Woreczki foliowe z taśmą - szerokość do 300mm

Woreczki foliowe o szerokości do 300 mm posiadają taśmę, która po oderwaniu odsłania klej łączący klapkę woreczka z resztą opakowania. Doskonale nadają się do ochrony przedmiotów i artykułów o średnim rozmiarze (do Ø 30 cm). Mogą stanowić opakowanie zabezpieczające przez zabrudzeniem i wilgocią dla biżuterii, kosmetyków, ramek zdjęciowych, małych poduszeczek, bluzek, akcesoriów biurowych, niektórych artykułów spożywczych.


Charakterystyka woreczków foliowych z taśmą – szerokość do 300 mm:


Woreczki z taśmą klejącą są wykonane z wysoce przezroczystej folii, która zapewnia ochronę przed kontaktem z wilgocią, zabrudzeniami i kurzem. Bezbarwna struktura umożliwia szybkie odnalezienie przedmiotu wśród magazynowanego asortymentu. Woreczki o szerokości do 300 mm pozwalają na wygodne przechowywanie małych i średnich przedmiotów, dokumentów, itp. Są w dużym stopniu odporne na przebicia, a po zamknięciu tworzą stosunkowo szczelne opakowanie. 

Woreczki foliowe z taśmą - szerokość do 30 centymetrów


Do pakowania różnych towarów, zwykle o niezbyt dużych gabarytach, często używane są woreczki foliowe. Te niedrogie opakowania pozwalają na bardzo szybkie i sprawne pakowanie.  Aby przyspieszyć ten proces warto wybrać wybrać woreczki foliowe z taśmą. Pasek samoprzylepny pozwoli wtedy błyskawicznie zamknąć opakowanie. Klej nie jest jednak zbyt mocny, aby bez trudu można było otworzyć opakowanie, a później znów je zamknąć. W tego typu woreczkach foliowych możliwe jest wielokrotne otwieranie i zamykanie pokrywy.

Woreczki foliowe z taśmą o szerokości do 300 mm to średniej wielkości opakowanie, przeznaczone do pakowania niedużych towarów. Jakie produkty można w ten sposób zapakować? Właściwie nie ma tu żadnych ograniczeń. Najczęściej jednak foliowe torebki z taśmą używane są w celu pakowania odzieży i wyrobów,które chcemy zapakować pojedynczo i niedrogim kosztem. Przezroczysta folia wykorzystana do produkcji woreczka foliowego do 30 cm pozwala bez trudu zobaczyć zawartość. To świetny sposób na uporządkowanie stoiska z koszulkami, bluzami, czy innymi ubraniami. Ich przeglądanie jest dużo prostsze, gdy są zapakowane w tego typu opakowanie.
 

Foliowe worki o szerokości do 300 mm z taśmą samoprzylepną


woreczki z folii z taśmą samoprzylepną mają prosty sposób zamknięcia. Wystarczy zdjąć pasek zabezpieczający i można już w prosty i szybki sposób zakleić otwór, przez który umieszczamy coś w torebce foliowej.  Zamknięcie jest dobrą ochroną przed zabrudzeniem towaru, chroni przed dostępem wilgoci, kurzu, czy powstaniem zagnieceń na tkaninach. Pasek samoprzylepny łączy klapkę z pozostałą częścią opakowania. Dostępne w tej kategorii (woreczki foliowe o szerokości do 300 mm z taśmą klejącą) produkty nadają się do pakowania przedmiotów średniej wielkości. Ich szerokość nie powinna być większa, niż 30 centymetrów, chyba że chcą je Państwo złożyć lub zgiąć.

Pakując towar, na przykład odzież, w foliowe pojedyncze woreczki można znacznie ułatwić przechowywanie wielu produktów. Pakowanie w indywidualnych opakowaniach jest bowiem sposobem na proste przeglądanie różnych rozmiarów, wzorów, czy kolorów produktu. Wielu sprzedawców wystawia na ekspozycję jeden przykładowy produkt, resztę może wygodnie przechowywać na przykład na półce sklepowej, w kartonie lub na zapleczu.
 

Co charakteryzuje woreczki foliowe z taśmą - szerokość do 30 cm?


Foliowe torebki z samoprzylepną taśmą o szerokości do 300 milimetrów zwykle produkowane są z przezroczystej i bezbarwnej folii. Zapewnia doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i pognieceniem się produktu. Nie przeszkadza przy tym w zobaczeniu, co znajduje się wewnątrz foliowego opakowania. Pomaga to zarówno klientom sklepu, jak i pracownikom magazynu, czy hurtowni. Przez transparentną folię bez trudu można bowiem zobaczyć, co znajduje się w środku i z łatwością odnaleźć szukany produkt.

Torebki foliowego tego typu są dość mocne - odporne na rozerwanie, czy przetarcia. Z tego względu nadaje się dobrze także do przechowywania czegoś przez dłuższy czas.
 

Rodzaje foliowych woreczków o szerokości do 300 mm z taśmą


W Nepalu mamy cały szereg przydatnych opakowań do zabezpieczania i pakowania różnych towarów. Mamy też wiele rodzajów woreczków foliowych o szerokości do 300 mm z taśmą samoprzylepną. Do najpopularniejszych należą:
W większości worki foliowe z paskiem samoprzylepnym pakowane są po 100 sztuk lub więcej. Taki pakiet jest sposobem na zmniejszenie kosztów jednostkowych torebki foliowej. To dość tani produkt, więc nawet 100 sztuk kosztuje jedynie kilkanaście złotych.
 

Metalizowane woreczki foliowe z paskiem kleju


Ciekawą odmianą worków foliowych z paskiem klejącym są woreczki metalizowane. Ich konstrukcja oparta jest o warstwę cienkiej folii metalicznej. Z jednej strony zapewnia ona dużą sztywność i odporność na zniszczenie. Dużym plusem jest w tym wypadku również świetny wygląd tego opakowania. Dostępne w rzucających się w oczy kolorach woreczki metalizowane z taśmą są sposobem na wyróżnienie produktu spośród innych.  To jedne z najlepszych opakowań pod względem ogólnie pojętej efektowności.

woreczki foliowe z taśmą - szerokość do 300 mm
 

Gdzie kupić torebki foliowe z taśmą klejącą o szerokości do 30 centymetrów?


Torebki foliowe z wbudowaną taśmą klejącą są dostępne w sklepie internetowym Neopak. Najtańsze woreczki foliowe tego typu kosztują około 10 złotych za pakiet 100 sztuk. Im większy rozmiar opakowania, tym cena staje się wyższa. Najdroższe są kolorowe metalizowane woreczki z paskiem. Są sztywne, co daje doskonałą ochronę zawartości opakowania. Ich cena zwykle wynosi kilkadziesiąt złotych za 100 sztuk (w zależności od wielkości i sposobu wykończenia).
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie