Michał KrajniakMichał Krajniakwtorek, 26 kwietnia 20226 minut czytanialiczba wyświetleń: 1360
Artykuł oceniony na 5.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Skropak ekologiczny wypełniacz do paczek

Kiedy zabieramy się za pakowanie często stajemy przed dość trudnym wyborem wypełnienia, a zarazem stabilizatora dla naszej paczki. Na rynku jest dostępnych wiele produktów, które spełniają tę funkcję, ale każdy z nich zasadniczo różni się od siebie. Kłopot w wyborze odpowiedniego wypełniacza polega na tym, że gdy już wybierzemy ten o odpowiedniej teksturze, to może się okazać, że jest nieekologiczny. Jeżeli wybierzemy ekologiczny to może być tak, że będzie on zbyt miękki albo zbyt twardy. A jeśli nawet uda nam się znaleźć towar, który łączy w sobie kilka pożądanych cech to może się okazać, że jest zbyt drogi i kupowanie go jest po prostu nieopłacalne. Dlatego też prezentujemy nowy rodzaj wypełniacza do paczek, jakim jest skropak – produkt ekologiczny, skuteczny i ekonomiczny.

Skropak-ekologiczny-wypeniacz-do-paczek--


Skropak świetnym rozwiązaniem wśród wypełniaczy


Skropak ekologiczny to produkt, który można nabyć w naszym sklepie. Wyróżnia się on pośród innych wypełniaczy, łącząc w sobie wiele korzyści oraz będąc towarem, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Ale czym w ogóle są wypełniacze i czy są one w ogóle potrzebne? Otóż, wypełniacze różnego rodzaju pełnią funkcje przede wszystkim stabilizacyjne i amortyzacyjne. Współcześnie praktycznie nie można wyobrazić sobie wysyłki bez użycia jakiekolwiek wypełniacza. Oczywiście, za każdym razem trzeba dobrać taki wypełniacz, który będzie się nadawał do rodzaju naszego pakunku. Nie można wypełniaczy wybierać na ślepo, kierując się tylko zasadą „bo tak się robi” albo „każdy to poleca”. Niemniej warto się porządnie zastanowić nad tym wyborem i porównać oferty. Na stronie internetowej naszego sklepu każdy zainteresowany klient może znaleźć bogatą gamę produktów, będących wypełniaczami. Klarowne opisy każdej pozycji z całą pewnością pomogą wybrać to, co akurat będzie odpowiadało naszym potrzebom.

Wypełniacze mają to do siebie, że dzięki nim zawartość naszej paczki w transporcie jest całkowicie bezpieczna. W trakcie przewozu mogą zdarzyć się sytuacje, które będą miały niekorzystny wpływ na nasz pakunek. Mowa tu chociażby o licznych, możliwych do wystąpienia niekorzystnych czynnikach mechanicznych z zewnątrz. Mamy tu na myśli różnego rodzaju uderzenia, wstrząsy, naciski innych przedmiotów o znacznej masie, odgniecenia czy upadki z wysokości. Jak łatwo się domyślić, taki zjawiska mogą się skończyć fatalnie dla zawartości naszej przesyłki. Na szczęście w sukurs idą nam wypełniacze. Dzięki funkcji amortyzacyjnej wszelkie siły działające na paczkę od zewnątrz ulegają wytłumieniu. Dotyczy to także wspomnianych wstrząsów. Natomiast dzięki funkcji stabilizacyjnej cała paczka zyskuje na wytrzymałości przez co możemy być w 100% pewni, że trafi ona do adresata w takim stanie, w jakim ją nadaliśmy. Wszystkie te funkcje znakomicie wypełnia skropak eko.
Skropak-ekologiczny-wypeniacz-do-paczek---1

Co może zabezpieczyć skropak ekologiczny?


Klienci często zadają pytanie: „jaki rodzaj produktów najlepiej zabezpieczy wypełniacz skropak eko?”. Co do zasady nie ma tutaj „lepszych” lub „gorszych” rodzajów zawartości paczki. Jedno, o czym warto pamiętać to fakt, że skropak ekologiczny zawsze będzie stanowił skutecznie dodatkowe zabezpieczenie pakunku bez względu na rodzaj przewożonego towaru. Możemy się o tym przekonać, robiąc szybki przegląd branż. Weźmy na początek branżę RTV/AGD. Skropakiem możemy bardzo efektywnie zabezpieczyć laptopy do wysyłki. Dotyczy to także telewizorów, monitorów oraz wszelkich innych urządzeń, posiadających większy ekran. Skropak uchroni nasz sprzęt przed zarysowaniem, a także uchroni delikatne monitory przed pęknięciem. Kolejnym przykładem mogą być telefony, i-phony, tablety czy smartfony. Zabezpieczone przy użyciu skropaku na pewno nie ulegną uszkodzeniu. Chcemy wysłać ładowarki, baterie czy inne akcesoria? Tutaj również warto zastosować skropak jako rodzaj wypełnienia. Następnie zobaczmy jak to by wyglądało w branży odzieżowej i obuwniczej. Skropak spisze się tutaj wyśmienicie. Możemy stosować go przy pakowaniu zarówno tanich koszulek czy bielizny jak i markowych kurtek, bluz, czapek czy butów. Skropak sprawdza się także w branży farmaceutycznej. Coraz częściej ludzie zamawiają leki, witaminy i suplementy diety przez internet. Nie sposób więc wysłać taki towar bez adekwatnego wypełniacza. Poza tym wszystkim skropak znakomicie wypełnia swe zadania przy pakowaniu produktów z innych branż, np. meblarskiej, zabawkowej, spożywczej, mechanicznej, budowlanej i wielu, wielu innych.
Wypełniacze Skropak

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Wypełniacze Skropak

Praktyczne źródło korzyści


O skropaku eko można powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, iż jest to praktyczne źródło korzyści. Stosując taki wypełniacz zyskujemy spokój, a także budujemy o sobie dobrą opinię. Skropak sprawi, że adresat przesyłki za każdym razem będzie się cieszył z zawartości, która trafi do niego w idealnym stanie. Jeżeli prowadzimy firmę, to wówczas taki klient chętnie od nas powróci, a kto wie – niewykluczone, że nas poleci znajomym i wystawi pozytywny komentarz w internecie. A jeśli wysyłamy paczkę prywatnie, to taka dbałość o bezpieczeństwo pakunku będzie świadczyła o naszej klasie. Skropak daje korzyści przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność handlową. Przede wszystkim dotyczy to tych, którzy bardzo często i bardzo dużo wysyłają do klientów. Również firmy kurierskie czy placówki pocztowe powinny pomyśleć o tym, by skropak zawsze był na wyposażeniu. Oferta naszego sklepu jest skierowana nie tylko do firm, ale też do klientów indywidualnych. Tak więc, jeśli ktoś posiada prywatną potrzebę wysyłkową, to zawsze może też nabyć wypełniacz u nas.

Skropak-ekologiczny-wypeniacz-do-paczek---2


Ekologiczność wielkim atutem skropaku


Produkt, który omawiamy ma na pewno dwa ogromne atuty. Pierwszy z nich już co nieco omówiliśmy – to szerokie i bardzo skuteczne zastosowanie. Drugim atutem jest natomiast ekologiczność skropaku. Jest to produkt bardzo przyjazny dla środowiska. Skropak został wykonany z surowców, które mają pochodzenie roślinne. To sprawia, że produkt ten wykazuje się w 100% biodegradowalnością. Dodatkowo nie emituje on żadnych toksyn, które mogłyby być niekorzystne dla fauny i flory. Jest to kolejna korzyść, gdyż jeśli mamy dzieci to nic im nie zaszkodzi w razie przypadkowego zetknięcia się ze skrobakiem. Również możemy być spokojni o zdrowie naszych zwierząt domowych. Dzięki temu możemy skropak używać w domu rodzinnym i nie martwić się o naszych bliskich. Skropak ma też to do siebie, że po zużyciu ulega on rozkładowi. Produkcja tego wypełniacza w bardzo mały sposób ingeruje w środowisko naturalne. Materiał ten jest także kompostowalny.

Ten rodzaj wypełniacza jest pozyskiwany z takich materiałów roślinnych, które również pochodzą ze znanych nam spożywczych warzyw, takich jak kukurydza czy ziemniak. Do jego produkcji wykorzystuje się także niekiedy pszenicę. Wypełniacz ma więc w sobie dość dużo skrobi. Proces produkcji skropaka nie pozostawia żadnych szkodliwych odpadów chemicznych. Skropak nie ma w sobie chloru, co jest dodatkowym dowodem na to, że nie zagraża on środowisku. Jest jeszcze coś wartego zauważenia. Mianowicie skropak ma właściwości bakteriobójcze, dzięki czemu zapobiega powstawaniu pleśni w naszej paczce.


Skropak i jego walory estetyczne


Co jest jeszcze warte zauważenia to fakt, że w naszym sklepie są dostępne różnego rodzaju warianty kolorystyczne, jeżeli chodzi o rodzaj wypełniacza jakim jest skropak.
I tak przykładowo oferujemy skropak eko żółty. Ta barwa może mieć chociażby znaczenie symboliczne. Może odnosić się do barw czy loga danej firmy albo korespondować z barwą przedmiotu, który będziemy transportować. Przykładowo, jeżeli będą to czarne t-shirty z żółtymi lub złotymi motywami albo napisami, to żółty skropak wspaniale będzie się z tym wszystkim komponował i pięknie kontrastował z ciemną barwą ubrania. Inną propozycją może być skropak eko różowy serce. Jest to skropak w kształcie serca, więc idealnie nadaje się jako wypełniacz do paczki, którą będziemy wysyłać do ukochanej osoby – na przykład z okazji Walentynek. Takim skropakiem możemy także wypełnić pakunek, w którym znajdzie się prezent na urodziny, ślub czy chrzciny. Ten rodzaj wypełniacza sprawdzi się także wspaniale w podarunku dla dziecka.

Jakie jeszcze korzyści daje skropak?


To nie wszystko, co można dobrego powiedzieć o tego rodzaju wypełniaczu. Kolejnym niewątpliwym plusem, który przemawia na korzyść tego produktu jest fakt, że skropak jest bardzo lekki. Można więc w tym kontekście powiedzieć o dwóch bardzo pozytywnych rzeczach. Po pierwsze używając go, nie ponosimy żadnego większego wysiłku fizycznego. Sprawdza się to również wtedy, kiedy po zakupie transportujemy skropak ze sklepu do domu lub firmy. Po drugie nie zwiększamy przez to masy paczki. Ciężkie paczki zazwyczaj wiążą się z dodatkowymi kosztami, tak więc stosując skorpak nie musimy się w ogóle obawiać, że zapłacimy więcej za wysyłkę na poczcie czy w firmie kurierskiej. Nasze pakunki zawsze pozostaną lekkie – oczywiście zależy to przede wszystkim od zawartości. Co jest jeszcze godnego zauważenia to fakt, że skropak jest niesamowicie łatwy w użyciu. Wystarczy go tylko wysypać do kartonu, a następnie ułożyć. Skropak dopasowuje się do kształtu zawartości, więc za każdym razem pakowanie z tym wypełniaczem jest bezproblemowe.
Skropak-ekologiczny-wypeniacz-do-paczek---4

Wybór, który się opłaca


Praktyczność i ekologiczność, podobnie jak lekkość i łatwość użytkowania to wciąż nie jedyne walory produktu jakim jest skropak. Trzeba bowiem jeszcze powiedzieć o jego atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie dostępne są worki z tym wypełniaczem o różnych gabarytach. Jeżeli mamy firmę to możemy mieć także duże potrzeby pakownicze na co dzień. Ekonomicznie więc będzie kupić worek 500 l skropaku. Wydajemy pieniądze raz, a potem możemy przez długi czas korzystać z tego produktu. Mamy również propozycję dla klientów indywidualnych, którzy potrzeby pakownicze mogą być mniejsze. Wystarczy, że kupią worek o mniejszej objętości. Skropak jest ponadto produktem wielokrotnego użytku. To oznacza w praktyce, że po użyciu możemy skorzystać z niego ponownie, zanim się całkiem zużyje. Wybór tego rodzaju wypełniacza bardzo się opłaca i nigdy nie będzie stanowił zbytniego obciążenia dla naszego portfela.
Skropak ekologiczny wypełniacz do paczek
Wyślij emailem
  • Czy wypełniacz do paczek skropak dobrze amortyzuje wstrząsy?

    Wypełniacz do paczek skropak zapewnia świetną ochronę towaru przeznaczonego do transportu. Dzięki temu, że doskonale amortyzuje wstrząsy, zabezpiecza zawartość paczek przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Z łatwością wypełnia wszelkie wolne przestrzenie w paczce. Jest lekki i bardzo wydajny. Jest to produkt w pełni ekologiczny, a to ważna zaleta dla coraz większej ilości klientów. Produkuje się go ze skrobi kukurydzianej i wody, a więc jest całkowicie biodegradowalny. 
    Dobrej jakości wypełniacz do paczek skropak w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.

Dodaj swój komentarz

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie