Tuby kartonowe - długość do 500mm

Do ochrony delikatnych przedmiotów, których nie należy składać ani zginać, a które są zbyt duże, aby zmieścić je w zwykłych kopertach, plastikowych koszulkach lub teczkach, niezbędna jest mocna tuba kartonowa o długości 500 mm. Są to zazwyczaj długie przedmioty o niewielkich średnicach, przykładem mogą być wszelkie druki. Projekty, plakaty, arkusze materiałów

Wysoka wytrzymałość tub kartonowych 500 mm zostaje osiągnięta dzięki procesowi technologicznemu. Tektura jest bardzo ciasno zwijana i klejona specjalnym klejem, dzięki czemu osiąga wprost abstrakcyjną sztywność, dzięki czemu złamania takich opakowań przez przypadek, są praktycznie niemożliwe.

Tuby kartonowe do 500 mm są świetnym rozwiązaniem do transportu przedmiotów na długie dystanse, wytrzymałe opakowanie zniesie sortowania i przeładunki, a zawartość pozostanie nienaruszona. Tuleja pozwala na transport nie tylko arkuszy, ale także wielu drobnych elementów, albo materiałów sypkich, ponadto jest neutralna dla żywności. Jej jedyną wadą jest niska odporność na wilgoć.

Tuba 500 mm umieszczona jest w tekturowej tulei, która chroni zawartość opakowania przed uszkodzeniem podczas transportu i przenoszenia. Jeśli uważnie przestudiujemy, zobaczymy, że nawet jeśli spróbujemy zgiąć lub zgnieść taką paczkę położoną na ziemi pod naszymi stopami, tocząc po niej koło samochodu, pozostanie ona nienaruszona, ponieważ bez względu na to, jak mocno będziemy naciskać, wynikiem będzie jedynie zwiększenie zwartości materiału opakowaniowego z powodu wewnętrznego ciśnienia. Jeśli zachowamy ostrożność przy wyborze produktów do pakowania, pozbędziemy się niepotrzebnych kosztów i niedogodności spowodowanych uszkodzeniem towaru (zwłaszcza drobnych elementów, takich jak śrubki i inne drobne materiały).

Mocna tekturowa tuba do 500 mm powinna znaleźć się w każdej firmie, która zamawia materiały drukowane lub inne przedmioty wymagające ochrony podczas transportu . Tuby znajdują się w magazynie, są pakowane wraz z zawartością i wysyłane do klientów lub innych odbiorców.

Tuba kartonowa 500 mm jest uniwersalnym produktem opakowaniowym, który może być używany nie tylko do drukowania przedmiotów, ale także do wielu innych celów, ponieważ jest bardzo wszechstronny. Na przykład drobne elementy metalowe, wyroby ze szkła, narzędzia. Nie należy zapominać o kwiatach i roślinach doniczkowych, które wymagają długotrwałego przechowywania w idealnych warunkach aż do momentu sprzedaży. Doskonałym zabezpieczeniem takich materiałów są mocne kartonowe tuby, na które nałożone są plastikowe polietylenowe nakrętki uniemożliwiające dostęp do zawartości.

Nie wiesz, na jaką tubę kartonową 500 mm się zdecydować?

Użyj infolinii Neopaku, razem z nami podejmiesz właściwą decyzję. Nie czekaj z zamówieniem w nieskończoność i już dzisiaj zadbaj o większe bezpieczeństwo swoich przesyłek.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie