Paweł SaigomadePaweł Saigomadepiątek, 20 stycznia 20232 minuty czytanialiczba wyświetleń: 843
Artykuł oceniony na 3.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Ozdobne skrzynki drewniane nie tylko na wino

Wręczanie alkoholu w ramach prezentu praktykowane jest od wielu, wielu lat. Jest to dość często wykorzystywany pomysł, zwłaszcza gdy nic innego nie przychodzi do głowy. Co więcej, jest to dość bezpieczna alternatywa - zwłaszcza dla osób, które znasz. Warto pamiętać, że nie zawsze będzie to najlepszy wybór. Dlatego wszystko zależy od tego, komu chcesz wręczać tego typu prezent. Warto też zastanowić się, w jaki sposób zapakować alkohol na prezent.

Różne kartonowe opakowania na wino

O czym pamiętać zastanawiając się nad wręczeniem alkoholu w ramach prezentu?


Jeśli już zdecydowałeś, że chcesz podarować mocniejszy trunek, musisz jeszcze pamiętać o tym, że zarówno wybór samego alkoholu, jak i jego odpowiednie zapakowanie ma ogromne znaczenie. Jeśli chodzi o wybór alkoholu, to warto wziąć pod uwagę np. że kobieta może poczuć się zakłopotana, gdy wręczysz jej butelkę czystej wódki, a koneser wina, średnio ucieszy się z piwa. Dlatego zadbaj o odpowiedni reaserch przed zakupem. Wróćmy jednak do podstawowego zagadnienia tego artykułu, czyli do ozdobnych drewnianych skrzynek na wino i nie tylko. Dlaczego warto ich używać?

Zasady savoir vivre dotyczące wręczania alkoholi - czy zawsze powinien on być w opakowaniu?


Wbrew temu, co można znaleźć na różnych stronach internetowych, okazuje się, że należy pamiętać o tym, iż opakowanie, w którym znajdował się będzie alkohol, jest integralną częścią prezentu. Ma to ogromne znaczenie w sferze biznesowej. Jednak warto też o to zadbać, gdy alkohol w prezencie wręczasz na prywatnym przyjęciu. Wręczenie alkoholu w prezencie bez żadnego opakowania - może jedynie z kokardką zawieszoną na szyjce butelki - dozwolone jest wyłącznie przy nieformalnym spotkaniu w gronie najbliższych znajomych. W każdej innej sytuacji podarowanie alkoholu bez dodatkowego pudełka lub ozdobnej skrzynki drewnianej jest nie do pomyślenia. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty sklepu Neopak. W asortymencie znajdują się wysokiej jakości skrzynki drewniane na wino.

Wino w drewnianej ozdobnej skrzynce
Opakowania na wino i butelki

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Opakowania na wino i butelki

Ozdobne drewniane skrzynki na wino - elegancki sposób na odpowiednie zapakowanie alkoholu na prezent


Jednym z gustowniejszych, a z pewnością popularniejszych sposób na zapakowanie alkoholu - wina, whisky, koniaku - jest drewniana skrzynka. Pudełko tego rodzaju można dodatkowo wyścielić ozdobnym wypełniaczem, takim jak np. SizzlePak. Dzięki temu butelka z trunkiem będzie prezentowała się jeszcze bardziej okazale. Takie połączenie jeszcze bardziej chroni szklaną butelkę przed stłuczeniem. Jednocześnie, skrzynka na wino może być znacznie wygodniejsza w przenoszeniu sama butelka. Jeśli zależy Ci na tym, aby w sposób elegancki wręczyć wybrany trunek, zdecydowanie warto wybrać właśnie drewnianą skrzynkę na wino.

Czy w drewnianej skrzynce na wino można umieścić inny alkohol?


Nie powinno być problemu w tym gustownym opakowaniu, dopracowanym do perfekcji umieścić inne, mocniejsze alkohole. Oczywiście uwzględniając wielkość butelki. W zależności od okazji, Twoich preferencji itp. do wyboru masz drewniane skrzynki na wino w różnych kolorach. Możesz też zdecydować, czy potrzebujesz opakowania na jedną, dwie, a może trzy butelki.

Butelka wina i bukiet kwiatów w torebce prezentowej

Jakie są alternatywy dla drewnianych skrzynek na wino?


Jeśli chcesz wywrzeć na gospodarzu przyjęcia większe wrażenie lub np. sprawić, aby prezent miał charakter rustykalny, zdecydowanie warto sięgnąć po drewnianą skrzynkę na wino. Są to do perfekcji dopracowane w detalach pudelka, które sprawdzą się idealnie. A trunek, który się w nich znajduje, będzie wyglądał elegancko. Jednak nie jest to jedyne rozwiązanie, które możesz zastosować. W sklepie Neopak znajdziesz też kartonowe opakowania na wino wykonane z wysokogatunkowych materiałów zapewniających bezpieczne przenoszenie oraz ochronę butelki przed stłuczeniem. Oczywiście w tym zestawieniu nie mogło jeszcze zabraknąć torebek prezentowych. Jest to bardzo popularna forma opakowań.

Jak widzisz sposobów na eleganckie, zgodne z przyjętymi zasadami wręczanie alkoholu w ramach prezentu jest wiele. Oprócz skrzynek drewnianych, solidnych i wytrzymałych możesz wybrać te wykonane z tektury lub papieru. Który z nich wybrać? Rodzaj opakowania dopasuj do powagi przyjęcia oraz do rodzaju alkoholu, który wybrałeś.
Wino w skrzynce drewnianej wyłożonej wypełniaczem dekoracyjnym
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie