Koperty double bag - Standard

Standardowa wytrzymałość nie brzmi zbyt dobrze ani jak hasło reklamowe produktu. Co jednak jeśli standard, poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko. Wtedy takie hasło nie musi świadczyć o niskiej jakości. Tak właśnie jest w przypadku kopert rozkładanych double bag Standard, które charakteryzują się wieloma funkcjonalnościami unikatowymi tylko i wyłącznie dla nich. Służą przede wszystkim do transportowania w nich pokaźnych ilości arkuszy papieru, warto więc tutaj wyróżnić przewóz dokumentów i ich archiwizację, która często okazuje się kluczowa w biurach i innych przedsiębiorstwach. Co jeszcze czyni double Bag standard genialnym rozwiązaniem?

Przede wszystkim double bag standard jest lekki i tani co czyni go optymalnym rozwiązaniem do wysyłek. Lekkość jest kluczowa, bo nie wpływa negatywnie na koszty transportu, podobnie z niską ceną samego opakowania. Warto przy tym wiedzieć, że przynajmniej w przypadku tego opakowania te dwie cechy nie wpływają na jego wytrzymałość. Całe segregatory dokumentów, katalogi, czy książki na pewno nie przeciążą opakowania wykonane z tektury o wysokiej gramaturze. Zgięcia, czy rozerwanie w transporcie są bardzo mało prawdopodobne, newralgiczne punkty są odpowiednio wzmocnione.

Przy wysyłce dokumentów ważne jest też to, żeby ich opakowanie w odpowiedni sposób uniemożliwiało podejrzenie ich treści. Koperty Double Bag Standard są nieprzeźroczyste, nie da się podejrzeć ich treści. Ponadto opakowanie jest zamykane za pomocą paska taśmy HK, jest to szybkie i wygodne. Uniemożliwia też niewidoczne otwarcie, bo jakiekolwiek otwarcie prowadzi do rozerwania opakowania. Innymi słowy nieautoryzowane otwarcie na pewno zostanie zauważone. Koperty dzięki swojej mocnej budowie mogą też bez problemu transportować przedmioty o dopasowanym rozmiarze, pamiętając jednak, że nie dają onej żadnej dodatkowej amortyzacji, jeśli zatem coś jest kruche, to lepiej zdecydować się na inny rodzaj opakowania.

Neopak, koperty Double Bag Standard

W naszej ofercie znajdziesz koperty double bag standard, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i świetną wytrzymałością. To podstawowe rozwiązanie w uczciwej cenie, które pozwoli Twojej firmie na wygodną archiwizację dokumentów, czy ich transport. Same opakowania są proste i jeśli interesuje Cię pokrycie ich nadrukami, na przykład firmowymi poinformuj nas o swojej woli, a my przedstawimy Ci ofertę. Przy dużych zamówieniach możesz też liczyć na zniżkę ceny, która sprawi, że koperty rozszerzane standard będą jeszcze bardziej opłacalne.

  • Gdzie kupię koperty double bag standard?
    Koperty double bag standard to nie są zwykle koperty, dedykowane są przede wszystkim dla osób poszukujących opakowań odpornych na czynniki zewnętrzne, zniszczenia czy otwarcie podczas transportu. Od zwykłej koperty różnic jest więcej, na przykład w kopercie double bag przechowamy lub wyślemy przedmioty o znacznie większych gabarytach. Ponadto koperty te zamykane są za pomocą paska z klejem, dzięki czemu otwarcie koperty nie pozostaje niewidoczne.
    Dobrej jakości koperty double bag standard w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie