Woreczki foliowe z taśmą - szerokość do 400mm

Woreczki foliowe o znacznej już szerokości do 400 mm mieszczą przedmioty w formacie A4. Są doskonałym opakowaniem ochronnym dla średnich i większych przedmiotów. Można w nich przechowywać zarówno rzeczy płaskie (dokumenty, teczki, książki itp.), jak i te większe, np. bluzy, spodnie, buty. Stanowią m.in. doskonały materiał zabezpieczający kosmetyki i ubrania w bagażu turystycznym. Są przydatne w biurach, warsztatach mechanicznych i stolarskich, sklepach. Możliwości ich zastosowania są praktycznie nieograniczone.
 

Charakterystyka woreczków foliowych z taśmą – szerokość do 400 mm:
 

Woreczki foliowe o szerokości do 400 mm posiadają taśmę, która po oderwaniu odsłania klej łączący klapkę woreczka z resztą opakowania, stanowiący jednocześnie wygodne i trwałe zamknięcie. Woreczki te - wykonane z folii CAST - są miękkie, nieszeleszczące, odporne na przenikanie pary wodnej. Niski ciężar właściwy surowca nie zwiększa wagi opakowania (a co za tym idzie - kosztów wysyłki), a przezroczysta i wytrzymała konstrukcja tworzą doskonałą barierę ochronną dla zawartości. Woreczki foliowe z taśmą zabezpieczają przed kontaktem z wilgocią, zabrudzeniami, kurzem. Nie przepuszczają zapachów (w obu kierunkach).
 

Woreczki foliowe z taśmą o szerokości do 400 milimetrów w ofercie sklepu Neopak


Wśród woreczków foliowych z taśmą o szerokości do 400 milimetrów, w sklepie Neopak dostępnych jest kilka rodzajów podobnych, jednak różniących się pewnymi właściwościami produktów.

 

Woreczki i torebki celofanowe o szerokości do 400 milimetrów


Woreczki i torebki celofanowe charakteryzują się pewnymi szczególnymi cechami. Woreczki celofanowe wykonane są z foli polipropylenowej. Mają formę przeźroczystych opakowań kopertowych. Ich cechą jest specyficzne szeleszczenie, błyszcząca powierzchnia, niewielka grubość w połączeniu ze stosunkowo wysoką sztywnością. Dzięki tym cechom zaletą woreczków celofanowych jest wysoka estetyka, w szczególności elegancki i luksusowy wygląd.

Folia polipropylenowa, z której wykonane są woreczki celofanowe, charakteryzuje się dużą trwałością, dzięki czemu doskonale chroni zawartość przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki wytrzymałości woreczki można wykorzystywać wielokrotnie. Ponadto nadają się do recyklingu, co sprawia że należą do opakowań wysoce ekologicznych.

Opakowania te są powszechnie wykorzystywane w handlu. Doskonale nadają się do ekspozycji towarów, które należy chronić przed brudem, wilgocią, tłuszczem. Wszystko to dzięki niewątpliwym walorom estetycznym. Z tego względu nadają się też do pakowania prezentów. Woreczki celofanowe o szerokości do 400 milimetrów, ze względu na dość duży już rozmiar w tej gamie produktów, nadadzą się do przechowywania i sprzedaży produktów tekstylnych, w tym odzieży, ekskluzywnych zestawów prezentowych oraz żywności.

woreczek, woreczki, z taśmą, taśma, klejąca, klejącą, 400, mm, milimetrów, 40, cm, centymetrów, celofanowy, celofanowe, celofan

Woreczki metalizowane z taśmą o szerokości do 400 mm


Woreczki nie zawsze muszą być przeźroczyste. W sklepie Neopak dostępny jest szeroki wybór woreczków metalizowanych. Wykonane są one, podobnie jak wyżej opisane woreczki celofanowe, z folii polipropylenowej. Dlatego mają podobne cechy jak celofan - są sztywne i przyjemnie szeleszczą, co nadaje im charakter produktu premium. Woreczki metalizowane są nieco grubsze niż wyżej opisane woreczki celofanowe, jednak wciąż bardzo cienkie. Grubość folii wynosi 40 mikrometrów (wobec 25 mikrometrów w przypadku woreczków celofanowych).

Są wyposażone w zakładkę o szerokości 50 mm z samoprzylepnym paskiem klejącym. Takie zamknięcie gwarantuje doskonałą ochronę zawartości. Po dociśnięciu kleju do powierzchni woreczka, do jego wnętrza nie dostanie się ani kurz ani wilgoć. Co więcej, istnieje możliwość wielokrotnego otwarcia i zamknięcia opakowania z zachowaniem właściwości klejących. Zawartość będzie również chroniona przed wścibskimi oczami, gdyż woreczki metalizowane są nieprześwitujące.

Woreczki metalizowane z taśmą o szerokości do 400 milimetrów dostępne są w wielu kolorach, w szczególności czarnym, różowym, pomarańczowym, srebrnym, złotym, fioletowym, zielonym, czerwonym i niebieskim. Ze względu na swój rozmiar woreczki o szerokości do 400 mm pomieszczą galanterię odzieżową, kosmetyki i wyroby rękodzielnicze. Są bardzo wytrzymałe, a niezwykłe kolory pozwolą zabłysnąć na tle konkurencji. Metalizowane woreczki z taśmą w każdym kolorze prezentują się gustownie i efektownie. I oczywiście będą nadawały się do pakowania prezentów.

woreczek, woreczki, z taśmą, taśma, klejąca, klejącą, 400, mm, milimetrów, 40, cm, centymetrów, złoty, złote, metalizowany, metalizowane, pp, polipropylen

 

Woreczki foliowe z taśmą o szerokości do 400 mm i grubości folii 40 mikrometrów


Woreczki foliowe z taśmą o szerokości do 400 mm i grubości folii wynoszącej 40 mikrometrów, urzekają swoją praktycznością. Wykonane są one również z folii polipropylenowej i wyposażone w pasek z klejem który można wielokrotnie przyklejać i odklejać z zachowaniem jego właściwości. Odporne są na rozrywanie oraz rozciąganie. Po zaklejeniu doskonale chronią przed wilgocią i kurzem. Dzięki temu, że przypominają celofan, są wysoko estetyczne. A w powiązaniu z ich praktycznością doskonale sprawdzą się w handlu do pakowania towarów oraz do pakowania upominków - do celów prywatnych i biznesowych. Dzięki wytrzymałości i grubości dobrze nadadzą się do pakowania przedmiotów posiadających twarde i ostre krawędzie.
 

Polecamy ciekawy artykuły na naszym blogu


Dla tych Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się nieco więcej na zastosowań folii polipropylenowej, polecamy ciekawy artykuł na naszym blogu Szerokie zastosowanie worków polipropylenowych PP

Jaki dokładnie rozmiar mają woreczki foliowe z taśma o szerokości do 400 mm?


W kategorii zawierającej woreczki foliowe z taśmą o szerokości do 400 milimetrów, wartość ta jest maksymalną szerokością (długością krótszej krawędzi). Oznacza to, że część oferowanych produktów będzie miała szerokość mniejszą niż 400 mm, ale większą niż 300 mm. Długość woreczków może być natomiast większa. Rozmiary wahają się od  32x43 do 40x50 centymetrów.
 

Jakie przedmioty mieszczą się w woreczkach foliowych z taśmą o szerokości do 400 milimetrów?


Woreczki o szerokości do 400 mm zaprojektowane są tak, aby mieściły się w nich conajmniej towary odpowiadające wielkością formatowi A4. W niektóre dostępne produkty zmieścić mogą się również przedmioty odpowiadające formatowi A3. Przy czym o ile w przypadku przedmiotów o rozmiarach zbliżonych do formatu A4 mogą się one charakteryzować większą grubością, to w przypadku zbliżania się do rozmiaru odpowiadającego wymiarom woreczka, mieścić się w nim będą przedmioty stopniowo coraz cieńsze. 
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie