Białe

Dostępne u nas torby białe wykonane z papieru mają przeróżne zastosowania i odznaczają się trwałością oraz ciekawym wykończeniem. Wygodne do stosowania podczas zakupów czy transportowania różnych przedmiotów, ale także mogące pełnić funkcję marketingową ze względu na możliwość ich zadrukowania na praktycznie całej powierzchni. Zmieści się na nich grafika firmowa, logo i wiele innych informacji mających na celu przybliżenie sylwetki naszej firmy klientom.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze sposoby zastosowania białych toreb papierowych:

  • transport wszelkich zakupów i przedmiotów,
  • nośnik informacji reklamowych dla biznesu
  • zabezpieczanie przedmiotów przed zabrudzeniem, zniszczeniem
  • wielorazowa alternatywa dla słabszych jakościowo opakowań transportowych typu reklamówki foliowe

Najważniejsza jednak dla biznesu jest możliwość reklamowania swoich dóbr i usług w tani i prosty sposób. Nadruki reklamowe na torbach papierowych to jedna z najtańszych, ale i najbardziej efektywnych czynności promujących firmę. Torby papierowe używane są na co dzień na całym świecie. Stanowią więc one nośnik, który będzie wykorzystywany w najszerszym gronie odbiorców reklamy. Takie działania przynoszą szybkie efekty, do uzyskania informacji na temat danej firmy nie potrzeba wtedy żadnych dodatkowych narzędzi. Stąd właśnie wielkie zainteresowanie przedsiębiorstw tego typu rozwiązaniem. Przy niskim nakładzie finansowym można uzyskać naprawdę świetne wyniki. Aby zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów firmy oferujące druk reklamowy proponują krzykliwe i oryginalne projekty, które nanoszą na torby. Taki zabieg gwarantuje sukces reklamy.

Do zalet toreb papierowych należy wytrzymałość, oryginaly design oraz niska cena. Warto jednak dodać do tej puli fakt, że torby papierowe to ekologiczne rozwiązanie, które prócz funkcjonalności oferuje także dbanie o stan środowiska naturalnego. Torby te mogą być wykorzystywane wielokrotnie,a po ich zużyciu poddane w całości recyklingowi. Klienci z pewnością docenią ten fakt,a w ich oczach staną się Państwo odpowiedzialna i przyjazną planecie firmą.

W razie pytań dotyczących tych lub innych produktów zapraszamy Państwa do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Szerokie grono fachowców odpowie na Państwa pytania oraz w razie potrzeby pomoże dobrać odpowiednie rozwiązania, które dopasują się do specyfiki Państwa potrzeb.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Rodzaj torby papierowej
Zastosowanie
Uchwyt
Rodzaj uchwytu
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj