Natalia KabałaNatalia Kabałasobota, 4 czerwca 20222 minuty czytanialiczba wyświetleń: 879
Ilość komentarzy: 0

Gdzie kupić taśmę pakową samoprzylepną?

Gdzie kupić taśmę pakową samoprzylepną?

Gdzie-kupi-tam-pakow-samoprzylepn

Jak każdy z nas z pewnością wie, taśma to przedmiot, bez którego nie obejdzie się wiele osób. Element ten służy na co dzień w wielu miejscach pracy - w biurze, magazynie, hurtowni, sklepie a nawet w domu. Rodzajów taśm, z których możemy korzystać, jest wiele a każda z nich różni się pod względem swoich parametrów i docelowego przeznaczenia.

Jednymi z popularnie używanych taśm, są samoprzylepne taśmy pakowe. Taki rodzaj akcesoriów znacząco różni się od klasycznej taśmy, z której korzystamy do oklejania paczek. Dlatego właśnie postanowiliśmy przyjrzeć się tym produktom i podpowiedzieć wszystkim zainteresowanym, gdzie warto ich szukać.

Rodzaje samoprzylepnych taśm pakowych


Dostępne w naszej ofercie taśmy pakowe różnią się między sobą pod kilkoma względami. Oczywistym parametrem jest to, że mają one różne rozmiary oraz kolory, ale najważniejszą rzeczą, która dzieli je na poszczególne kategorie, jest warstwa klejąca.

Taśmy pakowe z samoprzylepną warstwą klejącą, mogą zawierać:
  • klej akrylowy - uniwersalny klej, odporny na wilgoć,
  • klej kauczukowy- naturalny klej, który jest odporny na niskie temperatury,
  • syntetyczny klej kauczukowy - klej cechujący się wysoką przyczepnością do różnorodnych podłoży.

Oprócz rodzaju warstwy klejącej taśmy pakowe możemy podzielić także pod względem tworzywa, z jakiego zostały wyprodukowane. Wśród nich znajdziemy taśmy z polipropylenu lub polichlorku winylu.
Taśmy samoprzylepne

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Taśmy samoprzylepne

Zastosowanie samoprzylepnych taśm pakowych


Z zastosowaniem taśm pakowych spotkamy się wszędzie tam, gdzie pojawia się zapotrzebowanie na dokładne zabezpieczenie kartonu do wysyłki. Ich głównym zadaniem jest dokładne osłanianie krawędzi i miejsc, w których paczka mogłaby się otwierać.

Gdzie-kupi-tam-pakow-samoprzylepn-1

Co wyróżnia taśmy pakowe?


Taśmy pakowe są przeznaczone do pakowania różnorodnych zawartości, dlatego spośród innych produktów tego rodzaju, cechują się one szczególną trwałością i odpornością na różne warunki.

Wspominając o taśmach pakowych warto zauważyć, że warstwa klejąca, którą posiadają, ma wysoki poziom przyczepności do różnorodnych powierzchni. Dzięki temu bez problemu można okleić nimi każdą paczkę.

Oprócz tego taśmy pakowe mają solidny nośnik, który jest odporny na szereg uszkodzeń mechanicznych. Zwykle warstwa ta jest odporna na uderzenia, otarcia a także na rozciąganie.

Gdzie-kupi-tam-pakow-samoprzylepn-2

Gdzie warto kupić samoprzylepną taśmę pakową?


Jeżeli wiesz już, jaki rodzaj taśmy pakowej najbardziej Cię interesuje, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę produktów, do których dostęp mają wszyscy zainteresowani klienci. Na stronie naszego sklepu www.neopak.pl, w zakładce taśmy, umieściliśmy wiele różnorodnych modeli taśm pakowych, które spełniają oczekiwania zarówno nasze, jak i naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, ponieważ przy zakupie większej ilości produktów, oferujemy atrakcyjne rabaty. Oprócz tego zapraszamy także do odwiedzenia zakładki blogowej, gdzie umieszczamy wpisy, związane z praktycznymi poradami, które mogą zainteresować naszych odbiorców.


Gdzie kupić taśmę pakową samoprzylepną?
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie