Worki foliowe z klejem 10x30+2,5cm 25 μm 100szt
Foliowe woreczki z samoprzylepną taśmą
Charakterystyka produktu:
- Rozmiar: 100 x 300 mm
- Zakładka: 25 mm
- Grubość folii: 25 μm
- Opakowanie: 100 szt.
- Otwarcie: po krótszym boku
- Waga opakowania: 85 g
* Pod warunkiem, że całe zamówienie zmieści się maksymalnie na dwóch paletach. W pozostałych przypadkach koszt ustalany indywidualnie. Z darmowej dostawy na terenie Polski wyłączone są też produkty gabarytowe takie jak:
folia bąbelkowa, pianka polietylenowa, wypełniacze pakowe, tektura falista w rolkach, pianka poliuretanowa
8 szt. | 2% rabatu |
22 szt. | 4% rabatu |
36 szt. | 6% rabatu |
72 szt. | 8% rabatu |
143 szt. | 10% rabatu |
358 szt. | 12% rabatu |
715 szt. | 15% rabatu |
Długość | Do 300 mm |
Szerokość | Do 100 mm |
Kolor | Transparentny |
Grubość | 25 μm |
Zakładka | 25 mm |
Rodzaj woreczka foliowego | Zwykły |
Zamknięcie | Pasek samoprzylepny |
Rodzaj zgrzewu | Pojedyńczy |
Ilość | 100 szt. |
Paczkomaty | Tak |
Etykiety termiczne Thermal Top, które są bardzo proste i wygodne w zadrukowaniu. Popularne rozwiązanie do etylowania produktów. Etykiety są odporne na temperatury i wilgoć. Zastosowany klej akrylowy dobrze trzyma.
Samoprzylepne etykiety w czerwonym kolorze. Arkusze wykonane z wysokogatunkowego papieru samoprzylepnego, gotowego do zadrukowania potrzebnymi treściami informacyjnymi. Ekonomiczna paczka aż 400 etykiet w jednym opakowaniu!
Wpisz swój email, by otrzymać powiadomienie gdy produkt stanie się dostępny