Koperty - zamknięcie z paskiem samoprzylepnym (HK)

Pasek samoprzylepny (HK) zapewnia zamknięcie koperty i bezpieczeństwo opakowania (opakowanie nie otworzy się samo). Dzięki paskowi ochronnemu ten rodzaj zgrzewu nie ma problemu z wysychaniem.

Jeśli chcesz zamknąć kopertę za pomocą paska samoprzylepnego (HK), musisz najpierw usunąć warstwę ochronną z klejonej powierzchni, a następnie docisnąć samoprzylepną klapkę do podstawy. Zamknięcie koperty za pomocą paska samoprzylepnego jest dość proste i nie wymaga żadnych specjalnych procedur ani materiałów.

Koperty, które są zamykane w ten sposób: bąbelkowa, kurierska, bankowa, depozytowa. Również standardowe koperty, na przykład koperty ozdobne wykorzystują to niezwykle praktyczne zamknięcie.

Koperty zaklejane HK z paskiem są idealne do drukowania adresów, ponieważ pasek całkowicie zapobiega przyklejaniu się kopert do drukarki. Oprócz paska samoprzylepnego HK koperty bezpieczne mogą być wyposażone w integratory termiczne, etykiety banerowe i kody numeryczne.

Koperty z zamknięciem HK są ekstremalnie popularne też przez kolejne czynniki. Pierwszym i podstawowym jest oczywiście to, jak proste staje się pieczętowanie przesyłek. Ma to szczególnie duże znaczenie dla firm, które zajmują się wieloma wysyłkami. Każda oszczędzona minuta ma znaczenie w wielkiej skali i może oznaczać setki zaoszczędzonych roboczogodzin. Ponadto zamknięcie paskiem samoprzylepnym jest bardzo wygodne i nawet osoby prywatne preferują je nad inne rodzaje zamknięcia.

Kolejną cechą zamknięcia paskiem samoprzylepnym jest to, jak znacznie zwiększa bezpieczeństwo transportowanego dokumentu, czy też przedmiotu. Jest on integralną częścią całego opakowania, z tego powodu niemożliwe jest otwarcie opakowania, bez uszkodzenia jego całości, co sprawia, że nieautoryzowane otwarcie zostanie z całą pewnością dostrzeżone. Warto też pamiętać, że typ zamknięcia wpływa na cenę, ale w przypadku kopert z zamknięciem HK i tak wydamy mniej niż decydując się na zamykanie za pomocą kleju. To świetne rozwiązanie, które jest niezwykle trudno zastąpić.


Neopak, koperty zamykane paskiem samoprzylepnym HK

 

W naszej ofercie znajdziesz tysiące kopert. Duża część z nich została wyposażona właśnie w zamknięcie HK. Polecamy je każdemu, zarówno użytkownikom prywatnym, jak i firmom. To niezawodny sposób pieczętowania przesyłek, który doceniają wszyscy. Nie zwlekaj i już dzisiaj złóż zamówienie w Neopaku. Nie możesz znaleźć opakowania, które Cię interesuje? Skorzystaj z infolinii i wyposaż się w nowe opakowania zamykane paskiem samoprzylepnym. Potrzebujesz ich modyfikacji, powiadom nas o tym, na pewno pomożemy.

 

Koperty z paskiem samoprzylepnym HK jako koperty bezpieczne


Koperty, również te z samoprzylepnym paskiem HK, są produktem ogólnodostępnym i niedrogim. W olbrzymiej większości przypadków dużo większą wartość materialną ma sama zawartość koperty. Nie mówiąc już o wartości osobistej treści i przedmiotów w nich przesyłanych. Zawartość koperty może zawierać osobiste listy, ważne dokumenty handlowe, tajemnice biznesowe, a nawet informacje wagi państwowej. Ważne jest więc, aby zawartość była dobrze chroniona przed niepożądanymi oczami.

Koperty z samoprzylepnym paskiem HK gwarantują solidne zamknięcie i dają bardzo dobre zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem. Powiedzmy jednak wprost - żadna koperta nie obroni się przed celowym otwarciem w złej wierze. Często jednak świadomość, że przesyłka została naruszona jest bardzo istotna, gdyż daje możliwość podjęcia działań zaradczych w celu minimalizacji skutków naruszenia informacji. W przypadku kopert z samoprzylepnym paskiem HK nieautoryzowane otwarcie będzie bardzo łatwe do wykrycia, gdyż bardzo trudno naruszyć zamknięcie nie pozostawiając śladów. Wskazówka - w celu dodatkowego zabezpieczenia można przystawić na zamknięciu pieczęć firmową.


Jakiego rodzaju koperty z paskiem samoprzylepnym HK są dostępne?


Pasek samoprzylepny HK nie definiuje samej koperty - jest to jedynie jeden z dostępnych rodzajów zamknięcia. Dlatego wśród kopert z zamknięciem samoprzylepnym z paskiem HK dostępne są różnorodne mniej i bardziej specjalistyczne produkty. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma wybranymi rodzajami.


Koperty bąbelkowe z zamknięciem samoprzylepnym HK


Koperty bąbelkowe to jedno z najpopularniejszych opakowań używanych do wysyłania płaskich przedmiotów, które zabezpieczyć trzeba przed upadkami, wstrząsami, zgnieceniem czy zalaniem. Dostępne są w różnych rozmiarach i oczywiście w wersjach z samoprzylepnym paskiem HK.
 

Koperty kartonowe z samoprzylepnym paskiem HK

Koperty kartonowe odporne są na uszkodzenia mechaniczne podczas transportu, dzięki wykonaniu ze sztywnej tektury o gramaturze dużo wyższej niż w przypadku zwykłych kopert papierowych. Dlatego doskonale nadadzą się do wysyłki dokumentów, zdjęć, folderów lub broszur a pasek samoprzylepny HK da pewność solidnego zamknięcia. Koperty kartonowe są ponadto produktem wysoce ekologicznym.
 

Foliopaki z zamknięciem z paskiem samoprzylepnym (HK)

Koperty foliowe albo po prostu foliopaki nadają się do przesyłania korespondencji urzędowej, prywatnej oraz towarów w sprzedaży wysyłkowej. Dzięki wykonaniu z wysokogatunkowej, grubej i wytrzymałej folii, doskonale chronią zawartość przed wilgocią, zabrudzeniem i przypadkowym uszkodzeniem. Dodatkowe wyposażenie w zamknięcie z paskiem samoprzylepnym HK da ochronę przed niepożądanym otwarciem.

koperta, koperty, foliowa, foliowe, foliopak, foliopaki, pasek, paskiem, samoprzylepny, samoprzylepnym, hk, zamknięcie

 

Depozytowe koperty bankowe z zamknięciem HK

Koperty bankowe to specjalistyczna grupa produktów wyposażonych w samoprzylepny pasek zamykający HK. Wykorzystywane są przede wszystkim do przechowywania i przewożenia gotówki. Posiadają specjalny system zabezpieczeń, który sprawia, że do środka nie przedostają się brud ani wilgoć. Są wysoce odporne na przebicie i rozerwanie a ich niepowołane otwarcie bez pozostawienia trwałych śladów jest praktycznie niemożliwe. Dlatego wykorzystywane są głównie przez instytucje finansowe, ale przydadzą się również w przedsiębiorstwach operujących dużymi ilościami gotówki i cennych lub poufnych dokumentów.

koperta, koperty, foliowa, foliowe, foliopak, foliopaki, pasek, paskiem, samoprzylepny, samoprzylepnym, hk, zamknięcie, bankowa, bankowe

 

Koperty wyściełane z paskiem klejącym HK


Koperty wyściełane zapewniają bardzo dobrą ochronę przesyłanych towarów, porównywalną z popularnymi kopertami bąbelkowym. Są jednak przy tym znacznie bardziej ekologiczne, gdyż ich wypełnienie pochodzi z materiałów z recyklingu. Samoprzylepny pasek HK ułatwi zaklejanie oraz da dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem.
 

Koperty z innymi rodzajami zamknięcia


Samoprzylepny pasek HK to bardzo wygodny jednak wciąż tylko jeden z wielu sposobów zamykania kopert. W sklepie Neopak dla wygody naszych klientów zgrupowaliśmy koperty z różnymi rodzajami zamknięcia w osobnych podkategoriach. Dostępne są koperty z zamknięciem samoprzylepnym (SK) - z klejem na bazie lateksu, koperty sklejane na mokro (NK) - klej na klapie należy zwilżyć oraz koperty bez kleju (BK).
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie