Woreczki foliowe z taśmą - szerokość do 100mm

Woreczki foliowe z taśmą klejącą są produkowane w różnych rozmiarach. Zwiększa to wachlarz możliwości ich wykorzystania. Małe torebki foliowe o szerokości do 100 mm zaopatrzone w pasek samoprzylepny są doskonałym opakowaniem ochronnym i ekspozycyjnym dla drobnych przedmiotów takich jak: biżuteria, naklejki, artykuły biurowe, małe towary przemysłowe, płyty i opakowania CD, nośniki pamięci elektronicznej, itp.


Charakterystyka woreczków foliowych z taśmą – szerokość do 100 mm:


Woreczki foliowe o szerokości do 100 mm, wyposażone w pasek klejący mieszczą niewielkie przedmioty. Są przezroczyste, bezwonne i doskonale chronią przed zabrudzeniami i kontaktem z wilgocią. Taśma po oderwaniu odsłania klej, który po złączeniu z klapką zamykającą zabezpiecza zawartość woreczka przed wysunięciem i kontaktem z czynnikami zewnętrznymi (kurz, pył, brud).


Doskonale zdają egzamin w sklepach wysyłkowych i stacjonarnych, biurach i gospodarstwach domowych.

 

 


Woreczki-foliowe-z-tam-do-100mm

Woreczki foliowe z taśmą
to doskonałe opakowanie, które łączy w sobie wygodę użytkowania, funkcjonalność z wysoką jakością i wytrzymałością. Sprawdzą się idealnie w sklepach internetowych i firmach produkcyjnych, gdzie ważne jest szybkie i sprawne pakowanie dużych ilości produktów, a także właściwe ich zabezpieczenie na czas przesyłki i przechowywania w magazynie.
 
Wybór woreczków foliowych jest na tyle duży, że bez problemu można znaleźć opakowania w stu procentach dopasowane do potrzeb tego, co ma być do nich zapakowane. Woreczki o szerokości do 100 milimetrów to opakowania dosyć niewielkich rozmiarów, przeznaczone do pakowania drobnych produktów. Można do nich pakować między innymi biżuterię, niewielkie kosmetyki, bibeloty, znaczki, naklejki, magnesy, płyty CD, drobne artykuły biurowe i wiele innych. Praktycznie wszystko, co się do nich zmieści, będzie zapakowane w sposób trwały i bezpieczny. Jeśli szukasz woreczków foliowych z taśmą, w naszym sklepie znajdziesz rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Szeroki wybór rozmiarów, a także solidne wykonanie to gwarancja niezawodnych i bezproblemowo służących opakowań.
 

Dlaczego warto stosować woreczki foliowe z taśmą?

 
- Są wygodne w użytkowaniu – pakowanie przebiega szybko i sprawnie. Nie ma konieczności rozkładania kartonów ani stosowania żadnych dodatkowych akcesoriów, jak taśma klejąca. Każdy woreczek wyposażony jest w pasek klejący, który zakleja się tak szybko, jak kopertę. Takie opakowanie świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy mamy do zapakowania duże ilości produktów. W sklepie internetowym i firmach wysyłkowych, z których codziennie wychodzi kilkadziesiąt czy nawet kilkaset przesyłek, woreczki z taśmą będą idealnym rozwiązaniem.
 
- Mocne i wytrzymałe – woreczki są dosyć niewielkich rozmiarów i na pierwszy rzut oka nie wydają się trwałym opakowaniem. Okazuje się jednak, że pierwsze wrażenie jest w tym przypadku nietrafione. Woreczki wykonane są z solidnej folii, która jest odporna na rozerwanie nawet wtedy, gdy we wnętrzu umieścimy przedmioty o ostrych i nieregularnych krawędziach.
 
- Szczelne zamknięcie – wszystko, co umieścimy w woreczkach z taśmą, będzie dobrze chronione przed działaniem wody, wilgoci, kurzem i wszelkimi zanieczyszczeniami. Zamknięcie woreczka jest bowiem w stu procentach szczelne – nic nie ma prawa rozkleić się na etapie transportu czy przechowywania. Można więc mieć pewność, że żadne drobne elementy nie wypadną podczas podróży przesyłki i w stanie nienaruszonym dotrze ona do docelowego odbiorcy.
 
- Lekkie i ekonomiczneworeczki foliowe z taśmą nie ważą praktycznie nic, co oznacza, że nie zwiększają wagi opakowania. To istotne w sytuacji, gdy firma wysyła naprawdę sporo i zależy jej na ograniczeniu kosztów pakowania i wysyłania towaru. Koszt zakupu woreczków również jest niewielki. Są one dostępne w zbiorczych opakowaniach po kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk. Zakup jednego woreczka jest więc praktycznie niezauważalny dla portfela.
 
W naszym sklepie znajdziesz między innymi:
 
Woreczki foliowe z taśmą o szerokości do 100 mm
 
Woreczki-foliowe-z-tam-do-100mm-1
Woreczki foliowe są niewielkich rozmiarów, ale trwałe, mocne i wytrzymałe. Można do nich pakować przeróżne drobne produkty, a następnie zakleić woreczek, dzięki czemu towar będzie bezpieczny i zapakowany z dbałością o szczegóły. Woreczki sprawdzą się nie tylko do pakowania produktów do wysyłki. Można je z powodzeniem wykorzystywać także w domu do przechowywania różnych przedmiotów – sprawdzają się lepiej niż zwykłe woreczki bez zamknięcia. Jeśli szukasz opakowania na spinacze biurowe, pinezki, guziki, koraliki czy inne drobne akcesoria, woreczki z taśmą będą odpowiednią propozycją.
 
Woreczki celofanowe z taśmą o szerokości do 100 mm
 
Woreczki-foliowe-z-tam-do-100mm-2
Woreczki celofanowe z taśmą są dosyć podobne do woreczków wykonanych z folii. Opakowanie jest jednak nieco bardziej ozdobne – szeleszcząca folia celofanowa świetnie sprawdza się do dekoracyjnego pakowania przedmiotów. Będzie idealna jako oprawa dla biżuterii czy innych niewielkich upominków. Wystarczy woreczek celofanowy obwiązać dekoracyjną kokardką czy sznureczkiem, a sprawdzi się równie dobrze jak większa i droższa torebka prezentowa.
 
Woreczki foliowe z taśmą, choć wykonane są z folii, można uznać za produkty przyjazne dla środowiska. Dlaczego? Bo dzięki ich zastosowaniu nie powiększamy stopnia zaśmiecenia naszej planety – możemy wykorzystywać je wielokrotnie i na pewno nie trzeba ich wyrzucać po jednorazowym użyciu. Woreczki są bardzo trwałe, nie rozrywają się nawet po wielu miesiącach czy latach intensywnego użytkowania. Można je wiele razy otwierać i zamykać – pasek klejący działa bez zarzutu nawet przy częstym wykorzystywaniu.
 
Jeśli szukasz woreczków, które będą mocne, trwałe, wytrzymałe i bezproblemowe w użytkowaniu, woreczki foliowe z taśmą o szerokości do 100 milimetrów sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niewielkie i solidne opakowanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych woreczków w tej oraz innych kategoriach.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie