Aneta BurzyAneta Burzyponiedziałek, 17 kwietnia 20232 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1108
Ilość komentarzy: 0

Gdzie kupić pudełka flowerbox?

Kwiaty wręczamy z różnych okazji. Mogą one być dobrym prezentem głównym lub uzupełniającym. Czy to wesele, urodziny, randka czy sukces zawodowy, dla kwiatów dobrze wybrać odpowiednie opakowanie. Jedną z opcji jest skorzystanie z dedykowanych pudełek, tzw. flowerboxów. Ich zaletą jest nie tylko piękny wygląd. Pomogą one osobie obdarowanej wygodnie przetransportować bukiet. Wyobraźmy sobie np. firmową imprezę urodzinową, po której solenizant/ka musi zabrać kwiatek ze sobą do domu. Roślinie mogą grozić różne niebezpieczeństwa, jak przykładowo tłum w komunikacji publicznej albo porywisty wiatr. Dedykowane opakowanie pomoże ochronić ją przed takimi zagrożeniami. A po jego wykorzystaniu zgodnie z przeznaczeniem pudełko może nam służyć do innych celów, przykładowo jako pojemnik na biżuterię lub inne przedmioty. Pojawia się teraz pytanie, gdzie kupić pudełka flowerbox?

Gdzie kupić pudełka flowerbox?


Flowerbox to jeden z rodzajów opakowań kartonowych, wyróżniony ze względu na zastosowanie. Pudełka na kwiaty - flowerbox, można kupić w sklepach specjalizujących się w sprzedaży opakowań. Można to także zrobić online, dzięki czemu będziemy mogli wybrać z bardzo szerokiego asortymentu, wygodnie porównać dostępne opcje i dopasować najlepsze pudełko do okazji. Bogaty wybór pudełek na kwiaty flowerbox dostępny jest w sklepie Neopak.

Jakie pudełka na kwiaty dostępne są w sklepie Neopak?


W sklepie Neopak wybiorą Państwo odpowiednie pudełko spośród wielu rodzajów. Można przebierać wśród flowerboxów o różnych kształtach: sześciennym, walca, serca, a nawet kapelusza lub koperty.

Pudełka flowerbox dostępne są w różnych kolorach. Mogą być zarówno jednolite, jak i ozdobione różnymi wzorami i detalami. Mogą Państwo wybrać pudełka kaszerowane czyli takie, które oklejone są w celach dekoracyjnych gładkim lub ozdobnym papierem. Alternatywą będą pudełka laminowane, które mają dodatkowo zwiększoną odporność na wilgoć.

Osobnym oferowanym rodzajem pudełek na kwiaty są pudełka typu diament. Ich górna część wykonana jest z przezroczystego plastiku, dzięki czemu widać znajdujące się wewnątrz kwiaty.

róże w pudełku z wstążką i gitara
Pudełka flowerbox

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Pudełka flowerbox

Co można kupić do uzupełnienia flowerboxa?


Niektóre flowerboxy, jak przykładowo te typu diament zwieńczone są efektowną kokardą. Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy inne rodzaje pudełek na kwiaty również ozdobili. W sklepie Neopak kupicie państwo wiele efektownych dekoracji i ozdób, które nadadzą się do uzupełnienia flowerboxów. Wybierać można spośród wielu kolorów wstążek i kokard. W zależności od zawartości pudełka możemy je dodatkowo wypełnić. Z kwiatami dobrze komponuje się wiolina, rafia oraz sizal.

Alternatywa dla pudełek flowerbox


Jeśli lubimy ofiarowywać samodzielnie robione prezenty możemy pokusić się o samodzielne wykonanie ciekawego kaszerowanego pudełka na kwiaty. Wystarczy nam dowolne pudełko z wiekiem oraz wybrany papier ozdobny.

Jeżeli natomiast osoba której chcemy wręczyć kwiaty lubi nieco bardziej surową estetykę, albo jeśli opakowanie ma posłużyć jedynie do transportu kwiatów, bez dodatkowych walorów estetycznych, wybrać można jedno z dostępnych pudełek z oknem.
Gdzie kupić pudełka flowerbox, kwiaty w pudełku
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie