Michał KrajniakMichał Krajniakśroda, 15 czerwca 20222 minuty czytanialiczba wyświetleń: 879
Ilość komentarzy: 0

Najlepszy sposób na wysyłkę roweru

Wysyłka roweru może wydawać się tematem dość trudnym. Jednakże, jeśli spojrzymy na to zagadnienie na spokojnie i bez nerwów to zaraz dostrzeżemy, że przygotowywanie bicyklu do przewozu nie należy do rzeczy trudnych. Wystarczy tylko odrobina starannej pracy, poświęconego czasu oraz uwagi, którą będziemy przykładać do sporządzania całego pakunku.

Współczesna wysyłka bicykla


Temat ten zainteresuje na pewno każdego producenta rowerów oraz sprzedawcę jednośladów. Rower najczęściej będą bowiem wysyłać ci, którzy dostarczają i wypuszczają ten produkt na rynek. Oczywiście możliwe jest też jak najbardziej wysyłanie rowerów przez osoby prywatne. Może tak być np. w takim przypadku, kiedy już kupiliśmy nasz jednoślad i zamierzamy wysłać go, jako prezent, np. dla dziecka. Jest to szczególnie ważne wtedy, kiedy np. jakieś dziecko w naszej rodzinie ma urodziny albo Pierwszą Komunię Świętą i chcemy sprawić mu prezent. Rower to już legendarny upominek urodzinowy czy komunijny, o którym marzy każdy dzieciak. Tym bardziej przyda się wiedza na temat pakowania tego produktu. Równie istotne jest to w przypadku kiedy prowadzimy swój własny biznes i skupiamy się w znacznej mierze na wysyłce towaru do klienta. Wówczas ciąży na nas obowiązek, aby towar był zapakowany w sposób należyty.

Zacznij od demontażu roweru


Zanim w ogóle przejdziemy do właściwego pakowania naszego produktu to nie możemy zapomnieć o demontażu naszego roweru. Dlatego też odłączamy wszystkie elementy, które da się odłączyć. Będą to: kierownica, pedały, siodełko, światła oraz wszystko to, co możemy w naszym modelu roweru zdemontować. Wprawdzie można by na siłę spróbować zapakować rower w całości, ale po pierwsze byłoby to dalece niepraktyczne, a po drugie zapewne zapłacilibyśmy za to jak za przesyłkę niestandardową.
Folia bąbelkowa

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Folia bąbelkowa

Jak po kolei pakować rower?


Samo pakowanie roweru nie jest tak trudne, jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Sklep Neopak ma swojej ofercie parę produktów, które sprawią, że przygotowywanie jednośladu do wysyłki będzie czystą przyjemnością. Przede wszystkim powinniśmy zapakować oddzielnie każdy element naszego roweru w folię bąbelkową. Kolejnym krokiem będzie wybór odpowiednio dużego kartonu klapowego. Zanim włożymy nasz rower do kartonu to zadbajmy o miękką wyściółkę wewnątrz opakowania. Kiedy już będziemy zamykać nasz karton nie zapomnijmy o odpowiednim oklejeniu naszej paczki, tak, by nie otworzyła się ona w trakcie transportowania.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Neopak?


Nasze produkty cechuje niezawodna jakość. Kartony zostały wykonane z tektury falistej, surowca najlepszego gatunku. Dzięki temu nasze opakowania zewnętrzne są wyjątkowo trwałe i wytrzymują nawet w trakcie najbardziej karkołomnego transportu. Z kolei nasza folia bąbelkowa to znakomity amortyzator przed różnego rodzaju niekorzystnymi czynnikami mechanicznymi z zewnątrz. Tak więc, gdyby w trakcie transportowania doszło do uderzeń, upadków z wysokości, wstrząsów, odgnieceń czy nacisków przedmiotów o dużej masie, to wówczas folia będzie stanowiła ochronę zawartości naszej paczki. Folia została bowiem wykonana w taki sposób, że pęcherzyki wypełnione powietrzem znajdują się bardzo blisko siebie, tworząc warstwę ochronną.
Najlepszy sposób na wysyłkę roweru
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie