Marlena KopaczMarlena Kopaczwtorek, 16 sierpnia 20222 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1841
Ilość komentarzy: 0

Jak wysłać paczkę kurierska do USA?

Jak możesz zamówić taniego kuriera do Stanów Zjednoczonych? Najmniej kosztownym i skomplikowanym sposobem nadawania przesyłek do USA, jest skorzystanie z tego, co zapewniają liczne serwisy internetowe. Dzięki nim, niesamowicie szybko i wygodnie wyślesz każdą paczkę. Kurier do USA jest nie tylko najtańszą i najprostszą metodą, ale również zapewni Ci odpowiedni poziom bezpieczeństwa.Musimy tutaj również podkreślić, że wysyłania paczek do kraju, który znajduje się tak daleko od Polski, jak Stany Zjednoczone, w zasadzie nie masz możliwości przesłania jej w żaden inny sposób. Zostaje Ci wyłącznie kurier. Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, że nie możesz takiej paczki po prostu przekazać kierowcy jadącemu do Stanów. Nie da się do tego kraju dostać drogą lądową. Pozostaje Ci tylko samolot. Dowiedz się, w jaki sposób możesz wysłać paczkę do Stanów Zjednoczonych. Ile Cię to będzie kosztowało?

Jak wysłać paczkę do USA?

Wysłanie paczki do Stanów Zjednoczonych Ameryki może być proste i naprawdę błyskawiczne. Może Ci w tym pomóc pewien serwis internetowy. Wystarczy, że założysz na nim bezpłatne konto. Kolejnym krokiem jest wybranie opcji ,,Dodaj przesyłkę.” Gdy będziesz miał to już za sobą, to wyświetli się formularz. Musisz w nim podać dane nadawcy i odbiory. Następnym krokiem jest określenie rodzaju przesyłki. Dla Stanów Zjednoczonych masz do wyboru dwie firmy kurierskie. Pierwsza z nich to UPS, a druga FedEx. Dają one możliwość wysłania przesyłki międzynarodowej od drzwi do drzwi.

karton


Jaki jest koszt wysłania przesyłki do USA?


Przesyłka do USA będzie na pewno bardziej kosztowna niż paczka wysyłana do kraju znajdującego się w Europie. Taka paczka musi niestety przepłynąć na pokładzie samolotu cały ocean. Koszt paczki do USA będzie zależał przede wszystkim od cen ustalonych przez daną firmę kurierską. Natomiast on sam jest w dużym stopniu zależny od organizowania pracy w danym przedsiębiorstwie.
Kartony

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Kartony

Czy zawsze ciężka paczka do USA jest droga?

Musimy tutaj również wspomnieć o tym, że równie ważne są właściwości konkretnej przesyłki do Stanów Zjednoczonych. Mamy tutaj na myśli to, że jedne paczki są lżejsze, a drugie cięższe. Dlatego pierwszym i bardzo ważnym kryterium jest waga przesyłki do Stanów Zjednoczonych. Co jeszcze? Nie zawsze możesz kierować się prostym przelicznikiem, że im paczka jest cięższa, tym droższa. Czasami jest tak, że paczka waży niewiele, ale ma niestandardowe wymiary i wtedy będzie kosztowała więcej. To samo jest w sytuacji, gdy jako nadawca zadeklarujesz wysoką wartość przesyłki. Jeżeli jesteśmy już przy tym temacie, to warto wspomnieć o tym, że koszt nadania zwiększają wszystkie usługi dodatkowe. Jedną z nich jest na przykład ubezpieczenie przesyłki do Stanów Zjednoczonych. Gdy już to mamy omówione, to płynnie przechodzimy dalej.

Kto wysyła paczki do Stanów Zjednoczonych?

Przesyłkę do tego ogromnego kraju możesz zamówić za pomocą jednego z wielu serwisów internetowych, świadczących tego rodzaju usługi. Dostarczaniem paczek do Stanów Zjednoczonych zajmują się między innymi takie firmy kurierskie, jak; UPS, czy FedEX. Szczegółowy cennik wysyłki paczki do Stanów Zjednoczonych możesz znaleźć w cenniku międzynarodowym. Jeżeli nadal nie masz pewności, co do cen, to zawsze możesz zapytać pracownika w obsłudze klienta.

Jak zamówić tanią paczkę do Stanów Zjednoczonych?

Chociaż wysyłanie paczek do Stanów Zjednoczonych na pewno nie jest najtańszą usługą, to są pewne sprawdzone triki, które pozwolą Ci minimalnie ograniczyć koszty. Co mamy tutaj na myśli? Przede wszystkim fakt, że najważniejszym kryterium przy wysyłaniu paczki jest jej waga oraz gabaryty. Wiadomo, że nie masz fizycznej możliwości zmniejszyć wagi przesyłki. Jednak możesz za to ograniczyć jej rozmiar. Zapakuj zawartość przesyłki w jak najmniejszy karton. Jednocześnie musisz mieć na uwadze to, że paczka powinna być bardzo dokładnie zapakowana. Nie może ona wystawać poza karton. Teraz już dobrze wiesz, jak prawidłowo i tanio wysłać paczkę do USA.
Jak wysłać paczkę kurierska do USA?
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie