Torebki PREMIUM LUX

Jeśli zależy Państwu na wyróżnieniu się wśród konkurencji lub po prostu - chcą Państwo nadać opakowaniu luksusowego wyglądu - zapraszamy do zapoznania się z ofertą toreb LUX. Są to produkty w naszym sklepie z segmentu PREMIUM, które wyróżniają sie idealnym wykończeniem i najwyższą jakością. Jednak pomimo tego oferujemy je Państwu w atrakcyjnych cenach chcąc dać Państwu jak najwięcej satysfakcji z zakupów. Poniżej znajdą Państwo dokładny opis i charakterystykę tych produktów. Pomoże ona zdecydować czy torby upominkowe LUX to produkt, którego Państwo poszukują.

Pierwszą i najważniejszą cechą tych produktów jest wysoka estetyka wykonania. Już na pierwszy rzut oka różnią się one od reszty torebek cechując się idealnym sklejeniem, starannie wykonanymi nadrukami (jeśli wybieramy opcje zadrukowaną) oraz grubością materiału użytego do jej produkcji. Drugą cechą tych toreb jest ich wytrzymałość na obciążenie. Przez zastosowanie najwyższej klasy materiałów w procesie produkcyjnym pozwalają one na spakowanie w nie cięższych produktów. Kolejna cecha torebek LUX to ich różnorodność. W ofercie znajduje się kilkadziesiąt wzorów i rodzajów toreb, które dopasujemy do funkcji. Torby z pięknymi nadrukami idealne na prezenty ślubne, zaręczynowe, jubileuszowe, nadruki dziecięce, które skupią uwagę każdego malucha, torebki upominkowe na formalne okazje i wiele innych. Każda z tych opcji w różnych rozmiarach.

Opakowanie w przypadku prezentów ma wielkie znaczenie.

Nadaje odpowiedni wydźwięk przemiotom, które chcemy podarować osobie obchodzącej swoje święto lub celebrującej sukces. Zalecamy więc odpowiednie przemyślenie formy opakowania. Dla osób, które nie mają czasu lub zdolności artystycznych takie gotowe opakowania to odpowiednie rozwiązanie, które zapoiegnie wszelkiego rodzaju wpadkom. Opakowania te są solidnie wykonane, dodatkowo odznaczają się nienagannym wyglądem i elegancką formą. Można dopasowywać je pod względem wielkości dodatkowo gwarantując sobie bezpieczny transport prezentu.

Torby dostępne w naszym sklepie internetowym neopak.pl to produkty, które zachwycają swoim wyglądem, ale i jakością. Znajdą Państwo u nas odpowiednie dla siebie rozwiązania, które prócz trwałości zapewnią radość osobie obdarowanej. Dostępne są jako pojedyńcze produkty, ale także w opakowaniach zbiorczych, by zawsze mieć je pod ręką w razie potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu i do zakupu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Rodzaj torby papierowej
Zastosowanie
Rodzaj uchwytu
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj