Koperty double bag - Standard

Standardowa wytrzymałość nie brzmi zbyt dobrze ani jak hasło reklamowe produktu. Co jednak jeśli standard, poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko. Wtedy takie hasło nie musi świadczyć o niskiej jakości. Tak właśnie jest w przypadku kopert rozkładanych double bag Standard, które charakteryzują się wieloma funkcjonalnościami unikatowymi tylko i wyłącznie dla nich. Służą przede wszystkim do transportowania w nich pokaźnych ilości arkuszy papieru, warto więc tutaj wyróżnić przewóz dokumentów i ich archiwizację, która często okazuje się kluczowa w biurach i innych przedsiębiorstwach. Co jeszcze czyni double Bag standard genialnym rozwiązaniem?
 

Przede wszystkim double bag standard jest lekki i tani co czyni go optymalnym rozwiązaniem do wysyłek. Lekkość jest kluczowa, bo nie wpływa negatywnie na koszty transportu, podobnie z niską ceną samego opakowania. Warto przy tym wiedzieć, że przynajmniej w przypadku tego opakowania te dwie cechy nie wpływają na jego wytrzymałość. Całe segregatory dokumentów, katalogi, czy książki na pewno nie przeciążą opakowania wykonane z tektury o wysokiej gramaturze. Zgięcia, czy rozerwanie w transporcie są bardzo mało prawdopodobne, newralgiczne punkty są odpowiednio wzmocnione.
 

Przy wysyłce dokumentów ważne jest też to, żeby ich opakowanie w odpowiedni sposób uniemożliwiało podejrzenie ich treści. Koperty Double Bag Standard są nieprzeźroczyste, nie da się podejrzeć ich treści. Ponadto opakowanie jest zamykane za pomocą paska taśmy HK, jest to szybkie i wygodne. Uniemożliwia też niewidoczne otwarcie, bo jakiekolwiek otwarcie prowadzi do rozerwania opakowania. Innymi słowy nieautoryzowane otwarcie na pewno zostanie zauważone. Koperty dzięki swojej mocnej budowie mogą też bez problemu transportować przedmioty o dopasowanym rozmiarze, pamiętając jednak, że nie dają onej żadnej dodatkowej amortyzacji, jeśli zatem coś jest kruche, to lepiej zdecydować się na inny rodzaj opakowania.
 

Double Bag Standard

W naszej ofercie znajdziesz koperty double bag standard, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i świetną wytrzymałością. To podstawowe rozwiązanie w uczciwej cenie, które pozwoli Twojej firmie na wygodną archiwizację dokumentów, czy ich transport. Same opakowania są proste i jeśli interesuje Cię pokrycie ich nadrukami, na przykład firmowymi poinformuj nas o swojej woli, a my przedstawimy Ci ofertę. Przy dużych zamówieniach możesz też liczyć na zniżkę ceny, która sprawi, że koperty rozszerzane standard będą jeszcze bardziej opłacalne.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie