Paweł SaigomadePaweł Saigomadeczwartek, 20 października 20222 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1120
Ilość komentarzy: 0

Pakujemy się na biwak - jak zrobić to najlepiej?

Sylwoterapia, czyli moc przytulania się do drzew


Czym jest sylwoterapia? Można powiedzieć, że jest to leczenie drzewami. Przytulanie się do drzew - w zależności od tego, jaki gatunek wybierzesz, może neutralizować szkodliwe promieniowanie, pomagać w odzyskaniu pewności siebie, korzystnie wpływać na układ oddechowy człowieka czy działać rozkurczowo. Energia, jaka płynie z tego typu leczenia, jest niesamowita. Czy musisz w tym celu udać się na biwak? Nie, nie jest to konieczne. Najważniejsze jest to, aby znaleźć zdrowe, mocne, wolne od pasożytów i bez zeschniętych liści.

Kobieta w czerwonej sukience przytula się do drzewa

Znalazłeś odpowiednie miejsce na sylwoterapię, co dalej?


Gdy znajdziesz, wystarczy, że oprzesz się o nie plecami lub np. obejmiesz je ramionami i zaczniesz mówić, jak do najlepszego przyjaciela. Gdzie znaleźć możesz najlepsze warunki na taką terapię? Między innymi wyjeżdżając na biwak. Nie wierzysz w moc drzew? Nic nie szkodzi, kontakt z naturą sam w sobie pozwala się wyciszyć i naładować "akumulatory". Planujesz więc wyjazd w głuszę? Warto wiedzieć, co należy ze sobą zabrać i jak się spakować.
Kartony

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Kartony

Pakowanie się na biwak - w co najlepiej włożyć wszystkie niezbędne rzeczy?


Nie będziemy tutaj rozwodzić się nad pakowaniem rzeczy do plecaka turystycznego, w tym wypadku doskonale wiadomo, że im mniej, tym lepiej. Wszak noszenie na plecach kilkudziesięciu kilogramów, gdy do przebycia ma się jakikolwiek dystans, nie należy do najprzyjemniejszych. Choć oczywiście, są osoby, które i z takich wypadów czerpią maksimum zadowolenia. My jednak skupimy się na wyjazdach biwakowych, na które dojeżdżasz autem do miejsca docelowego i stamtąd robisz sobie bazę wypadową.

Grafika auta, które na dachu ma przymocowane bagaże

Zapakuj kartony do bagażnika


Możliwość wykorzystania bagażnika daje duże pole do popisu i pozwala na umieszczenie w nim wszystkich niezbędnych sprzętów: kuchenki, namiotu, konserw, wody mineralnej itp. Nie warto jednak ryzykować i upychać akcesoriów byle jak. Porządek podczas pakowania bagażnika sprawi, że zmieścisz w nim znacznie więcej rzeczy. A co może pomóc Ci w zachowaniu tego porządku? Możesz zaopatrzyć się w kartony klapowe lub kartony przeprowadzkowe wyposażone w uchwyty, dzięki czemu są łatwe w przenoszeniu.

Sen i posiłki podstawą udanego wyjazdu


Niezależnie od tego, gdzie się udajesz dwie rzeczy są podstawą udanego wyjazdu - dobry sen oraz pyszne jedzenie. Najważniejsze jest to, że wyjeżdżając na biwak, wcale nie musisz rezygnować ze smacznych posiłków. W kartonach, które umieścisz w bagażniku znaleźć się może m.in. turystyczna kuchenka gazowa i mała butla z gazem. Możesz też zaopatrzyć się w grill, podpałkę, tacki do grilla oraz zapałki - taki zestaw pomoże Ci w przygotowaniu np. przepysznych kiełbasek. Skoro zadbałeś o to, aby mieć na czym przygotować posiłki, warto zadbać też o to, aby była szansa na ich wygodne skonsumowanie. Przydatne mogą być w takiej sytuacji: talerze papierowe lub talerze z tworzyw sztucznych, sztućce oraz ręczniki papierowe.

Plastikowe sztućce w różnych kolorach

Wybierasz się na biwak? Ergonomia pakowania jest podstawą do tego, aby nie zacząć wyjazdu od kłótni i nerwów. Odpowiednie spakowanie wszystkich rzeczy pozwoli na planowe wyjechanie oraz brak nerwów, że nie zmieściło się wszystko, czego potrzebujesz. A wybierając kartony z oferty sklepu Neopak masz pewność, że nawet podczas przenoszenia nic się nie stanie.
Stół rozkładany na którym stoi czajnik,  plastikowe naczynia, itp. Całość na tle namiotu
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie