Aleksandra MłodzińskaAleksandra Młodzińskaśroda, 6 lipca 20223 minuty czytanialiczba wyświetleń: 5446
Artykuł oceniony na 3.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Ślub i wesele – jak wręczyć pieniądze na wesele?

Ślub i wesele – jak wręczyć pieniądze na wesele?


Przyjęło się, że młoda para pieniądze dostaje w kopercie. Kwota może być dowolna – choć często nikt nie wie, ile powinno się podarować. W związku z tym, że weselny sezon zbliża się coraz to większymi krokami, pewnie jest wiele pytań, które mogą pojawiać się w Twojej głowie. Chętnie odpowiemy, doradzimy i zrobimy wszystko, abyś idąc na wesele, czuł się pewnie i komfortowo. Przede wszystkim dobra zabawa, a prezent na drugim miejscu! Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie – co musisz wiedzieć? Czy wesele to spory wydatek dla gościa?

Pieniądze na prezent ślubny. Jak wręczyć pieniądze?

Jaki prezent podarować na wesele?


Jeśli jesteś bliską rodziną młodej pary, to zapewne wiesz, na jaki prezent powinieneś się zdecydować. Panna młoda często dzieli się swoimi przemyśleniami i potrzebami z krewnymi, a jeśli Ty jesteś dobrym słuchaczem, to z pewnością je wyłapałeś z rozmowy. Sprawa komplikuje się, kiedy to wybierasz się na wesele do dalekiej kuzynki lub brata, którego nie widziałeś przez lata. Musisz wtedy zwrócić uwagę na najnowsze trendy i wspierać się pomysłami z listy znalezionej w internecie. Pary młode coraz częściej piszą w zaproszeniach, aby nie kupować im kwiatów. Alkohol również nie jest przedmiotem, który warto dawać nowożeńcom. Gotówka zawsze jest najlepszą decyzją – tylko jak ją prawidłowo zapakować?
Koperty ślubne

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Koperty ślubne

Czy koperta to jedyne rozwiązanie dla pieniędzy?


Prawdę mówiąc, najlepszym prezentem dla nowożeńców będą pieniądze, ponieważ dzięki nim wybiorą oni sobie najlepszy podarunek. Może to być element domowej przestrzeni lub wymarzona podróż poślubna. Większość gości decyduje się na wręczenie gotówki – jeśli Ty również podjąłeś taką decyzję, to chcemy powiedzieć Ci, że koperta w wersji ślubnej nie jest jedynym rozwiązaniem! Jest wiele ciekawy pomysłów i sposobów na wręczenie pieniędzy. Niezależnie na jaką kwotę możesz sobie pozwolić – poniżej przestawiamy kreatywne rozwiązania. Młoda para będzie zachwycona!

Weselny balon – jak schować weselne pieniądze?


Szukasz wyjątkowego rozwiązania, które będzie się opłacać, a przy tym robić niesamowity efekt? Sala z pewnością wypełniona będzie balonami, ale tylko Twój przykuje największą uwagę! Wystarczy, że zakupisz jasny lub całkowicie przezroczysty balon w kilku rozmiarach (jest to niewielki koszt), a następnie włożysz do niego wybrane nominały. Nadmuchaj wszystkie balony, zwiąż je ładną wstążką, na przykład dostępną w sklepie internetowym Neopak i zobacz, jak pięknie prezentuje się Twój weselny prezent – to będzie ślub idealny. Kiedy podczas przyjęcia weselnego wręczysz go młodej parze, wszyscy będą zachwyceni. Jeśli chcesz, by balony prezentowały się jeszcze bardziej elegancko, to skorzystaj z suszonych płatków róż. Tak wręczona gotówka na prezent ślubny to niezapomniane przeżycie! Koperta może odejść w zapomnienie!

Weselne balony


Ramka na pieniądze, czyli w co zapakować prezent ślubny?


Wiemy, że balon może być dla Ciebie za bardzo spektakularny. Zwraca on na siebie uwagę, dlatego lepiej pomyśleć o innej możliwości. I tutaj przyda się pewna rzecz – oczywiście nie koperta, a ramka do zdjęć. Od Ciebie zależy jakiego koloru ona będzie. Natomiast jeśli chodzi o wymiary, to powinny one wynosić tyle, ile długości i szerokości ma banknot w nominalne, który wręczyć chcesz, idąc na ślub. Jeśli natomiast chcesz, aby ramka była jeszcze bardziej kreatywna, to wystarczy, że dodatkowo zakupisz kredki – zwykłe, klasyczne, dostępne w każdym papierniczym. Każdą kredkę owiń wybranym banknotem (mogą to być 20 lub 50) i całość delikatnie przyklej do jej wgłębienia tak, by para bez problemu mogła odwinąć sobie pieniądze. Nad kredkami możesz umieścić napis „kolory do pokolorowania życia w małżeństwie”.

Zabawka może być kreatywnym sposobem na to, jak wręczyć młodej parze pieniądze


Jako gość weselny musisz wykazać się sprytem. Podczas uroczystości wszystkie oczy będą skierowane na ślub, ale to Ty możesz skraść wesele! Młodzi z pewnością docenią Twoją kreatywność jeśli obdarujesz ich niezwykłą zabawką. Wystarczy, że przed ceremonią wybierzesz się do sklepu dla najmłodszych i kupisz samochód zdalnie sterowany. Następnie ozdób go przy użyciu kokard dostępnych w sklepie internetowym Neopak i umieść w nim pieniądze. Kiedy przyjdzie czas na wręczenie prezentów – skieruj auto prosto na młodą parę – oczywiście ostrożnie, aby nikt nie potknął się o małe akcesoria.

Koperta na pieniądze prezent na wesele

Ślubna koperta – idealne rozwiązanie dla osób lubiących klasykę


Nie musisz na siłę wręczać pieniędzy w kreatywny sposób. Para będzie szczęśliwa, ponieważ pojawisz się na ich ceremonii. Poświęcili oni wiele tygodni, aby zorganizować wyjątkowe wesele. To, czy wręczysz im pieniądze w kopercie, czy prześlesz na konto, nie robi im różnicy. Są radośni, bo będą mogli Cię zobaczyć. Jeśli jesteś fanem klasycznych rozwiązań, to właśnie takie czekają na Ciebie w sklepie internetowym Neopak. Są to specjalne koperty ślubne przeznaczone nie tylko na zaproszenia, ale również do eleganckiego wręczania pieniędzy.
Jak zapakować pieniądze na prezent?
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie