Natalia KabałaNatalia Kabałasobota, 4 czerwca 20223 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1416
Ilość komentarzy: 0

Małe torebki papierowe – przegląd najlepszych ofert

Małe torebki papierowe – przegląd najlepszych ofert

Mae-torebki-papierowe--przegld-najlepszych-ofert

Podarowanie prezentów nie zawsze wiąże się z dawaniem paczek ważących kilka kilogramów, spakowanych w obszernych torebkach. Bardzo często wiele osób sięga po minimalistyczne upominki, które podobnie, jak każdy inny przedmiot wymagają zastosowania dopasowanej oprawy. W tej sytuacji duże pudełka ozdobneczy papier pakowymogą okazać się niezbyt wystarczające lub dobrane na wyrost, co może wyglądać nieco groteskowo. Dlatego właśnie w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z specjalnych torebek prezentowych, które oferowane są małych rozmiarach, przeznaczonych do pakowania wyjątkowych podarunków o niedużym formacie.

Zastosowanie małych torebek papierowych


Małe torebki prezentowe, jak każdy inny rodzaj opakowań przeznaczone są do pakowania upominków. Ich główną zaletą jest minimalistyczny format, który pozwala na zapakowanie do nich drobnych przedmiotów. Zwykle są one używane do pakowania:
 • biżuterii,
 • kosmetyków,
 • przekąsek,
 • pamiątek przywiezionych z podróży,
 • ręcznie robionych dekoracji,
 • niewielkiej elektroniki,
 • i wielu innych podobnych przedmiotów. 

Zastosowanie małych torebek prezentowych jest źle związane z tym, jakiej wielkości jest przygotowywany przez nas podarunek.


Mae-torebki-papierowe--przegld-najlepszych-ofert-1
Produkty ozdobne

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Produkty ozdobne

Małe torebki papierowe – rodzaje


Jeżeli chodzi o rodzaje małych torebek papierowych to ich różnorodność jest równie wysoka, co w przypadku torebek o większym formacie. Oznacza to, że do wyboru mamy wiele kolorowych wersji ozdobnych opakowań z estetycznymi nadrukami nawiązującymi do konkretnej tematyki - możemy znaleźć małe torebki prezentowe na świętalub małe torebki prezentowe na urodziny.

Wśród minimalistycznych opakowań na prezenty znajdą się także te specjalnie przystosowane dla dzieci. W tej kategorii charakterystycznym rozróżnieniem będzie nic innego, jak specjalny rodzaj nadruku.

Wracając jednak do rodzaju torebek, z którymi można się spotkać, to w ofercie naszego sklepu mamy okazję zaproponować:
 • ozdobne torebki tematyczne - opakowania ze wzorami nawiązującymi do ważnych wydarzeń takich, jak święta, urodziny, walentynki, rocznice, dziecka dzień, dzień kobiet i wiele innych,
 • kolorowe torebki prezentowe w uniwersalnej formie - klasyczne opakowania dostępne w jednobarwnych wersjach,
 • mini wersje torebek prezentowych LUX przeznaczonych do pakowania wyjątkowych podarunków,
 • klasyczna małe torebki prezentowe bez nadruków wykonane z papieru kraftowego,
 • specyficzne torebki prezentowe wykonane z papieru lub tektury, które są przeznaczone do pakowanie nietypowych prezentów.

Rodzaje małych torebek prezentowych możemy podzielić także pod względem dokładnych wymiarów oraz rodzajem uchwytu, który został w nich zamontowany. Zwykle możemy wyróżnić papierowe uchwyty lub te wykonane z syntetycznego sznurka plecionego.

Zalety korzystania z małych torebek


Korzystanie z małych torebek pozwala na zakup ekonomicznego opakowania, które będzie dopasowane do prezentów niewielkim formacie. Dzięki temu nie musimy kupować większej torebki, do której zapakowanie niewielkiego podarunku, nieodpowiednie. 

Małe torebki prezentowe ze względu na to, że mają mniejsze obciążenia, ulegają późniejszemu zużyciu, dzięki czemu można korzystać z niej wielokrotnie. To sprawia, że opakowania tego typu są jednocześnie ekologiczne, ponieważ pozwalają na ograniczenie zużywania podobnych surowców.

Na co warto zwrócić uwagę, kupując torebki papierowe


Kupując papierowe torebki prezentowe niezależnie od rozmiarów, warto zwrócić uwagę na to jakie parametry ja cechują. Oprócz weryfikacji dokładnych rozmiarów opakowania, zwróćmy uwagę na parametr opisujący gramaturę papieru. Informacja ta daje nam sygnał o tym czy ścianki torebki są odporne na ścieranie i obicia, co z kolei przekłada się na wytrzymałość samej torebki oraz to czy będzie prezentowała się ona estetycznie mimo zastosowania.

Kupując torebki prezentowe, warto zwrócić także uwagę na to czy mają one specjalny rodzaj dna, które ograniczy ryzyko jego rozerwania się w trakcie transportu przedmiotu.

Torebki prezentowe różnią się między sobą także pod względem uchwytów które zawierają. To istotna informacja, która ma znaczenie szczególnie wtedy, jeżeli chcemy wybrać produkty w zupełności ekologiczne - wtedy warto sięgnąć po torebki z papierowym uchwytem.

Mae-torebki-papierowe--przegld-najlepszych-ofert-2

Gdzie warto kupić torebki papierowe?


Jako przedstawiciele prężnie działającej firmy, oferującej bogatą ofertę produktów, zachęcamy do zapoznania się z kategorią torebek prezentowych, która obejmuje także unikatowe małe torebki upominkowe.

W opisie produktów zawieramy szczegółowy opis specyfikacji technicznej, dzięki czemu nasi klienci mogą sami zweryfikować czy przedstawiona oferta spełnia ich oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z chęcią pomogą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie.

Osoby zainteresowane ciekawymi tematami związanymi z naszą codziennością, zachęcamy do odwiedzenia zakładki, zawierającej artykuły blogowe.
Małe torebki papierowe – przegląd najlepszych ofert
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie