Koperty double bag - Strong

Wytrzymała, dyskretna, tania i lekka. Taka właśnie jest koperta Double Bag Strong i taka powinna być każda koperta. W tym przypadku mamy doczynienia z rozszerzaną kopertą, czyli bardzo ciekawą wariacją na temat tego klasycznego już opakowania, które w żadnym wypadku nie zmierza do lamusa. Fraza strong w nazwie nie jest przypadkowa. Koperty tej klasy to najmocniejsze produkty, które pozwolą Ci przesyłać zbiorcze opakowania dokumentów, segregatorów, książek, czy katalogów. Nadają się też świetnie do archiwizacji, ograniczając dostęp powietrza i całkowicie oddalając niszczące promienie światła. Jeśli pojawi się konieczność ich transportu, to będą do tego od razu gotowe.
 

Double Bag Strong zawdzięcza swoją wytrzymałość podwójnej warstwie papieru o wysokiej gramaturze. Ponadto cała struktura koperty zostaje jeszcze bardziej usztywniona za pomocą tekturowych pasków w newralgicznych miejscach, które pełnią też pewne funkcje amortyzujące. Dzięki nim łatwo uniknąć uszkodzeń dokumentów, które mogą się w środku znaleźć. W takich opakowaniach można też śmiało transportować przedmioty, które nie są kruche.
 

Kolejną kluczową cechą opakowania do transportu dokumentów jest to, żeby łatwo było zachować poufność w transporcie. Z tego powodu koperty zostały wykonane z papieru, który uniemożliwia podejrzenie treści pod światłem. Dodatkowo klapka Security System wraz z paskiem samoprzylepnym działają w sposób, który uniemożliwia nieinwazyjne otwarcie koperty double bag strong. Jeśli zatem dojdzie do nieautoryzowanego otwarcia na pewno pozostanie po nim ślad i będzie możliwe podjęcie odpowiednich do sytuacji działań.
 

Koperty Double Bag Strong nadają się świetnie do każdego zastosowania biurowego, jeśli potrzebujesz po prostu wytrzymałego opakowania, w którym będziesz mógł przenosić przedmioty. Double Bag Strong dostępne są w wielu wymiarach, od A2 do A4, będziesz mógł zatem znaleźć odpowiednie dla swoich potrzeb rozwiązanie.
 

Koperty Double Bag Strong

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów opakowań. Jednymi ze zdecydowanie najlepszych do transportu dokumentów są koperty double bag strong, które cieszą się wyjątkowo dużą popularnością. Jeśli Twoja firma produkuje dużo dokumentów, trzeba je wysyłać albo archiwizować na pewno nie zawiedziesz się na tej części naszej oferty. Z pewnością ucieszy Cię też to, że już niską cenę możesz z nami jeszcze negocjować w przypadku większych zamówień. Jeśli interesuje Cię zadrukowanie gładkiej koperty daj nam o tym znać, za pośrednictwem infolinii, lub komunikatora wbudowanego w stronę. Doradzimy Ci, co i jak, podamy cenę i termin realizacji.

Koperty poszerzane to większe możliwości


Prowadzisz działalność i potrzebujesz kopert do przechowywania wielu dokumentów w zbiorczym opakowaniu? Mamy dla ciebie rozwiązanie, które z pewnością spełni twoje oczekiwania! Koperta typu Double bag z rozszerzanymi brzegami umożliwia przechowywanie nawet dużych plików dokumentów bez obaw o rozerwanie opakowania. Jest ona wytrzymała na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie będzie mogła być używana przez naprawdę długi czas bez pogorszenia właściwości ochronnych. Możesz używać ich również do segregacji dokumentów i po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego kontynuować przechowywanie w archiwum firmy. Biała warstwa zewnętrzna sprawia, że bez większych trudności z wykorzystaniem pisaka bądź etykiet samoprzylepnych umieścisz informacje co znajduje się w środku. Pozwoli Ci to dużo szybciej zlokalizować dane dokumenty w razie takiej potrzeby. Jeżeli zaś będziesz potrzebował większą ilość tego typu opakowań to przechowywanie nie sprawi Ci żadnych trudności ze względu na specjalną składaną konstrukcję.
 

Opakowanie do przesyłania plików reklamowych

przechowywanie dokumentów w różnych rozmiarach nie jest jedynym zastosowaniem kopert poszerzanych. Można użyć ich także do przesyłania folderów z ofertą twojej firmy do innych przedsiębiorców. Mało kto lubi dostawać oferty za pośrednictwem poczty mailowej. Tak też jest w tym przypadku Większość z nas potraktuje taką wiadomość jako spam i w wielu przypadkach automatycznie trafi ona do folderu kosz. Inaczej jednak będzie w przypadku otrzymania przesyłki z katalogiem. Twoja oferta Może szczególnie zainteresować innych kupujących jeżeli będziesz oferował bardzo dobrą jakość w stosunkowo atrakcyjnej cenie. Bardzo istotna jest także jakość obsługi, gdyż większość osób po przeanalizowaniu oferty która będzie korzystna zdecyduje się na przeczytanie opinii w internecie. Jeżeli znajdą wiele negatywnych komentarzy z pewnością będą mieli duże wątpliwości czy zdecydować się na zakup właśnie w twoim sklepie. Z pewnością sam niejednokrotnie Wahałem się czy wybrać dany produkt jeżeli zobaczyłeś wiele nieprzychylnych recenzji. Jeżeli jednak spełnisz wszystkie te warunki to wysłanie oferty w kopercie Double Bag jak najbardziej ma sens i może przynieść ci naprawdę spore zyski.
 

Sposób na przechowywanie zdjęć

Praktycznie każdy z nas lubi przechowywać zdjęcia z różnych wyjazdów oraz uroczystości. Dają one możliwość powrócenia chociaż na chwilę dodam tych sytuacji, które zazwyczaj wzbudzają bardzo pozytywne emocje. Na przykład kiedy mamy cięższy dzień w pracy bardzo chętnie powracamy wspomnieniami do momentów Kiedy byliśmy na wakacjach rok czy 2 lata temu. Pozwoli to nam chociaż na chwilę odprężyć się. Oglądanie fotografii sprzed wielu lat jest także bardzo fajnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu z naszymi pociechami. Będziemy mogli wówczas pokazać im jak wszyscy zmienialiśmy się przez dany okres czasu. Będzie to także okazja na opowiedzenie jak kiedyś się żyło i jak zmienił się świat. Posiadając jednak wiele zdjęć będziemy musieli jakoś przechowywać. I tu pojawia się pytanie: Jak przechowywać zdjęcia? Na samym początku przyjdzie nam na myśl album fotograficzny. Jest to rozwiązanie powszechnie stosowane oraz gwarantuje bardzo dobre zabezpieczenie przez długi czas. Jeżeli jednak posiadasz bardzo dużą liczbę zdjęć to konieczne byłoby zakupienie ogromnej ilości albumów oraz znalezienie miejsca na przechowywanie ich. Nie zawsze więc będzie taka możliwość i wywołane zdjęcia z mniej ważnych okazji będziemy przechowywać w innych opakowaniach. W tym celu bardzo dobrze sprawdzą się koperty poszerzane, które umożliwiają bezpieczne magazynowanie nawet dużych ilości zdjęć. Pozwoli ci to zaoszczędzić sporo miejsca na półkach oraz pieniędzy. Koszt takiego opakowania w porównaniu ze standardowym albumem jest bowiem dużo niższy.
 

Jakie zamykanie koperty sprawdzi się najlepiej?

Przeglądając oferty wielu sklepów z opakowaniami znajdziemy dwa rodzaje zamykania kopert. Pierwszy z nich posiada warstwę klejącą która aktywowana jest za pomocą wilgoci. Praktycznie każdy z nas spotkał się z takim rozwiązaniem wysyłając niewielkie listy bądź kartki z okazji różnych świąt. Warstwa klejąca tego typu wystarczająca jest do przesyłania właśnie takich niewielkich artykułów. Wiele osób jednak decyduje się na nadanie nieco cięższych produktów i wówczas może okazać się, że konieczne będzie użycie taśmy pakowej. Drugi rozwiązanie zostało stworzone właśnie do takich sytuacji. Koperty z gotową powłoką klejącą, która została zabezpieczona specjalną folią nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia nawet w przypadku przesyłania cięższych produktów. W którym przypadku lepsza jakość będzie także więcej kosztowała. Nie warto jednak kierować się jedynie chęcią zaoszczędzenia kilku groszy kosztem pogorszenia właściwości produktu. Zaklejone taśmą opakowanie nie będzie prezentowało się szczególnie elegancko i raczej sklepy internetowe nie decydują się na takie rozwiązanie. Nikt z nas w końcu nie chce, aby jego działalność była określona mianem nieprofesjonalnej, nieprawda?
 
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie