Paweł SaigomadePaweł Saigomadeniedziela, 29 października 20232 minuty czytanialiczba wyświetleń: 432
Ilość komentarzy: 0

Praktyczne i estetyczne opakowania na słoiki

Słoiki to naczynia, które większości osób kojarzą się z naczyniami wykonanymi ze szkła. Nie da się ukryć, że to właśnie z nich najczęściej się korzysta - zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w fabrykach. Na rynku można jednak znaleźć również te wykonane z ceramiki lub plastiku. My jednak chcemy skupić się na słoikach szklanych. A w zasadzie na tym, jakie kartonowe opakowania można wykorzystać do ich wysyłki albo przechowywania. Zaprezentowane kartony na słoiki doskonale sprawdzą się też, gdy samodzielnie robisz przetwory i lubisz wręczać je znajomymi oraz rodzinie w ramach upominku. Jesteś zainteresowany? Zachęcamy Cię do przeczytania dalszej części artykułu.

Kartonowe opakowanie na 4 słoiki

Słoiki, czyli opakowania szklane i ich zalety


Pierwszą rzeczą, na jaką należałoby zwrócić uwagę, jest obojętność chemiczna. Co to dokładnie oznacza? A no to, że naczynie wykonane ze szkła nie wejdzie w reakcję nie tylko z zawartością słoika, ale również żadną substancją chemiczną, która znajdowała się będzie na zewnątrz. Warto w tym kontekście jeszcze dodać, że tego rodzaju materiał nie rozpuszcza się i nie przepuszcza związków chemicznych. Dzięki temu nie będą one miały w żaden sposób wpływu na smak i jakość przechowywanych w nich przetworów. Oprócz tego szklane słoiki wyróżniają się:
 • doskonałą odpornością na temperaturę;
 • możliwość poddania recyklingowi;
 • szerokimi możliwościami wykorzystania;
 • uniwersalnością i różnorodnością;
 • łatwością do utrzymania w czystości.

Czym są pudełka na słoiki?


Szkło to materiał, który wymaga specjalnego zabezpieczenia. Oznacza to, że podczas przenoszenia lub przewożenia słoików dojść może do poważnych uszkodzeń. Dlatego, niezależnie od tego, czy szukasz opakowań na słoiki, bo lubisz wręczać znajomym swoje przetwory, czy prowadzisz sprzedaż ręcznie robionych dań lub na przykład miodu, czy też chcesz bezpiecznie wysyłać pełne słoiki do klientów swojego sklepu internetowego, przydatne okazać się mogą opakowania na słoiki. Dostępne są one w sklepie Neopak. Charakteryzują się doskonałą wytrzymałością, m.in. dzięki wykonaniu z wysokogatunkowych materiałów.

Kartonowe opakowania na słoiki szklane w różnych rozmiarach


Zalety opakowań na słoiki


Kartonowe opakowania na słoiki, które znajdziesz w sklepie Neopak pośród takich produktów, jak np. pudła do komputera, pudełka na buty, kartony na obrazy, Fixboxy oraz kartony do paczkomatów mają za zadanie chronić znajdujące się wewnątrz szklane naczynia przed uszkodzeniami. Jednocześnie ich zadaniem jest wyeksponowanie zawartości słoików, a możliwe jest to za pośrednictwem okna znajdującego się w przedniej części opakowania. Do zalet wykorzystywania prezentowanych opakowań na słoiki zaliczyć można również fakt, że są to produkty ekologiczne.

Gdzie można wykorzystać kartony na słoiki?


Doskonałe wykończenie i użycie solidnych materiałów sprawia, że kartony doskonale sprawdzą się w przypadku wręczania prezentów. Mogą być wykorzystane np. na weselach, urodzinach i podczas imprez firmowych. Doskonale sprawdzą się w sklepach internetowych i w sprzedaży stacjonarnej, gdy chcesz dla swoich klientów przygotować wyjątkowe zestawy.

Różne rozmiary kartonów na szklane słoiki

Podsumowanie - kartony na słoiki


Pudełka na słoiki wykonane z tektury karbowanej, jakie znajdziesz w sklepie Neopak dostępne są w czterech różnych rozmiarach. Wśród nich jest m.in. pudełko karbowane na 3 słoiki 265x87x97 mm z oknem. Oprócz tego dostępne są jeszcze opakowania na 2 i 4 słoiki, a także na jeden słoik. Szeroki wybór i korzystne ceny to jedne z powodów, dla których warto postawić na opakowania na słoiki, gdy zajmujesz się produkcja i sprzedażą np. miodu. Korzystając z usług sklepu, możesz zdecydować się na wersję spersonalizowaną. Dzięki czemu dodatkowo będziesz budował relacje z klientem, do którego dotrze towar. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce Zamówienia indywidualne - spersonalizowane. Niezależnie jednak od tego, czy skorzystasz z tej opcji, czy nie, zamawiając opakowania na słoiki, masz pewność, że sprawdzą się doskonale jako ochrona delikatnego i kruchego szkła. Są trwałe i perfekcyjnie wykończone. Dzięki uchwytowi łatwo się je przenosi.
Dwa słoiki w kartonie z rączką
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie