Pracownia PismaPracownia Pismaśroda, 23 marca 20226 minut czytanialiczba wyświetleń: 1007
Ilość komentarzy: 0

Kątowniki paletowe - magazynowy niezbędnik

Prace magazynowe – skorzystaj z naszej oferty

Praca na magazynie jest czasochłonna i wymaga wielu powtarzalnych czynności, przez co warto szukać rozwiązań, dzięki którym będziemy w stanie ją zautomatyzować i przyspieszyć. W naszym sklepie znajdziesz cały dział z artykułami magazynowymi, które nadają się do wykorzystania podczas pracy na magazynie, ale nie tylko. Dbamy o jakość i różnorodność naszych produktów, dzięki czemu znajdziesz u nas niezbędniki potrzebne podczas pracy na magazynie, dzięki którym zapewnisz odpowiednie bezpieczeństwo magazynowanym i transportowanym przedmiotom.

magazyn

Jakie niezbędniki do pracy na magazynie możesz u nas znaleźć?

 • Akcesoria magazynowe
 • Bandowanie
 • Etykiety i naklejki
 • Profile ochronne
 • Zaklejarki i dyspensery
 • Wózki i Taczki
 • Sznurki i nici
 • Wełna drzewna - Wiolina
 • Wypełniacze do paczek
 • Pianka poliuretanowa
 • Akcesoria do pakowania
 • Materiały do pakowania
 • Folia do pakowania 

Ekologiczne rozwiązania magazynowe

Wśród ekologicznych rozwiązań są produkty wielokrotnego użytku oraz wyprodukowane z naturalnych surowców, które można łatwo poddać procesowi recyklingu. To bardzo ważne, aby dbać o nasze środowisko naturalne i wybierać korzystne dla ochrony środowiska produkty. W naszym sklepie znajdziesz cały dział z ekologicznymi rozwiązaniami. 


kartony

Narożniki tekturowe

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Narożniki tekturowe

Bezpieczne i ekologiczne pakowanie przesyłek – paletowe kątowniki kartonowe

Dobrym rozwiązaniem do zabezpieczenia znajdujących się na palecie przedmiotów jest użycie kartonowych kątowników paletowych. Dzięki temu unikniemy uszkodzeń mechanicznych podczas magazynowania i transportowania palet. Lekkie, kartonowe kątowniki są bardzo wygodne w przechowywaniu i stosowaniu podczas paletowania. Wykonane zostały z tektury falistej, która jest znakomitym amortyzatorem. Kartonowe kątowniki działają niczym poduszki, chroniąc produkty znajdujące się na palecie przed ich uszkodzeniem. Tekturowe narożniki wykorzystywane są również podczas zabezpieczania delikatnych przedmiotów, na przykład luster czy okien. Sprawdzają się również doskonale do zabezpieczenia rogów mebli oraz sprzętów AGD i RTV. 

Zastosowanie kartonowych kątowników paletowych

 • Zabezpieczanie produktów magazynowanych i transportowanych na paletach. Możesz umieścić kartonowe kątowniki w rogach palety, aby uchronić znajdujące się na skraju produkty. Ekologiczna tektura pozwala na łatwe i szybkie zabezpieczenie przedmiotów znajdujących się na palecie. Kartonowe kątowniki to niezbędnik podczas paletowania, który ważni ważną rolę, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo magazynowym i transportowanym na palecie towarom.
 • Zabezpieczenie delikatnych i kruchych przedmiotów podczas ich transportowania. Kartonowe narożniki nadają się do ochraniania luster, okien i innych delikatnych przedmiotów posiadających wyraźne narożniki, które można osłonić oferowanym przez nas zabezpieczeniem. Falista tektura znajomicie amortyzuje przed uderzeniami i naciskiem, dzięki czemu ochrania nie tylko rogi, ale również cały delikatny przedmiot.
 • Zabezpieczenie dużych gabarytów – kartonowe narożniki wykorzystywane są również do zabezpieczania takich przedmiotów, jak lodówki, zmywarki czy meble podczas ich transportu. W ten sposób zwiększa się bezpieczeństwo transportowanych przedmiotów przed ich uszkodzeniem. Tektura falista znakomicie chroni rogi przedmiotów, które są najbardziej narażone na wgniecenia i inne uszkodzenia mechaniczne.
 • Znakomite rozwiązanie do zabezpieczenia produktów podczas przeprowadzek i remontów. Tekturowe kątowniki pozwolą ci zabezpieczyć transportowane przedmioty, aby nie uszkodziły się podczas przenoszenia, załadunku, transportu i rozładunku.  

Kątowniki kartonowe, sprawdź naszą ofertę:


Właściwości narożników tekturowych

 • Kartonowe kątowniki wykonane są z surowców naturalnych, dzięki temu to ekologiczny produkt. Dodatkowo mogą być w łatwy sposób poddane procesowi recyklingu. Ważnym aspektem jest również możliwość wielokrotnego wykorzystania tekturowych narożników. 
 • Tektura falista posiada przemyślaną konstrukcję, dzięki której stanowi znakomity amortyzator przed naciskiem i uderzeniami. Wszystko za sprawą środkowej pofalowanej warstwie, która działa jak poduszki powietrzne. Właśnie dlatego kątowniki paletowe wykonane z tektury falistej wykorzystywane są do zabezpieczania przedmiotów przed uszkodzeniami mechanicznymi.
 • Lekkie tekturowe narożniki, które są łatwe i wygodne w przenoszeniu i zabezpieczaniu palet lub delikatnych przedmiotów.
 • Tanie rozwiązanie, które może być wykorzystane do zabezpieczania różnego rodzaju produktów – delikatnych przedmiotów, mebli oraz produktów umieszczonych na paletach.
 • Kartonowe narożniki są dostępne w naszym sklepie w różnych kombinacjach. Znajdziesz u nas narożniki paletowe o różnych długościach, grubościach i szerokościach. Z łatwością dopasujesz oferowane przez nas produkty do swoich potrzeb.


Ktowniki-paletowe--magazynowy-niezbdnik

Jakie kartonowe kątowniki znajdziesz w naszym sklepie?

Tekturowe kątowniki paletowe, które znajdziesz w naszym sklepie, dostępne są w różnych konfiguracjach pod względem ich wymiarów – szerokości i długości. Dzięki temu z łatwością znajdziesz produkty dopasowane do twoich potrzeb. Sprawdź naszą ofertę tekturowych narożników i dobierz produkty pod swoje wymagania. 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 • Kątownik kartonowy 30/gr3mm/L850 – Długi na 85 cm kątowy narożnik wykonany z tektury falistej o grubości 3 mm. Posiada profil w kształcie „L” o wymiarach 3x3 cm. 
 • Kątownik kartonowy 35/gr3mm/L1100 – Tekturowy narożnik o długości 110 cm do zabezpieczania magazynowanych i transportowanych przedmiotów. Profil ochronny w kształcie „L” o długościach boków 3,5 x 3,5 cm. Wykonany został z falistej tektury o grubości 3 mm. 
 • Kątownik kartonowy 60/gr5mm/L950 – Paletowy kątownik o długości 95 cm, który nadaje się do zabezpieczania produktów umieszonych na paletach. Wykonany został z wytrzymałej tektury o grubości 5 mm. Kształt profilu „L” z bokami o długości 6 x 6 cm.
 • Kątownik kartonowy 50/gr3mm/L1600 – Długi na 160 cm kątowy narożnik wykonany z tektury o grubości 3 mm. Narożnik posiada profil w kształcie „L” o długości boków 5 x 5 cm. 
 • Kątownik kartonowy 50/gr4mm/L2000 – Wyjątkowo długi narożnik tekturowy o długości 200 cm, który nadaje się do zabezpieczania palet i znajdujących się na nich produktów. Wykonany został z falistej tektury o grubości 4 mm. Narożnik w kształcie „L” z bokami długimi na 5 x 5 cm.
 • Kątownik kartonowy 100/gr5mm/L500 – Kartonowy kątownik w kształcie litery „L” z bokami o długości 10 x 10 cm. Narożnik o długości 50 cm wykonany został z wytrzymałej falowanej tektury o grubości 5 mm.
 • Kątownik kartonowy 50/gr3mm/L1050 - Narożnik tekturowy o długości 105 cm, który nadaje się do zabezpieczania magazynowanych i transportowanych przedmiotów. Kątownik w kształcie „L” o długościach boków 5 x 5 cm. Wyprodukowany został z falistej tektury o grubości 3 mm. 
 • Kątownik kartonowy 100/gr8mm/L500 – Paletowy tekturowy kątownik o długości 50 cm, nadający się do zabezpieczania delikatnych przedmiotów przed ich uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonany został z grubej, wytrzymałej tektury o grubości 8 mm. Kształt profilu „L” z bokami o długości 10 x 10 cm. 


Jaki kątownik kartonowy wybrać?

Wybór tekturowego kątownika zależy od twoich potrzeb i celu, w jakim planujesz je użyć. Do zabezpieczania palet i przedmiotów o dużych polecamy przede wszystkim długie narożniki tekturowe, które zostaną wykorzystane w całości. Podczas zabezpieczania mniejszych przedmiotów mogą przydać się kątowniki kartonowe o mniejszej długości, na przykład 50 czy 95 cm. Zwróć również uwagę na grubość tektury oraz szerokość boków kątownika. W każdym naszym produkcie wartości te różnią się, co pozwala na wybranie produktu o konkretnych parametrach pod daną pracę. 

Ktowniki-paletowe--magazynowy-niezbdnik-1

Przydatne przedmioty podczas prac magazynowych 

Jakie jeszcze przedmioty znajdziesz w naszym sklepie, które ułatwią ci prace magazynowe? 

Zestaw do bandowania przyda się na każdym magazynie, gdzie mamy do czynienia z przechowywaniem produktów na paletach. Znajdziesz u nas takie produkty jak:
 • Zestaw do pakowania 19 mini – gotowy zestaw do bandowania, w skład którego wchodzą napinacz H-21, taśma PP 19 mm o długości 700 m oraz zapinki druciane w ilości 250 sztuk. Dzięki gotowemu zestawowi szybko i szczelnie zamkniesz przesyłki lub zabezpieczysz całe palety produktów. Dzięki temu podczas magazynowania i transportu zmniejszysz ryzyko uszkodzeń ochranianych przedmiotów. Taśmą PP możesz również złączyć ze sobą większe ilości takich produktów jak deski, płyty czy meble, aby ułatwić sobie ich przenoszenie i transport. Wytrzymałe taśmy zabezpieczone zapinkami drucianymi możesz połączyć za pomocą napinacza. Taki zestaw pozwala na utworzenie mocnego i stabilnego uścisku taśmy, nie wymagającego nakładu dużej siły.
 • Folia do pakowania to również wyjątkowo potrzebny i uniwersalny produkt podczas prac magazynowych. Wyróżniamy tutaj folię bąbelkową, która posiada znakomite właściwości amortyzujące. Stosuje się ją przede wszystkim do owijania przedmiotów i wypełniania paczek. Dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednak to nie jedyna zaleta folii powietrznej. Bąbelkowa folia doskonale chroni przez wilgocią, zabezpieczając przedmioty przed ich zamoknięciem. Dodatkowo stanowi izolator dla zapachów. Właśnie dlatego wykorzystywana jest do zabezpieczania produktów, których aromat chcemy szczelnie utrzymać oraz takich, których nieprzyjemny zapach nie powinien wydostawać się poza opakowanie (na przykład ryb). Inną folią wykorzystywaną na magazynie jest folia stretch. Elastyczna, trudna do zerwania folia, dzięki której możemy zabezpieczyć spakowane produkty przed wilgocią i zabrudzeniem. Folia stretch posiada lepką jedną stronę, dzięki czemu z łatwością przykleja się sama do siebie, co ułatwia jej stosowanie, bez potrzeby używania taśmy klejącej. Umieszczona na rolce folia może być stosowana w połączeniu z dyspenserem, dzięki któremu w łatwy i wygodny sposób rozwiniemy folię i odpowiednio mocno ją napniemy, aby uzyskać estetycznie wyglądające opakowanie. Znajdziesz u nas folie stertch w kolorze:
  • transparentnym,
  • niebieskim,
  • czarnym.
Ktowniki-paletowe--magazynowy-niezbdnik-2
Kątowniki paletowe - magazynowy niezbędnik
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie