Koperty double bag - Extreme

Koperty rozkładane double bag extreme, to gwarancja tego, że zawartość nie opuści przedwcześnie koperty. Wykonane z grubego papieru o wysokiej gramaturze opakowania poradzą sobie w każdy warunkach. Ponadprzeciętna wytrzymałość i wysoka jakość tych produktów sprawiła, że są jednym z najpopularniej wykorzystywanych rozwiązań w wysyłaniu przedmiotów, które nie wymagają dodatkowego amortyzowania dla bezpieczeństwa. Dla nich Double Bag Extreme zapewni pełne bezpieczeństwo. Przypadkowe otwarcie graniczy z cudem, a nawet transportując ostro zakończone przedmioty nic nie powinno się wydarzyć. Kolejną zaletą tych opakowań jest ich dodatkowe usztywnienie, które pozwala uniknąć złamań papierowych arkuszy, które mogą być transportowane w jej wnętrzu. Transport papieru, w postaci książek, czy całych plików dokumentów jest bardzo popularnym zastosowaniem kopert Double Bag Extreme. Rozszerzenie opakowania pozwala zmieścić do środka naprawdę pokaźne ilości zachowując bezpieczeństwo i nie ryzykując przerwania struktury papieru.
 

Double Bag Extreme świetnie sprawdzi się w Twojej firmie, szczególnie jeśli prowadzisz sprzedaż wysyłkową. Wiele produktów świetnie się zmieści do koperty, a jej wytrzymałość pozwoli Ci spać spokojnie nie martwiąc się o jej stan. Jeśli z kolei Twoja firma nie sprzedaje, ale musi jak każda prowadzić poważne dokumentacje, Double Bag Extreme pozwoli Ci je transportować w pełnym bezpieczeństwie, nawet w olbrzymiej ilości. To też świetny sposób na archiwizowanie dokumentów, które odcięte od światła i powietrza zachowają o wiele dłużej czytelność.
 

Znaczną zaletą takich opakowań jest ich solidne zamknięcie odbywające się za pomocą paska mocnego kleju, który uniemożliwia skutecznie zawartości opuszczenia opakowania. Ponadto sam rozkładany double bag extreme został wykończony w sposób, który uniemożliwia podejrzenie treści transportowanej dokumentacji. To zabezpieczenie, które z całą pewnością wszyscy docenią.
 

Koperty rozkładane Double Bag Extreme

Jeśli nie wiesz, na jakie opakowanie się zdecydować, to warto skorzystać z naszej infolinii, albo wbudowanego w stronę komunikatora, z chęcią Ci pomożemy. Opakowania dostępne w naszym sklepie pochodzą z własnej produkcji, albo od oficjalnych dystrybutorów marek opakowań. Koperty Double Bag Extreme to sztandarowy produkt, który pozwoli na transport bardzo wielu dokumentów naraz. Pozwoli to obniżyć koszty, jak powszechnie wiadomo, zazwyczaj lepsza jest pojedyncza ciężka przesyłka niż kilka małych, przynajmniej pod względem ekonomicznym.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru koperty?


Obecnie we wszystkich hurtowniach oraz w mniejszych sklepikach osiedlowych zajmujących się sprzedażą artykułów do biura możemy znaleźć dziesiątki kopert każdego rodzaju w różnych wymiarach. Najczęściej posiadają one parametry, na które część nas w ogóle nie zwraca uwagi. Kierowanie się jedynie ceną podczas tego typu zabiegów może być chwilowo dobre dla naszego budżetu, lecz w długofalowej perspektywie w większości przypadków będzie po prostu zgubne. Bardzo często wydamy wtedy pieniądze na artykuły które nie są dostosowane do naszych potrzeb i których tak naprawdę nie potrzebujemy. Okaże się wówczas ponownie będziemy musieli udać się do danego sklepu albo kombinować z wymianą na inny model. Jest to problematyczne i kosztuje nas to sporo nerwów oraz pieniędzy na paliwo bądź przesyłkę. Dlatego też przed udaniem się do sklepu warto przemyśleć w jakim celu będziemy używać konkretnej koperty. Na przykład opakowanie typu double bag będzie idealne podczas przesyłania dużej ilości dokumentów bądź plików reklamowych. Istnieje wiele sposobów na pozyskiwanie nowych klientów, aczkolwiek część hurtowni decyduje się na przesłanie swojego katalogu w formie papierowej. Jest to znacznie lepiej odbierane niż wysłanie maila który z dużym prawdopodobieństwem z automatu zostanie wrzucony przez pracowników do folderu kosz. Kolejnym elementem na który Warto zwrócić uwagę jest gramatura. Im będzie ona większa tym opakowanie będzie solidniejsze oraz zagwarantuje bezpieczeństwo na wyższym poziomie. Sposób zamykania jest równie istotny i zależy od niego jak szybko zrealizujemy konkretne zamówienie. Obecnie najczęściej spotyka się koperty z paskiem samoprzylepnym, które umożliwiają bardzo szybkie pakowanie produktów. Jeżeli zaś chodzi o kolor to najczęściej mamy do czynienia z opakowaniem białym lub brązowym. Są one bardzo uniwersalne. Pierwszy odcień będzie lepiej się prezentował, lecz wszelkiego rodzaju zabrudzenia które mogą przytrafić się w trakcie przewożenia będą dużo bardziej widoczne. Zaś ciemniejszy kolor będzie prezentował się nieco gorzej, ale będzie mniej podatny na pogorszenie właściwości wizualnych skutek nieszczęśliwych wypadków.

Co powinno znaleźć się w przesyłce reklamowej?


Stosowanie odpowiednich form reklamy jest bardzo istotne pod względem pozyskiwania nowych kupujących. Formy reklamy zależne są od tego czy kierujesz swoją ofertę do klientów indywidualnych czy do firm. W pierwszym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie promocja na różnego rodzaju portalach społecznościowych, gdzie dokładnie możemy spersonalizować to kogo kierujemy reklamę.Trafimy wówczas ze swoją ofertą do klientów, którzy aktualnie poszukują danego produktu bądź są zainteresowani jakąś konkretną kategorią. W internecie znajdziemy bardzo wiele ogłoszeń firm, które specjalizują się w organizowaniu tego typu reklam. Posiadają oni bardzo duże doświadczenie, a co za tym idzie koszt potrzebny na pozyskanie jednego klienta będzie stosunkowo niewielki. Jeżeli jednak chcesz wykonać taką reklamę samodzielnie spróbować swoich sił w tej dziedzinie znajdziemy bardzo wiele poradników oraz książek o tej specjalizacji. Po przeczytaniu lektury bez większych trudności będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę z reklamą w internecie. Jeżeli zaś prowadzisz sklep stacjonarny możesz dodatkowo zastosować różne opcje promocji na słupach reklamowych oraz w innych miejscach miasta. W przypadku kierowania swojej oferty głównie do przedsiębiorców znacznie lepiej sprawdzi się przesyłanie paczek przedstawiających twoją ofertę oraz bezpośredni kontakt. Do takiej przesyłki najlepiej będzie umieścić katalogi, w których przedstawisz zalety swoich produktów. Konieczne będzie również umieszczenie danych kontaktowych, za pomocą których dana osoba będzie mogła się z tobą porozumieć. Ważne, aby było to dobrze widoczne, gdyż nikt z nas nie lubi szukać informacji zawartych gdzieś małą czcionką. Może to nawet doprowadzić do wzbudzenia złych emocji oraz rezygnacji z początkowo atrakcyjnej oferty.

Jak przyozdobić kopertę?


Takie pytanie może zadawać sobie spora liczba osób które tyle co zaczęły przygodę ze sprzedażą online I zastanawiają się Jak wyróżnić spośród licznej konkurencji. Stosowanie zwykłych kopert czy to w białym czy brązowym kolorze jest bardzo powszechne i z pewnością nie będzie to żadnym zaskoczeniem dla konsumentów. Istnieją jednak sposoby na to aby nie co się wyróżnić. Po pierwsze możesz przyozdobić opakowanie za pomocą etykiet samoprzylepnych. Przy pomocy grafika bądź samodzielnie w różnych programach możesz wykonać logo bądź grafikę która będzie kojarzona właśnie z twoją firmą. Wówczas na wszystkich etapach transportu znacznie więcej osób będzie za poznawał o się z twoją ofertą, a kupujący po otrzymaniu zamówienia będzie widział, że ma do czynienia z osobą, która zajmuje się swoją działalnością w pełni profesjonalnie. Innym sposobem na wyróżnienie się będzie zastosowanie opakowań w różnych kolorach. Dostępne są bowiem koperty o różnych odcieniach, które nie są zbyt często stosowane. Będzie to już rozwiązań i nieco droższe oraz wybór kopert tego typu będzie znacznie mniejszy.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie