Dyspensery do zaklejania woreczków

Dyspensery do zaklejania woreczków to wyjątkowo proste w użyciu przyrządy, pozwalające na szczelnie zamknięcie foliowego opakowania. Powszechnie wykorzystywane w sklepach spożywczych, piekarniach i cukierniach, pozwalają na szybkie konfekcjonowanie luźnych lub sypkich produktów (chleb, cukierki na wagę itp.).


Zalety zaklejarek do woreczków:

  • łatwe w obsłudze, nie wymagają stosowania dodatkowych narzędzi

  • lekkie i przenośne

  • wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów

  • umożliwiają kontrolowane pobieranie taśmy w odpowiedniej ilości

  • ekonomiczne w użytkowaniu


Oferowane przez nad dyspensery dostosowane są do taśm o szerokości 12 mm. Cechuje je duża odporność na uszkodzenia. Wyposażone są także w ostrze obcinające taśmę, dzięki czemu do zamknięcia woreczka wystarczy dosłownie jeden ruch ręką.

 

Dyspenser do zaklejania woreczków co to?


Ułatwianie sobie pracy i życia jest naturalne. Każdy do tego dąży. Zwłaszcza przy ogromnym natłoku zajęć. Jako firma zajmująca się sprzedażą opakowań oraz akcesoriów przeznaczonych do pakowania chcemy ułatwiać życie swoim Klientom. Dlatego w sprzedaży posiadamy szereg produktów, które na to pozwalają. Jednym z nich jest zdecydowanie dyspenser do zaklejania woreczków. Jest to urządzenie, które bezwzględnie sprawdzi się w miejscu, w którym konieczne jest zaklejanie dużej ilości foliowych worków. Ułatwia ono aplikowanie taśmy samoprzylepnej, poprzez precyzyjne i równe cięcie. Dostępne w naszej ofercie aplikatory do zaklejania bardzo dobrze trzymają się podłoża. Dzięki temu są stabilne i wygodne w użyciu. Wykonane z doskonałej jakości materiałów charakteryzują się wytrzymałością i solidnością. Dodatkowo zostały wyposażone w nóż, który pozwoli Ci na pozbycie się nadmiaru folii. Aplikatory do zaklejania woreczków bez wątpienia ułatwią Ci pracę. Przy okazji poprawią wydajność oraz komfort. Dzięki urządzeniom, które Ci prezentujemy zamykanie woreczków foliowych, będzie szybkie, łatwe i dokładne. Dzięki niemu unikniesz między innymi złego lub krzywego klejenia. A także nieestetycznie pozaciąganej folii. Jeśli nie chcesz narażać swojej firmy na straty, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz w niej aplikatory do zaklejania woreczków, w których możesz wykorzystać taśmę o szerokości 9 mm lub 12 mm. Kiedy warto, jest zaopatrzyć się np. w aplikator do zaklejania worków 9mm ET-609K? Na przykład, kiedy prowadzisz piekarnię, ciastkarnię, hurtownię z zabawkami, lub częściami samochodowymi. Precyzyjnie zamknięte woreczki będą gwarancją, że nic się nie zgubi.
 

Zgrzewarka do folii jak działa?


Oprócz aplikatorów do zaklejania worków posiadamy w sprzedaży także zgrzewarki impulsowe. Są to urządzenia, które działają na podstawie przepływu prądu elektrycznego przez materiał oporowy, w momencie wystąpienia nacisku. Wszystko to powoduje jego nagrzewanie. Dostępne w sklepie modele zgrzewarek wyposażone zostały w elektrodę, którą jest taśma metalowa. W momencie, kiedy ułożysz na niej folię, dociśniesz ją znajdującymi się u góry szczękami. To spowoduje stopienie się materiału. Co z kolei przyczyni się do powstania mocnego zgrzewu. Jaka jest największa zaleta tego urządzenia? Przede wszystkim chłodzenie łącza już w momencie docisku. W ten sposób znacznie zmniejsza się ryzyko uszkodzenia zgrzewu. Gdzie najczęściej wykorzystywane są tego rodzaju urządzenia? Przede wszystkim w branży spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej oraz medycznej. Niemal wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zgrzanie woreczków, w których znajdują się różnego rodzaju przedmioty. W tym również w sklepach internetowych oraz na magazynach wysyłkowych. Zgrzewarki ręczne do folii przydają się też w domu. W zgrzanych woreczkach możesz przechowywać m.in. guziki, nasiona czy cebulki roślin. Dostępne w naszym sklepie ręczne zgrzewarki do folii wyróżniają się nieskomplikowaną obsługą. A także skutecznym działaniem. Wykonane z doskonałej jakości materiałów mają dużą moc.

Zaklejarka do woreczków foliowych w szklarni
 

Ile kosztuje zgrzewarka do folii?


Jedną ze zgrzewarek, jakie są dostępne w naszej ofercie, jest zgrzewarka impulsowa typ PFS/FS 300m nóż jest to produkt, który oferujemy Ci w bardzo korzystnej cenie. Dzięki temu, że istniejemy na rynku od wielu lat, udało na się nawiązać współpracę z wieloma renomowanymi dostawcami. Dzięki temu, że produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, charakteryzują się doskonałą jakością i wydajnością, możesz cieszyć się wyjątkowo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Typ PFS/FS 300 M nóż to urządzenie, które wyposażone zostało w regulator czasu zgrzewania. Mieści się on w zakresie od 1 do 8 sekund.
 

Jakiej folii używać korzystając ze zgrzewarki do folii?


Dostępne w naszej ofercie dyspensery do zaklejania woreczków to produkty poręczne. Mało tego, są wielofunkcyjne. Co mamy na myśli? Chociażby to, że polecana przez nas zgrzewarka impulsowa typ PFS/FS 300 ABS przeznaczona jest do użytku z różnego rodzaju materiałami, które współpracują z podwyższoną temperaturą. W tym na przykład: folia bąbelkowa, woreczki foliowe bez taśmy. W tym woreczki foliowe bez taśmy - folia HDPE oraz woreczki foliowe bez taśmy - folia LDPE.

Jeśli więc jesteś osobą, która poszukuje idealnego rozwiązania do zabezpieczania przedmiotów znajdujących się wewnątrz woreczków foliowych, to doskonale trafiłeś. Dostępne w naszej ofercie zgrzewarki ochronią produkty przed wilgocią i kurzem. Wysyłając tak zabezpieczone części do samochodu lub inny towar zakupiony w Twoim sklepie masz pewność, że Klient będzie pierwszą osobą, która otwiera daną paczkę. Dla Twojej wygody dostępne w naszym sklepie zgrzewarki wyposażone zostały w nóż, który umożliwia estetyczne i precyzyjne docinanie folii. Skorzystaj z naszej oferty na najwyższej jakości urządzenia. Ciesz się konkurencyjnymi cenami oraz szybką realizacją zamówienia. W razie potrzeby skontaktuj się z Działem Handlowym. Nasi Konsultanci chętnie pomogą Ci w doborze odpowiedniego sprzętu. Kontakt pod numerem telefonu 22 853 16 89 lub adresem e-mail [email protected].
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie