NK - na mokro

Zamknięcie NK – na mokro sprawia, że koperty mają praktycznie nieograniczony termin użyteczności. Klej znajdujący się na klapie jest całkowicie suchy i do prawidłowego zamknięcia koperty wymaga zwilżenia.

Zamknięcie na mokro skutecznie zabezpiecza przesyłkę znajdującą się w kopercie. Koperty zaklejane na mokro znajdują szerokie zastosowanie w prowadzeniu korespondencji oraz segregowaniu i transportowaniu dokumentów. Są też znacznie tańsze niż opakowania z zamknięciami typu HK i SK.

Ten typ kopert jest powszechnie stosowany w biurach i domach. Dostępne są w kolorach brązowym i białym oraz różnych formatach – od najbardziej popularnego DL (220 x 100 mm), wykorzystywanego do standardowej korespondencji biznesowej, poprzez średniej wielkości koperty B4 i B5, aż po duże opakowania zbliżone do formatu A4, obejmującym dokumenty, które z różnych względów (np. wizerunkowych) nie powinny być składane.

Koperty wyposażone w zamknięcie na mokro mają nieograniczoną ilość zastosowań. Brak konieczności zapieczętowania sprawia, że świetnie się sprawdzą w domach do segregowania różnego rodzajów kartek i karteczek. Bardzo popularne są też w zaproszeniach, gdzie ten typ zamknięcia jest zdecydowanie wygodniejszy, nie widać go też, jeśli nie decydujemy się na pieczętowanie kopert, co jest bardzo popularną praktyką szczególnie w przypadku imprez rodzinnych, takich jak komunia, chrzciny, urodziny, czy wesela.

Sam typ zamknięcia dyktuje też po części, do czego będziemy je wykorzystywać. Znacznie rzadziej w transporcie przedmiotów, częściej dokumentów, czy też papierowych materiałów marketingowych, ulotek, czy też wizytówek. Zamknięcie na mokro nie sprawia jednak, że opakowanie traci na funkcjonalności, klej trzyma bardzo mocno, a dodatkowo można dodać obok dodatek swojego, jeszcze bardziej upewniając się, że nic nie grozi zawartości. Dużą zaletą kopert NK jest też ich bardzo niska cena. Brak dodatkowego paska kleju sprawia, że można ją osiągnąć, bez żadnych strat na wytrzymałości i wyglądzie samej koperty, nie jej zamknięcia.

Neopak, koperty na mokro

Koperty zamykane na mokro dostępne w naszej ofercie, to przede wszystkim koperty ozdobne, które sprawiają się rewelacyjnie jako nośniki zaproszeń, czy prywatnej korespondencji. Ten typ zamknięcia uważamy za bardzo uniwersalny. Nie zmusza użytkownika do wykorzystania go, a jednocześnie pozwala nie inwestować dodatkowo w klej. Jeśli chcesz uniwersalnego opakowania do swojego domu, bądź biura, to koperty z zamknięciem NK będą dokładnie tym, czego potrzebujesz. W przypadku dużych zamówień przewidujemy obniżkę ceny, dopytaj się już dzisiaj i już dzisiaj złóż zamówienie.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj