Marlena KopaczMarlena Kopaczponiedziałek, 24 stycznia 20226 minut czytanialiczba wyświetleń: 11287
Ilość komentarzy: 0

Przegląd woreczków strunowych i foliowych

Jesteśmy zdania, że w każdym domu powinny się znaleźć woreczki strunowe oraz foliowe. Oczywiście mamy  również pełną świadomość tego, że nie kupisz u nas tych woreczków tylko dlatego, że uważamy je za genialne wynalazki. Musimy Cię do tego przekonać i właśnie się do tego zabieramy. Podpowiemy Ci, jakie są rodzaje tych woreczków, ich zalety i zastosowania. Jeżeli nadal nie będziesz przekonany, to znaczy, że to nie jest odpowiedni materiał opakowaniowy dla Ciebie. Po prostu. Takie już jest życie.
Woreczki

Jeżeli uważasz się za osobę bardzo dobrze zorganizowaną i pomysłową, to na pewno docenisz urok i funkcjonalność woreczków strunowych. Są nowoczesne i z powodzeniem możesz je wielokrotnie zamykać i otwierać. Bardzo dobrze nadają się one do przechowywania, ponieważ idealnie zabezpieczają zapakowane do nich przedmioty przed brudem i kurzem. Polecamy Ci woreczki strunowe, ponieważ są wszechstronne. Znajdą zastosowanie w sklepie, w domu oraz w pracy.

Woreczki strunowe mają wiele zalet

Powinieneś zwrócić na nie szczególną uwagę, ponieważ mogą być wyprodukowane z grubej lub cienkiej folii. Zresztą ten ich aspekt jeszcze bardzo dokładnie omówimy w dalszej części tego artykułu. Woreczki strunowe mają również to do siebie, że są dostępne w naprawdę niezliczonej ilości rozmiarów. Możemy oczywiście wymienić tutaj wszystkie rozmiary dostępne w naszym sklepie internetowym Neopak. Jednak do końca świata nie dalibyśmy rady opisać wszystkich rodzajów woreczków strunowych, jakie są dostępne we wszystkich sklepach w Polsce. O asortymencie globalnym już nawet boimy się myśleć. Może jednak zostawmy ten temat w spokoju. Przejdźmy lepiej do kolejnych ich atutów.

Woreczki strunowe są odpowiednie do tego, żebyś przechowywał w nich żywność. Zawierają również okrągły otwór przeznaczony do ich zawieszenia. Nie bez znaczenia jest również fakt, że zazwyczaj mają wypukły pasek w kolorze czerwonym. W znacznym stopniu ułatwia on ich otwieranie. W dobrym woreczku strunowym znajduje się również zamknięcie strunowe doskonałej jakości.

Woreczki z zamknięciem


Gdzie znajdą zastosowanie woreczki strunowe?

Na pewno przydadzą Ci się one w Twoim miejscu pracy. W jaki sposób? Torebki zamykane strunowo bardzo często są wykorzystywane na przykład w sklepach oferujących wysyłkę różnego rodzaju towarów na odległość. Do woreczków strunowych z powodzeniem możesz zapakować między innymi kilka próbek kosmetyków lub produktów spożywczych.

Odpowiedni do tego zadania będzie na przykład taki produkt, jak: Woreczki z suwakiem 200x180mm - 50szt 70u. Równie dobrze możesz zapakować do nich na przykład torebki herbaty, próbki nowego proszku albo spinkę do włosów. Taki gratis, który jest zgodny z prowadzoną przez Ciebie działalnością i może być on korzystnie postrzegany przez Twojego klienta. Ludzie po prostu bardzo lubią dostawać jakieś produkty gratis. Niezależnie od ich rodzaju oraz od wielkości.

Bez wątpienia taki woreczek strunowy będzie strzałem w dziesiątkę również w przypadku, gdy prowadzisz biuro. Wtedy zawsze potrzebujesz jakiegoś woreczka na dokumenty, klucze, materiały prasowe do artykułu, schowania zwolnienia lekarskiego oraz upoważnienia od właściciela przedsiębiorstwa. To tylko przykłady, ponieważ woreczki strunowe same w sobie mają jeszcze mnóstwo innych interesujących zastosowań. Oczywiście nie będziemy ich tutaj omawiać wszystkich.
Torebki strunowe

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Torebki strunowe


Jakie są rodzaje woreczków strunowych?

Wszystkie wymienione poniżej rodzaje woreczków strunowych szybko znajdziesz w naszym sklepie internetowym z materiałami opakowaniowymi Neopak. Teraz już na zawsze zapamiętasz, że woreczki strunowe dzielą się na:
 • Woreczki z zamknięciem strunowym;
 • Woreczki strunowe z suwakiem;
 • Woreczki strunowe z paskami do opisu;
 • Woreczki strunowe grubość 50µm (Grube);
 • Woreczki strunowe grubość 100µm (Ekstramocne);
 • Woreczki strunowe antystatyczne;
 • Woreczki strunowe Doypack;
 • Woreczki z zamknięciem strunowym.


Woreczki z zamknięciem strunowym

Woreczki foliowe z zamknięciem strunowym to odpowiedni wybór absolutnie dla każdego. Również dla Ciebie. Na pewno przydadzą Ci się one między innymi do segregowania, przechowywania, zabezpieczania oraz wysyłki przedmiotów o małych gabarytach. Woreczki foliowe z zamknięciem strunowym dają możliwość bezpiecznego przechowywania takich przedmiotów, jak niewielkie ozdoby, biżuteria, przyprawy, zioła, elektronika, a nawet smartfony. Jak sama ich nazwa wskazuje tego rodzaju woreczki zostały wyprodukowane z folii.
Woreczek z czerwoną struną

Dlatego bardzo dobrze chronią zamknięte w nich przedmioty między innymi przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Oczywiście mamy tutaj na myśli przede wszystkim pył, kurz, wilgoć, wodę, oraz potencjalne zarysowania na powierzchni. Najważniejszym wyróżnikiem tego rodzaju woreczków jest system zamykania strunowego. Na czym on polega? Jest bardzo skuteczny i niezwykle prosty w swojej konstrukcji. Na pewno zamykanie za pomocą tego systemu nie sprawi Ci żadnych trudności. Dajemy Ci również gwarancję, że cały proces pakowania od razu stanie się prostszy i szybszy. W dodatku woreczki foliowe z zamknięciem strunowym są wytrzymałe. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że w czasie transportu niektóre przedmioty z nich wypadną i się pogubią, czy zniszczą. To tylko pierwszy rodzaj woreczków strunowych. A jaki jest drugi? Już do niego przechodzimy.

Woreczki strunowe z suwakiem

Chociaż nazwa podobna, to zastosowanie jednak trochę inne. Te woreczki posiadają specjalny suwak, który ułatwia pakowanie. Woreczki strunowe z suwakiem z pewnością przydadzą Ci się zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Zamykanie mają dziecinnie proste. Woreczki strunowe z suwakiem są bardzo potrzebnym materiałem opakowaniowym dosłownie w każdej kuchni. Tak, w Twojej też. Gdy raz po nie sięgniesz, to później nie będziesz sobie wyobrażał bez nich dalszego funkcjonowania. Do czego możesz na co dzień wykorzystywać woreczki strunowe z suwakiem? Przede wszystkim do mrożenia różnych produktów, czy do magazynowania w nich różnych przedmiotów o postaci sypkiej. To jednak nie są jeszcze wszystkie ich interesujące zastosowania. Co te woreczki mogą Ci dodatkowo zaoferować? Może Cię to zaskoczy, ale woreczki strunowe z suwakiem mogą być dobrą alternatywą dla woreczków śniadaniowych.

Woreczek strunowy

W ten sposób w ciągu roku uda Ci się zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Wyjdźmy już z tej kuchni i przenieśmy się do…magazynu. Tak. Nie ma tutaj żadnej pomyłki. W magazynie woreczki strunowe z suwakiem są wprost stworzone do lepszej organizacji w każdym magazynie. Dzięki temu, że są przeźroczyste, to od razu możesz sprawdzić, co włożyłeś do takiego woreczka. Różnego rodzaju przedmioty nie będą się w nim kurzyły, ani się nie pogubią. Czy można sobie wyobrazić jakiś inny materiał opakowaniowy w magazynie? My jesteśmy zdania, że to jest niemożliwe. Woreczki strunowe z suwakiem są zwyczajnie najlepsze. Dzięki nim szybko pochowasz wszystkie przedmioty i wreszcie będziesz miał w magazynie lub w warsztacie idealny porządek. Skoro ten typ woreczków mamy już omówiony, to przechodzimy do kolejnego. Zostało ich jeszcze naprawdę mnóstwo.


Woreczki strunowe z trzema paskami do opisu

Woreczki strunowe z trzema paskami do opisu tak samo, jak wszystkie pozostałe wśród omawianych tutaj, są bardzo proste w użyciu. Sprawdzą się w większości firm oraz zakładów pracy. Dzięki nim, możesz dowolnie segregować różne przedmioty i zachować w nich porządek. Jeszcze bardziej pomogą Ci w tym oczywiście trzy paski do opisu. Możesz na nich umieścić informację, co znajduje się w środku.


Woreczki stunowe - grubość 50um (mikrometry)

Woreczki strunowe o grubości 50 mikrometrów to odpowiedni wybór między innymi do pakowania przedmiotów o ostrych krawędziach, większej wadze lub niestandardowych kształtach. Wszystkie te rzeczy mogą przyczyniać się do uszkodzeń mechanicznych zarówno samego opakowania, jak i jego zawartości. Tak grube woreczki są wytrzymałe i dają pewność, że przypadkowo się nie rozerwą.


Woreczki strunowe - grubość 100um (mikrometry)

Jeżeli masz ekstremalną sytuację i potrzebujesz czegoś jeszcze mocniejszego, to serdecznie polecamy Ci zakup woreczków strunowych o grubości minimum 100 mikrometrów. Gwarantują one naprawdę idealną ochronę każdej zawartości. Możesz do nich z powodzeniem zapakować na przykład spinki, agrafki lub gwoździe, czy śrubokręty. Te woreczki są w stanie przetrwać wszystko. No prawie wszystko.


Do czego mogą Ci się przydać woreczki strunowe antystatyczne?

Jak sama ich nazwa wskazuje chronią one znajdującą się w nich zawartość przed wyładowaniami elektrycznymi. Szczególnie polecamy Ci woreczki strunowe elektrostatyczne, jeżeli zajmujesz się produkcją podzespołów elektronicznych lub małych urządzeń elektronicznych. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim, smartfony, telefony, smartwatche, czy tablety. Tym sposobem został nam do opisania jeszcze tylko jeden rodzaj woreczków strunowych. Poświęciliśmy mu ostatnio nawet cały artykuł. Czy wiesz już o jakim woreczku strunowym tutaj mówimy?
Woreczek z zamykaniem


Woreczki strunowe przestrzenne – Doypack

Na pewno już nie raz w życiu zdarzyło Ci się otrzymać w takim opakowaniu herbatę. Dla wyjaśnienia dodamy tutaj jeszcze tylko tyle, że są to woreczki strunowe przestrzenne Doypack. Charakteryzują się one tym, że mogą być na stałe zamknięte przy wykorzystaniu zgrzewarki impulsowej. Mają strunowe zamykanie, które gwarantuje im wyjątkową szczelność.  Klient może je w prosty sposób otworzyć bez konieczności stosowania nożyczek.


A co z woreczkami foliowymi?

Tutaj sprawa wygląda o wiele prościej. Woreczki foliowe dzielą się na te z taśmą i bez taśmy. Woreczki foliowe z taśmą są przeznaczone do pakowania i przechowywania żywności, drobnych przedmiotów lub kanapek. Występują w wielu różnych rozmiarach. Natomiast woreczki foliowe bez taśmy to po prostu zwykłe reklamówki lub foliówki. Spotkasz je na przykład w sklepach spożywczych, czy piekarniach. Nie wyróżniają się trwałością, ale za to są bardzo odporne zarówno na niskie, jak i na wysokie temperatury.  Mamy nadzieję, że woreczki foliowe i strunowe nie mają już przed Tobą żadnych tajemnic.  
Przegląd woreczków strunowych i foliowych
Wyślij emailem
 • Jakie woreczki sprzedaje NEOPAK?

  W sklepie internetowym NEOPAK można kupić różnego rodzaju woreczki foliowe, które są wyprodukowane z wytrzymałej folii nadającej się do recyklingu. Wśród dostępnych modeli można zauważyć woreczki z zamknięciem strunowym, które sprawdzają się zarówno w sklepach i hurtowniach do pakowania towaru na wysyłkę, jak i w gospodarstwach domowych do przechowywania różnorodnych produktów spożywczych lub niewielkich przedmiotów, które zazwyczaj występują luzem. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.
   
 • Czym różnią się woreczki strunowe?

  Woreczki foliowe to gama produktów, które różnią się między sobą wieloma parametrami. Wśród nich można znaleźć woreczki z zamknięciem strunowym, woreczki strunowe z suwakiem lub z paskami do opisu, grube i ekstramocne woreczki, woreczki strunowe antystatyczne, a także woreczki typu Doypack. W zależności od rodzaju przedmiotu, który chcemy przechowywać w woreczku, z pewnością każdy przedsiębiorca lub użytkownik prywatny znajdzie coś dla siebie. W NEOPAK gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz system rabatowy.
   
 • Do czego można wykorzystać woreczki strunowe?

  Woreczki strunowe to produkt, z którym w dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas się spotkał. Nie mówimy tutaj oczywiście stricte o branży wysyłkowej, pakowania i tym podobnych. Nawet w detalicznych sklepach możemy spotkać się z produktami, które zapakowane są w woreczki strunowe.

  Woreczki strunowe, możemy wykorzystywać do naprawdę wielu celów, wszystko zależy od tego, z jakiego tworzywa zostały wyprodukowane oraz jakie posiadają rozmiary.

  Woreczki strunowe, można wykorzystać do przechowywania żywności, drobnych przedmiotów jak klocki lego, śrubki, kołki, wkręty, a także wszelkiego rodzaju akcesoria biurowe. Istnieją specjalne woreczki strunowe, które zapewnią bezpieczeństwo wysyłki elektronicznych produktów.

  Woreczki strunowe możemy kupić na stronie https://neopak.pl/worki/worki-strunowe.

Dodaj swój komentarz

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie