Małgorzata BuchkovskaMałgorzata Buchkovskaniedziela, 26 czerwca 20223 minuty czytanialiczba wyświetleń: 849
Ilość komentarzy: 0

Gdzie kupić woreczki strunowe z suwakiem?Jednym z akcesoriów, które można spotkać w każdym gospodarstwie domowym, są woreczki strunowe z suwakiem lub zamknięciem strunowym. Doceniane są one nie tylko przez użytkowników domowych, ale i pracowników wielu firm. Ich obsługa jest tak prosta, że właściwie każdy jest w stanie sobie z nią poradzić. Woreczki strunowe z suwakiem są przede wszystkim używane do przechowywania żywności nawet w lodówce czy zamrażarce. Świetnie sprawdzają się do pakowania produktów sypkich, a także mogą zastąpić zwykłą śniadaniówkę. Więcej o zastosowaniach i o tym, gdzie kupić te produkty dowiesz się z poniższego materiału.


Czym są woreczki strunowe?

Gdzie-kupi-woreczki-strunowe-z-suwakiem

Woreczki strunowe z suwakiem to produkty wielokrotnego użytku, które można wykorzystać w wielu dziedzinach życia. Wyprodukowane są z przezroczystej, wytrzymałej i bezpiecznej dla zdrowia ludzkiego folii. Wyposażone są w wygodne zamknięcie, które może być otwierane i zamykane cały czas. Dzięki takiemu zamknięciu masz pewność, że do środka torebki nie dostanie się kurz, wilgoć i pył. 

Jakie właściwości posiadają woreczki strunowe z suwakiem?

Gdzie-kupi-woreczki-strunowe-z-suwakiem-1

Jeżeli chcesz, aby żywność zachowała swoje właściwości na dłużej, przechowuj ją w woreczkach strunowych z suwakiem. Wiele osób wkłada do nich zioła, które nie stracą swojego aromatu nawet przez dłuższy czas. Żadne przyprawy zamknięte w woreczku nie będą narażone na wilgoć i działanie powietrza. Dodatkowo umieszczając zioła i inne przyprawy w tych produktach, od razu będziesz widzieć, co się w nich znajduje. Woreczki strunowe z suwakiem są bardzo wytrzymałe i posiadają różnorodną wielkość, dzięki czemu możesz je dopasować do swoich oczekiwań. Dodatkowo chronią zawartość przed szkodliwym działań promieni UV i są wodoodporne. W sklepie Neopak zakupisz jednorazowo aż 50 sztuk tych produktów, ponieważ w ten sposób są paczkowane. Dzięki temu nie będziesz się przejmować, że nagle Ci ich zabraknie.
Torebki strunowe z suwakiem

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Torebki strunowe z suwakiem

Do czego można wykorzystać woreczki strunowe z suwakiem?


Gdzie-kupi-woreczki-strunowe-z-suwakiem-2
Nie wiesz, do czego mogą przydać się woreczki strunowe z suwakiem? Poniżej znajdziesz kilka możliwości.

Woreczki strunowe do przesyłania towarów

Woreczki strunowe bardzo często wykorzystywane są w sklepach wysyłkowych do pakowania biżuterii, bielizny, kosmetyków i innych drobnych rzeczy. Świetnie sprawdzają się również do wysyłki materiałów reklamowych, ponieważ zabezpieczą je jeszcze lepiej, aniżeli zwykła koperta, która jest narażona m.in. na działanie wilgoci. Pakowanie za pomocą torebek strunowych z suwakiem jest bardzo szybkie i przyjemne. Wystarczy tylko złożyć daną rzecz, zapakować, zamknąć torebkę i wysłać w dane miejsce. 

Przechowywanie żywności


Woreczki strunowe z suwakiem sprawdzają się idealnie w przechowywaniu żywności. Jeśli chcesz zatrzymać świeżość np. owoców, włóż je do torebki strunowej, zamknij ją i schowaj w lodówce. W woreczkach możesz przechowywać zarówno surowe jedzenie, jak i ugotowane. Dodatkowo pozwalają one na zamrażanie produktów stałych i płynnych.

Przechowywanie produktów sypkich


Jeśli nie chcesz, aby ryż, cukier czy mąka były narażone na działanie wilgoci i powietrza, koniecznie umieść je w woreczkach strunowych z suwakiem. Nie dość, że nie będziesz musieć inwestować w plastikowe opakowania, które nie są eko i zabierają dużo miejsca, to jeszcze Twoje produkty będą świeże o wiele dłużej. 

Przechowywanie biżuterii


Jednym z lepszych miejsc na przechowywanie biżuterii są właśnie woreczki strunowe z suwakiem. Dowodem na to są sklepy jubilerskie, które tylko w ten sposób przechowują swój asortyment. Dzieje się tak z dwóch powodów. Po pierwsze dzięki temu, że biżuteria jest umieszczona w torebce strunowej, nie będzie poddawana działaniu powietrza, a więc nie straci swojego blasku. Po drugie w ten sposób można szybko znaleźć egzemplarz biżuterii, który jest poszukiwany przez sprzedawcę. 

Do zabrania w podróż


Torebki strunowe z suwakiem stanowią świetne wyposażenie każdego podróżnika. Sprawdzają się do przechowania kosmetyków, zwłaszcza płynnych, które w podróży mogą się po prostu rozlać. Zamiast ryzykować, najlepiej schować kosmetyki do torebek strunowych i odetchnąć z ulgą. Dodatkowo woreczki strunowe można wykorzystać w bagażu podręcznym, ponieważ możesz tam schować kosmetyki tylko w 100 ml buteleczkach. 

Rodzaje woreczków strunowych w sklepie Neopak


Gdzie-kupi-woreczki-strunowe-z-suwakiem-3

W sklepie Neopak znajdziesz takie woreczki strunowe jak:
 • Z suwakiem,
 • Antystatyczne,
 • Kolorowe,
 • Z polem do opisu,
 • Przestrzenne – Doypac. 


Gdzie kupisz woreczki strunowe z suwakiem?

Gdzie-kupi-woreczki-strunowe-z-suwakiem-4

Woreczki strunowe z suwakiem zakupisz właśnie w sklepie Neopak. Znajdziesz tu tysiące różnych modeli torebek strunowych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dopasujesz je do swoich oczekiwań. Wybierając woreczki strunowe ze sklepu Neopak, masz pewność, że dobrze wydałeś swoje pieniądze. Wyprodukowane są z najlepszych, bezpiecznych materiałów i wykazują się solidnym wykonaniem. Jeśli chcesz mieć gwarancję udanych zakupów, koniecznie skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu Neopak!
Gdzie kupić woreczki strunowe z suwakiem?
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie