Jakub BieleckiJakub Bieleckiniedziela, 16 kwietnia 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 566
Ilość komentarzy: 0

Jak zapakować elektroniczne gadżety na prezent?

Elektronika jest ciekawym rodzajem prezentu. Zwykle nie należy do najtańszych, może jednak doskonale wpisać się w gust obdarowanej osoby. Warto natomiast pamiętać o tym, aby elektroniczne prezenty zabezpieczyć w odpowiedni sposób. Jak zapakować elektroniczne prezenty? Przede wszystkim warto połączyć kwestie estetyczne z bardzo dobrą ochroną przed uszkodzeniem. Urządzenia elektroniczne, takie jak komputery, smartfony, drobne sprzęty RTV i AGD są narażone na liczne czynniki, które mogą doprowadzić do ich uszkodzenia. Bez dwóch zdań warto więc zabezpieczyć je w odpowiedni sposób.

Dlaczego trzeba zadbać o odpowiednie opakowanie prezentu z elektroniką?Prezent zawierający elektronikę powinien zostać odpowiednio zabezpieczony. Często takie produkty posiadają swoje, fabryczne opakowania. Wtedy przygotowując podarunek nie musimy w aż tak dużym stopniu dbać o jego bezpieczeństwo. Wybierając sposób zapakowania prezentu z elektroniką zawsze zalecamy jednak zachować rozsądek. Zwykle elektronika jest dość kosztownym prezentem, szkoda byłoby uszkodzić ją. Pamiętajmy o tym, że materiały do pakowania najczęściej nie należą do najdroższych. Niektóre z nich mogą też dodatkowo poprawić odbiór prezentu z elektroniką. Wyglądają bardzo atrakcyjnie, a nawet mogą przydać się już po odpakowaniu prezentu.

Na co narażona jest elektronika? Chroń ją przed tymi czynnikamiElektronika to jeden z najbardziej delikatnych i wrażliwych na uszkodzenie typów produktów. Przygotowując prezent z elektroniką warto więc pamiętać, by ochronić ja przed:
 • uszkodzeniami mechanicznymi
 • promieniami światła UV
 • skrajnymi niskimi i wysokimi temperaturami
 • dostępem wilgoci, wody, środków chemicznych


Ze względu na sporą wartość, warto również ukryć elektronikę przed wzrokiem osób trzecich. Na szczęście na rynku istnieją odpowiednie materiały do pakowania, które pozwolą właściwie zabezpieczyć każdy produkt.  Znajdą je Państwo w dobrych sklepach z opakowaniem, na przykład w Neopaku.

Fixboxy

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Fixboxy

Elektroniczne gadżety, które sprawdzą się w roli prezentuW 2023 roku wybór elektronicznych gadżetów jest tak duży, jak nigdy dotąd. Stały rozwój różnych branż związanych z wytwarzaniem elektroniki sprawia także, że towary te są coraz tańsze w zakupie. Nic więc dziwnego, że elektronika jest częstym wyborem na prezent. Ciekawe sprzęty i gadżety elektroniczne, które możemy podarować drugiej osobie to między innymi:
 • zdalnie sterowane zabawki
 • słuchawki
 • głośnik Bluetooth
 • akcesoria komputerowe
 • sprzęt kuchenny AGD
 • elektryczne szczoteczki do zębów
 • urządzenia do pielęgnacji włosów
 • elektronika dla aktywnych - akcesoria dla biegaczy, rowerzystów
 • smartwatche i opaski sportowe
 • drony
 • ozdobne lampki LED, świecące dekoracje
 • i inne
Jak zapakować elektroniczny prezent
Jak widać wybór jest bardzo duży. Prezent z elektroniką możemy więc przygotować, niezależnie od tego, kto będzie jego odbiorcą. Możemy również wybrać produkty w przeróżnych zakresach cenowych. Najtańsza elektronika to koszt kilku do kilkunastu złotych. Chcąc sprezentować coś znacznie droższego, bez trudu znajdziemy natomiast urządzenia elektroniczne kosztujące kilka tysięcy złotych, a nawet więcej.

Jakie opakowania sprawdzą się do przygotowania prezentu z elektroniką?Do zapakowania elektronicznego prezentu zwykle używamy jednego z kilku rodzajów opakowań: Jak zapakować prezent
Dekoracyjny papier, podobnie jak woreczek papierowy,  będzie dobrym wyborem dla elektroniki posiadającej swoje fabryczne opakowanie. Jeżeli chcemy jednak poprawić stopień zabezpieczenia, wystarczy użyć mocnego i sztywnego pudełka z kartonu. Zarówno ozdobne pudełko, jak i zwykły karton mogą być świetnym wyborem. W tym drugim przypadku możemy zadbać o dodatkowe ozdoby i dekoracje opakowania.

Aby jeszcze lepiej poprawić ochronę elektroniki, możemy użyć następujących materiałów pakowych:


Sprawdzą się w szczególności podczas wysyłki prezentu. Szczególnie zalecamy użycie ekologicznego i efektywnego wypełniacza do paczek. Umieszczając go w pudełku nie tylko wpływamy na dodatkowe zabezpieczenie prezentu. Wypełniacze do paczek wyglądają też bardzo dobrze, poprawią wygląd prezentu już po otworzeniu paczki.

Elektroniczne urządzenia, które nie mają fabrycznego opakowaniaSzczególną ostrożność warto zachować przy pakowaniu prezentów z elektroniką nie posiadającą dodatkowego opakowania. W tym przypadku zdecydowanie warto postawić na dobre opakowanie. W przypadku smartfonów i komputerów przenośnych bardzo dobrym wyborem będą pudełka typu FixBox. Posiadają odpowiednie wytłoczki wewnątrz, dzięki czemu telefon lub laptop doskonale wpasują się do ich wnętrza. Oczywiście, także w tym wypadku warto zadbać o dodatkowe zabezpieczenie produktu, na przykład folią bąbelkową.
jak zapakować elektronikę

Jak zapakować prezent z elektroniką dla dziecka?
Przygotowując prezent z elektroniką dla dziecka, wybierzmy kolorowy rodzaj opakowania. Zarówno pudełka ozdobne, jak i torebki na prezenty są dostępne z wieloma atrakcyjnymi dla dzieci wzorami. Taki prezent na pewno jeszcze bardziej ucieszy małego odbiorcę podarunku.
Jak zapakować elektroniczne gadżety na prezent?
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie