Koperty double bag - Light

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, na jakie opakowania najlepiej zdecydować się do swojego biura mogłeś zauważyć, jak wiele rozwiązań jest dostępne. Koperty to główne z nich, które sprawdza się najlepiej szczególnie w transporcie papieru. W przypadku kopert rozkładanych, takich jak Double Bag Light mogą się do nich zmieścić całe sterty dokumentów, albo drobne przedmioty. Jeśli więc potrzebujesz bezpiecznego sposobu, dzięki któremu będziesz mógł bez zmartwień transportować ważne dokumenty, albo je archiwizować, to koperta rozkładana double bag light będzie perfekcyjna.
 

Koperty Double Bag light charakteryzują się wieloma cechami, które czynią je rewelacyjnym środkiem zabezpieczającym transportowane dokumenty, materiały marketingowe, czy książki. Przede wszystkim został wykonany z bardzo wytrzymałego papieru, o odpowiedniej gramaturze, który sprawia, że uszkodzenie tego opakowania stanowi poważne wyzwanie. Zawartość można zapieczętować za pomocą wbudowanego paska z taśmą klejącą. Ponadto można domknąć całość drugą warstwą papieru (stąd też nazwa), która sprawi, że niemożliwe będzie przeoczenie próby nieautoryzowanego otwarcia - opakowanie trzeba uszkodzić, żeby je otworzyć. Ponadto papier jest nieprzeźroczysty, więc niemożliwe jest podejrzenie pod światło treści w środku koperty. Jeśli zależy Ci na dużej prywatności, to Double Bag light koperta rozkładana jest idealnym rozwiązaniem.
 

Kolejną zaletą kopert Double Bag light jest ich niska cena i masa, które są kluczowymi cechami dla każdego opakowania. Dzięki stosowaniu double bag light archiwizowanie dokumentów będzie proste i tanie, a w razie konieczności ich przetransportowania, będzie w pełni bezpieczne. Ponadto jeśli towar, który wysyłasz w Twoim sklepie internetowym jest wytrzymały i nie potrzebuje dodatkowej amortyzacji stosując koperty rozkładane Double Bag Light oszczędzisz jeszcze więcej pieniędzy na wysyłkach. Warto jednak pamiętać, że przedmioty o ostrych krawędziach mogą łatwo uszkodzić kopertę.
 

Koperty Double Bag Light

Koperty Double Bag Light dostępne w naszej ofercie to opakowania, które z całą pewnością przydadzą się w Twojej firmie, niezależnie od tego, czy będziesz w nich transportować dokumenty, czy może swoje produkty. Ten rodzaj pakunku jest dedykowany wysyłaniu różnego rodzaju treści w formie papierowej i to właśnie w niej się najlepiej sprawdzi.
 

W Neopaku stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów. Jeśli interesuje Cię duże zamówienie, to możesz spodziewać się pewnej procentowej zniżki. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej infolinii albo wbudowanego w stronę komunikatora, jeden z konsultantów z chęcią pomoże.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie