Michał KrajniakMichał Krajniakwtorek, 7 czerwca 20222 minuty czytanialiczba wyświetleń: 771
Ilość komentarzy: 0

Jak wysłać smartfona?

Kiedy patrzymy na smartfona, którego będziemy wysyłać do klienta, to wówczas pojawia się zasadnicze pytanie o to, jak zabezpieczyć towar, aby trafił on w pełni bezpiecznie pod wskazany adres.  Zależy nam przecież na tym, aby nasz sprzęt nie został po drodze uszkodzony.  Jest to niezwykle ważne, gdyż smartfony są warte bardzo dużo pieniędzy, niekiedy nawet kilkanaście tysięcy zł. A klient nigdy nie przyjmie uszkodzonego towaru.  Jeżeli nie zadbamy o odpowiednie zabezpieczenie takiego towaru do wysyłki to nie dość, że stracimy dużo pieniędzy, to jeszcze ucierpi prestiż naszej firmy.  Dlatego też przygotowaliśmy ten wpis, aby podpowiedzieć jakie są najlepsze metody przygotowania smartfona do wysyłki.
Jak-wysa-smartfona

Zabezpiecz oryginalny karton 


Każdy smartfon na samym początku powinien znajdować się w swoim oryginalnym opakowaniu.  Takie opakowanie powinniśmy odpowiednio zabezpieczyć.  Idealna do tego będzie folia stretch, którą teraz można nabyć w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie.  Użyjmy takiej folii do wstępnego owinięcia oryginalnego kartonu z naszym smartfonem w środku.


Nie żałuj folii bąbelkowej 


Warto jest bardzo dobrze zapakować nasz smartfon w folię bąbelkową.  Uczyńmy to starannie i bardzo dokładnie, nie żałując folii bąbelkowej, ponieważ stanowi ona bardzo ważny element zabezpieczenia naszej przesyłki  przed niekorzystnymi czynnikami mechanicznymi z zewnątrz, takimi jak uderzenia, wstrząsy, odgnieceni,a czy naciski przedmiotów o większej masie.  Folia bąbelkowa jest skonstruowana tak, że pęcherzyki powietrza znajdujące się tuż obok siebie tworzą bardzo skuteczną barierę przed różnego rodzaju niekorzystnymi czynnikami. 
Fixboxy

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Fixboxy


Użyj większego kartonu 


Skoro już tak zabezpieczyliśmy nasz smartfon do wysyłki to nie pozostaje nam nic innego jak przygotować duże opakowanie zewnętrzne.  Do tego celu wybierz któryś z kartonów dostępnych w naszej ofercie.  Przestrzeń między dotychczasowym  pakunkiem a kartonem Wypełnij wypełniaczem.

Oklej opakowanie zewnętrzne


Skoro już mamy tak przygotowany smartphone do wysyłki, to teraz nie pozostaje nam nic innego jak okleić nasz karton taśmą klejącą.Zróbmy to dokładnie i starannie tak, aby mieć pewność, że nasza przesyłka będzie jak najlepiej zabezpieczona. Dzięki temu nasza paczka będzie bezpieczna nawet jeżeli transport będzie długi i trudny i każdy klient na pewno będzie bardzo zadowolony z tego, że towar doszedł do niego pozostając w stanie fabrycznym.  Z całą pewnością przyczyni się to do pozytywnego budowania marki na rynku.  Pamiętajmy także o tym, aby na nasz karton nakleić naklejkę z napisem ostrożnie nie rzucać. Będzie to bardzo jasny sygnał dla kuriera, że ma się obchodzi z naszą paczką bardzo ostrożnie.   Warto także nadać paczkę z zadeklarowana zawartością, gdyż w razie jakiegokolwiek uszkodzenia po drodze będzie nam przysługiwało odszkodowanie. Warto zdobyć się na wydatek w postaci kilku opakowań, aby dobrze zabezpieczyć nasz towar. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sklepu w celu zapoznania się z ofertą.
Jak wysłać smartfona?
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie