Torby papierowe Kraft

Dlaczego warto postawić na ekologiczne i papierowe torby KRAFT?

Świadomość ekologiczna jest coraz większa. Wiemy, że szkodzimy środowisku wytwarzaniem ogromnej ilości plastiku, rozumiemy zagrożenie płynące z globalnego ocieplenia i zdajemy sobie sprawę z konsekwencji używania nie biodegradowalnych opakowań. Dlatego należy spojrzeć w stronę bardziej przyjaznych materiałów spełniających identyczne funkcje. Zamiast plastikowych i brzydkich reklamówek można wyposażyć siebie i swoją firmę w ekologiczne torby papierowe, wykonane ze specjalnie przygotowanego tworzywa typu kraft. Materiał ten wykonany z pierwotnych włókien lub makulatury występuję w dwóch wersjach - prążkowanej oraz gładkiej. Technologia ta pozwala także na dobór kilku wersji kolorystycznych lecz pantone nie jest powalający, możemy wybierać pomiędzy kolorami w odcieniu brązu, szarości i bieli. Niby nie robi piorunującego wrażenia, ale w zupełności te podstawowe kolory wystarczą, by podkreślić ekologiczność opakowania, bo przecież o to chodzi w przyjaznych dla środowiska torebkach papierowych.

 

Papier typu kraft, a produkcja toreb papierowych z nadrukiem.

 

Torby papierowe kraft są bez wątpienia idealnym nośnikiem reklamowym, dlatego istnieje możliwość naniesienia na nie własnego logo firmy. Zazwyczaj subtelne i eleganckie nadruki, na przykład na torbach cateringowych, pomogą w identyfikacji marki. Wykonane w technice sitodruku emblematy nie powodują, że papier kraft traci swoje walory ekologiczne. Zazwyczaj producenci toreb papierowych starają się używać farb o naturalnym lub neutralnym pochodzeniu, ale nawet niewielka ilość farby syntetycznej pozwoli nam przeznaczyć torby reklamowe do dalszego i wielokrotnego użytku. Nawet po wyrzuceniu łatwo można będzie je przetworzyć, by służyły dalej jako papier toaletowy, brulion czy zeszyt szkolny. Rzadko natomiast stosuje się torby papierowe w kolorze innym niż naturalny. W takim przypadku trzeba użyć do produkcji zupełnie innych materiałów. Opakowania papierowe posiadają również wytrzymałe i solidne uchwyty. Do wyboru oferujemy naszym klientom wersje skręcaną lub płaską. Jedna i druga to wyłącznie kwestia estetyki i indywidualnych preferencji kupującego.

 

Zastosowanie toreb ekologicznych

 

Tanie torby papierowe są coraz częściej stosowane w marketingu, ale także na co dzień, podczas zwykłych zakupów. Drogerie, sklepy z odzieżą, a nawet elektro markety oferują swoim klientom ekologiczne pakowanie zakupionych towarów. Sprawdzają się w cukierniach i piekarniach, a także sklepach spożywczych. Na każdym kroku można zobaczyć trend eko! Wykonane z papieru, który nie przepuszcza światła, z materiału tak gładkiego, że aplikacja nadruków to czysta przyjemność. Możliwość laminacji, gumowania lub powlekania. Trwałość i wytrzymałość oraz odporność na obciążenia. Takich atutów moglibyśmy wymieniać bez liku, praktycznie pozbawione wad opakowania papierowe mogą śmiało konkurować, a nawet wywyższać się na tle plastikowych toreb.

 

Gdzie kupić i czy warto postawić na torby papierowe?

 

Pozbawione słabych punktów torebeczki ekologiczne są bezkonkurencyjne. Warto zainwestować w ochronę środowiska i wcale nie trzeba przepłacać, by stać się człowiekiem nowoczesnym i troskliwym. W naszej ofercie znajdą państwo całą gamę tych wspaniałych zastosowań. Papiery kraft, torebki i wypełniacze. Wszystko dostępne w jednym miejscu. Pomożemy, doradzimy i poprowadzimy za rękę po ekologicznych rozwiązaniach w pakowaniu przesyłek. Z nami warto pakować!

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Format
  Długość
  Szerokość
  Wysokość
  Kolor
  Rodzaj torby papierowej
  Zastosowanie
  Rodzaj papieru
  Rodzaj uchwytu
  Gramatura
  Zestaw
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj