Wypełniacze do paczek EPS w kształcie 'S'

Wypełniacze "S" to granulat piankowy poddany ekspansji, który jest rodzajem materiału polistyrenowego (EPS). Wytrzymałość, elastyczność i sprężystość tego materiału pozwala formom doskonale zabezpieczyć zawartość opakowania. Zapewnia to bezpieczne zamknięcie wewnątrz skrzyni lub pudełka, przede wszystkim w przypadku transportu delikatnych produktów. W ten sposób, zamiast podejmować działania mające na celu ochronę przed wypadkami podczas transportu, które mogłyby je uszkodzić, teraz firma transportowa może nie mieć wątpliwości co do ich bezpiecznej wysyłki. Ponadto, metoda ta została przetestowana i jest w stanie wytrzymać uderzenie równe dziesięciotysięcznej wartości własnej wagi.

Aby stworzyć wypełniacz składający się z ekspandowanych granulek pianki, najpierw są one podgrzewane w określonych temperaturach, a następnie poddawane "procesowi spieniania". Proces ten tworzy mikropory, które umożliwiają przepływ powietrza do wnętrza opakowania. Produktem końcowym jest stabilna układanka o niskim spadku ciśnienia (transport).Ta forma opakowania EPS "S" gwarantuje maksymalną ochronę przed uszkodzeniami, które mogą powstać podczas transportu.

Wypełniacze "S" świetnie się sprawdzą również w Twojej firmie. Pozwolą Ci one zwiększyć wydajność i poprawić jakość Twoich produktów.

Wypełniacze "S" są doskonałym sposobem na pakowanie, transport lub ochronę niemal wszystkiego, co może potrzebować dodatkowego wsparcia podczas procesu. Przede wszystkim charakteryzują się optymalnym stosunkiem wagi do wytrzymałości, dzięki czemu nadają się do większości zastosowań.

Mogą być używane do wielu celów, takich jak:

1. Transport towarów o wrażliwych powierzchniach (np. meble);

2. Zabezpieczanie towarów w skrzyniach lub kartonach podczas transportu

3. Ochrona przed uszkodzeniami spowodowanymi wibracjami podczas procesów produkcyjnych

4. Zakup półfabrykatów luzem od dostawców stosujących wypełniacze "S", co oznacza obniżenie kosztów transportu nawet o 20%5. Opakowania do celów sprzedaży (np. owoce, warzywa)

5. Pakowanie drobnych przedmiotów (np.: biżuteria, kosmetyki).

Wypełniacze "S" dostępne są w różnych gęstościach, w zależności od potrzeb naszych klientów. Wykonane są również z materiału całkowicie nadającego się do recyklingu, dzięki czemu są bardzo przyjazne dla środowiska!

Klienci mogą wybierać spośród trzech gęstości w zależności od zastosowania. "S light" charakteryzuje się niską wagą i jest zalecany dla delikatnych produktów, podczas gdy "S standard" jest idealny do ochrony towarów podczas transportu. Wreszcie, "S hard" zapewnia maksymalną wytrzymałość, aby zabezpieczyć zawartość opakowania przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami.

Kolejną zaletą wypełniaczy piankowych produkowanych przez jest fakt, że nadają się one do recyklingu! Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak działają te niesamowite opakowania, jakie są ich rodzaje i gdzie można je dostać, odwiedź naszą stronę internetową

Należy pamiętać, że wypełniacze "S" nie zwiększają objętości poprzez zastosowanie nowych materiałów, ale powiększają istniejącą objętość granulatu EPS z powietrzem do 10-krotności jego pierwotnej wielkości. Jest to możliwe dzięki technologii pasywnego "spieniania", tzn. bez środków nadmuchujących i substancji zewnętrznych.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie