Torby papierowe białe

Dostępne u nas torby białe wykonane z papieru mają przeróżne zastosowania i odznaczają się trwałością oraz ciekawym wykończeniem. Wygodne do stosowania podczas zakupów czy transportowania różnych przedmiotów, ale także mogące pełnić funkcję marketingową ze względu na możliwość ich zadrukowania na praktycznie całej powierzchni. Zmieści się na nich grafika firmowa, logo i wiele innych informacji mających na celu przybliżenie sylwetki naszej firmy klientom.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze sposoby zastosowania białych toreb papierowych:

 • transport wszelkich zakupów i przedmiotów,
 • nośnik informacji reklamowych dla biznesu
 • zabezpieczanie przedmiotów przed zabrudzeniem, zniszczeniem
 • wielorazowa alternatywa dla słabszych jakościowo opakowań transportowych typu reklamówki foliowe

Najważniejsza jednak dla biznesu jest możliwość reklamowania swoich dóbr i usług w tani i prosty sposób. Nadruki reklamowe na torbach papierowych to jedna z najtańszych, ale i najbardziej efektywnych czynności promujących firmę. Torby papierowe używane są na co dzień na całym świecie. Stanowią więc one nośnik, który będzie wykorzystywany w najszerszym gronie odbiorców reklamy. Takie działania przynoszą szybkie efekty, do uzyskania informacji na temat danej firmy nie potrzeba wtedy żadnych dodatkowych narzędzi. Stąd właśnie wielkie zainteresowanie przedsiębiorstw tego typu rozwiązaniem. Przy niskim nakładzie finansowym można uzyskać naprawdę świetne wyniki. Aby zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów firmy oferujące druk reklamowy proponują krzykliwe i oryginalne projekty, które nanoszą na torby. Taki zabieg gwarantuje sukces reklamy.

Do zalet toreb papierowych należy wytrzymałość, oryginaly design oraz niska cena. Warto jednak dodać do tej puli fakt, że torby papierowe to ekologiczne rozwiązanie, które prócz funkcjonalności oferuje także dbanie o stan środowiska naturalnego. Torby te mogą być wykorzystywane wielokrotnie,a po ich zużyciu poddane w całości recyklingowi. Klienci z pewnością docenią ten fakt,a w ich oczach staną się Państwo odpowiedzialna i przyjazną planecie firmą.

W razie pytań dotyczących tych lub innych produktów zapraszamy Państwa do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Szerokie grono fachowców odpowie na Państwa pytania oraz w razie potrzeby pomoże dobrać odpowiednie rozwiązania, które dopasują się do specyfiki Państwa potrzeb.

Torby papierowe według białego koloruPrzedsiębiorcy i odbiorcy indywidualni z całego świata coraz częściej przekonują się do stosowania papierowych toreb. Mają wiele zastosowań - umożliwiają bezpieczny transport zakupów, towarów i różnych przedmiotów, pozwalają ochronić je przed zabrudzeniem, wyglądają bardzo estetycznie i są tanie. Dla wielu osób wybór tego typu opakowania jest podyktowany jeszcze jednym czynnikiem - papierowe torby i worki są jednymi z najbardziej ekologicznych rodzajów tego typu artykułów. Są biodegradowalne i bardzo często wykonane z makulatury. Jeżeli troska o środowisko jest dla Państwa ważnym zagadnieniem, warto rozważyć tego typu opakowanie dla swoich produktów.

 

Czy białe torby papierowe są odpowiednim opakowaniem na zakupy?Torby wykonane z papieru coraz częściej znajdują zastosowanie w roli opakowania zakupów. Wiele sklepów podkreśla w ten sposób swoje proekologiczne podejście do prowadzonej działalności. Stosowanie papierowych torebek jako alternatywy dla tradycyjnych worków foliowych może więc pozytywnie wpłynąć na pozytywny wizerunek marki.

Szeroki wybór opakowań wykonanych z papieru, które są dostępne w sklepie internetowym Neopak, pozwala na dobór najbardziej optymalnego rozwiązania do konkretnych potrzeb. Takie opakowania występują w wielu rodzajach, wielkościach i mogą mieć różną wytrzymałość. Warto więc zastanowić się nad tym, co będzie najczęściej pakowane do papierowej torby i wybrać odpowiedni rodzaj lub zaopatrzyć się w zapas opakowań w kilku formatach.

Klienci sklepu Neopak najczęściej wybierają papierowe torby w kolorze białym o wymiarach:
 
 • torba papierowa o wymiarach 80x65x190 mm;
 • torba papierowa o wymiarach 120x90x320;
 • papierowa torba w rozmiarze 180x85x230 (gładka);
 • biała torba z uchwytem o wymiarach 250x150x300 milimetrów;
 • biała, prążkowana torba papierowa w rozmiarze 240x100x360mm;
 • torba 320x170x430;
 • torebka PRESTIGE na wino 120x80x400 milimetrów z uchwytem;
 • luksusowa torba ze wzorem 120x80x360 (dostępna w zestawie 12 sztuk);
 • wiele innych rozmiarów i rodzajów wykończenia.

Torby papierowe mogą różnić się od siebie w zależności od wybranego rodzaju wykończenia. Niektóre z nich posiadają w górnej części uchwyt (papierowy lub w formie eleganckiego sznureczka). Worki wykonane są z kilku różnych rodzajów papieru - typowego, gładkiego papieru, prążkowanego papieru lub prestiżowego, błyszczącego papieru. Niezależnie od wyboru typu torby i jej wykończenia, może być ona świetnym opakowaniem prezentu - białe torby wyglądają schludnie i elegancko, są przy tym bardzo ekologiczne, co zawsze jest miłe w odbiorze przez obdarowaną osobę.
 

Co można zapakować w białą, papierową torbę?Nie ma przeszkód, by do środka papierowej torby włożyć dowolny przedmiot. Takie opakowania mają wzmocnione, klockowe dno, co zapewnia wystarczający udźwig. Ekologiczne torby papierowe można z powodzeniem wykorzystać do pakowania żywności - w szczególności pieczywa, owoców i warzyw. W przeciwieństwie do worków foliowych, papierowe torebki nie powodują wysychania i pleśnienia pieczywa. W przypadku owoców i warzyw także pozwalają znacznie dłużej zachować je w dobrej kondycji oraz z ładnym, świeżym wyglądem.

Wiele sklepów traktuje torby papierowe różnego rodzaju jako ekologiczne opakowanie sprzedawanych produktów dowolnego typu - odzieży, obuwia, drobnej elektroniki, gadżetów, artykułów papierniczych, książek i innych.

 

Jakie zalety ma biała torba papierowa?Tysiące osób każdego dnia używa toreb papierowych do pakowania i transportu przeróżnych przedmiotów. Najlepszą recenzją tego typu toreb może być fakt, że wiele osób decyduje się dopłacić za możliwość zapakowania swoich zakupów właśnie w to ekologiczne i eleganckie opakowanie, zamiast zastosować reklamówkę foliową.

Do największych zalet białych torebek papierowych należą:
 • wykonanie z ekologicznego papieru;
 • estetyczny wygląd, czysta forma;
 • możliwość pakowania pieczywa, owoców, warzyw;
 • niski koszt zakupu;
 • możliwość wielorazowego użytku;
 • mocna i wytrzymała konstrukcja;
 • możliwość nadruku - to świetny nośnik reklamy firmy;
 • poprawa wizerunku sprzedawcy stosującego takie opakowanie;
 • wygodne uchwyty do transportu;
 • możliwość niedrogiego i estetycznego zapakowania prezentu, na przykład butelki wina.


 

Ozdobne torby papierowe w kolorze białymWszystkie papierowe torby mogą służyć jako proste i niedrogie opakowanie dla prezentu. Takie rozwiązanie jest estetyczne i pozwala dbać o środowisko naturalne, co z pewnością doceni obdarowana osoba. W ofercie sklepu internetowego Neopak znajdują się jednak bardziej ozdobne torby papierowe, które wykonane są z grubszego, lśniącego papieru i mogą mieć dodatkowy nadruk z eleganckim wzorem. Niektóre z takich białych toreb posiadają uchwyt w formie poprawiającego prezencję ozdobnego sznureczka.

Ozdobne torby papierowe w kolorze białym z powodzeniem znajdują zastosowanie jako opakowanie na butelki, na przykład wina lub innego luksusowego alkoholu. Niedroga w zakupie torebka papierowa pozwoli więc na szybkie i bezproblemowe stworzenie eleganckiego prezentu, który z pewnością ucieszy wiele osób. 
 
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie