Woreczki foliowe z taśmą - szerokość do 500mm

Woreczki foliowe z taśmą klejącą są powszechnie stosowanym opakowaniem ochronnym. Ich zalety (przezroczystość, możliwość szybkiego zamknięcia zawartości, ochrona przed zabrudzeniami, wilgocią i kurzem) sprawiają, że produkt ten znajduje szerokie zastosowanie w każdej branży przemysłowej, handlu, działalności biur i w gospodarstwach domowych. Woreczki w tych rozmiarach często wykorzystywane są jako opakowania odzieży, galanterii, obrusów, pościeli, wydawnictw książkowych, artykułów przemysłowych. Powszechnie używane są w sklepach internetowych i detalicznych.


Charakterystyka woreczków foliowych z taśmą – szerokość do 500 mm:


Woreczki foliowe o szerokości do 500 mm to największe w swoim asortymencie torebki foliowe z taśmą klejącą. Ich wymiary pozwalają na przechowanie zawartości o znaczących rozmiarach, np. grubych bluz, kurtek, kalendarzy, plików dokumentów, książek, itp. Woreczki są:

  • przezroczyste

  • zamykane za pomocą paska klejącego ukrytego pod taśmą ochronną

  • lekkie

  • bardzo pojemne (mieszczą przedmioty o Ø do 50 cm).


Woreczki foliowe z taśmą doskonale zabezpieczają zawartość przed kontaktem z wilgocią, zabrudzeniami, kurzem. Zapobiegają także przenikaniu do wnętrza zapachów.

Woreczki-foliowe-z-tam-do-500mm

Worki foliowe, jakich potrzebujemy do codziennego zastosowania, a także w sklepach czy firmach wysyłkowych, nie zawsze są małych rozmiarów. Czasem do zapakowania są przedmioty o dosyć sporych gabarytach, dlatego też worki muszą mieć odpowiednie wymiary. Gdy worek foliowy będzie zbyt mały i trzeba będzie w nim upychać przedmioty niedopasowane do niego, może okazać się nietrwały nawet wtedy, gdy będzie wykonany z najlepszych materiałów.
 
Z myślą o pakowaniu nieco większych przedmiotów niż drobne bibeloty, powstały worki foliowe z taśmą o szerokości do 500 milimetrów. Takie wymiary pozwalają na zapakowanie między innymi odzieży, pościeli, obrusów, materiałów drukowanych, dużych przedmiotów dekoracyjnych, ręczników, a także wielu innych produktów. Doskonale sprawdzą się więc w sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, drukarniach, firmach poligraficznych, hurtowniach odzieży oraz do użytku domowego. Jeśli chcesz szybko, sprawnie i niedrogo pakować produkty do wysyłki, a jednocześnie mieć pewność, że w stanie nienaruszonym przetrwają trudny transportu i magazynowania, nasze worki foliowe z taśmą z pewnością nie będą miały sobie równych. Duży wybór rozmiarów pozwala na idealne dopasowanie opakowania do zawartości, jaka ma się w nich znaleźć.
 

Mocne i wytrzymałe opakowanie – worek foliowy z taśmą

 
Worki foliowe na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niezbyt trwałe – folia ma to do siebie, że często się rozrywa i nie stanowi zabezpieczenia dla produktów znajdujących się we wnętrzu. Nasze worki foliowe są jednak wykonane z folii o dosyć dużej grubości i najlepszej jakości – można więc mieć pewność, że wytrzymają nawet spore obciążenia. Bez względu na wagę przedmiotów, jakie się w nich znajdą, worki foliowe przetrwają w stanie nienaruszonym. Worki foliowe z taśmą świetnie sprawdzają się nie tylko jako opakowanie produktów do wysyłki. Można je również z powodzeniem wykorzystywać do użytku domowego – będą idealne wszędzie tam, gdzie trzeba zabezpieczyć przedmioty przed wysypaniem lub negatywnym działaniem wody i wilgoci. Worki posiadają atesty i certyfikaty, jakie są wymagane od produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Można więc w nich przechowywać także sypką żywność, bakalie, przyprawy, orzechy i wiele innych produktów.
 

Wygodne i solidne zamknięcie

 Woreczki-foliowe-z-tam-do-500mm-1
Stosowanie worków foliowych z taśmą pozwala na skrócenie czasu przeznaczonego na pakowanie. Ma to z pewnością spore znaczenie w przypadku, gdy na co dzień do zapakowania jest kilkadziesiąt lub nawet więcej przesyłek. Worki działają na zasadzie kopert – wkładamy do ich wnętrza przedmioty, a następnie zaklejamy. Są wyposażone w samoprzylepne paski, które nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych łączników – taśmy klejącej, kleju, sznurków czy innych akcesoriów, które przedłużałyby proces pakowania. Dzięki szczelnemu zamknięciu, przedmioty znajdujące się w workach są chronione przed wodą i wilgocią, a także przed zanieczyszczeniami czy kurzem. Co więcej, warto również dodać, że chronią produkty przed nieprzyjemnymi zapachami, z którymi można spotkać się w magazynach czy innych miejscach przeznaczonych do przechowywania przesyłek. Pasek samoprzylepny, w jaki wyposażony jest każdy worek foliowy, jest niezwykle trwały – można go otwierać i zamykać wielokrotnie. Na pewno nie straci na swojej funkcjonalności.
 

Worek z taśmą – wykorzystasz wielokrotnie

 
Worki foliowe z taśmą to opakowania, które można z powodzeniem wykorzystywać przez długi czas i do różnych celów. Nie są co prawda wykonane z materiałów ekologicznych, ale bez obaw możemy je nazwać opakowaniami przyjaznymi środowisku. W odróżnieniu od słabych i niezbyt trwałych torebek foliowych, worków foliowych z taśmą wcale nie trzeba wyrzucać po jednorazowym użyciu. Można ich używać na co dzień i do różnych celów. Folia jest mocna, trwała i wytrzymała, nie traci swoich właściwości na przestrzeni lat – na pewno w niezmienionym stanie posłuży nam długo. Worki foliowe z taśmą są przezroczyste, dzięki czemu zapewniają wygodne użytkowanie. Bezproblemowo można bowiem sprawdzić, co znajduje się w ich wnętrzu bez konieczności otwierania opakowania. Przechowywanie będzie więc wygodne i komfortowe nawet w przypadku rzeczy, których na co dzień nie używamy i trzymamy je w komodach, piwnicach czy na strychu.
 

Wybieraj rozwiązania najwyższej jakości

 Woreczki-foliowe-z-tam-do-500mm-2
Każdy, kto choć raz miał problem z rozerwanym workiem foliowym doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że opakowania mogą być różne – nie wszystkie spełniają najwyższe standardy jakości. Im ważniejsze jest sprawne pakowanie produktów, tym więcej uwagi należy poświęcić wyborowi odpowiednich worków. W naszej ofercie znajdziesz worki foliowe z taśmą o szerokości do 500 milimetrów, które są nie tylko funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, ale również wykonane z mocnej, odpornej i solidnej folii. To opakowanie, które w idealnym stanie przetrwa trudy transportu i przechowywania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą worków foliowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do indywidualnego kontaktu z naszymi doradcami.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie