Papier pakowy natronowy

Papier natronowy jest produktem o bardzo wysokiej jakości.

 

Wykorzystuje się go do pakowania przedmiotów i do zabezpieczania paczek przed uszkodzeniami. Zabezpiecza produkty przed światłem słonecznym, jest też wykorzystywany w dalszym przetwórstwie, powstają z niego choćby torby papierowe.

Papier Natron ma bardzo wysoką jakość wyglądu, co sprawia, że idealnie nadaje się do robienia prezentów. Ktoś ostatnio zapytał nas na Facebooku, czy papier Natron może być używany do robienia modeli origami. Pomyśleliśmy, że jest to całkiem ciekawy pomysł i chcieliśmy opowiedzieć jak to działa w praktyce.

Na początku zrobiliśmy więc kilka próbnych złożeń ze zwykłych białych kartek papieru Natron (A4 80g/m²). Okazało się, że możliwości składania są dość ograniczone przy formacie A4 Natronu - linie zagnieceń są bardzo widoczne, a papier jest na tyle gruby, że powierzchnie modelu po kilku złożeniach robią się zaokrąglone. Przez materiał widać też wszystkie ruchy rąk, co jest pewnym ograniczeniem dla precyzyjnego składania

Papier natronowy jeśli został zalaminowany jest hydrofobowy i ochroni przesyłkę przed zamoczeniem. Jest lekki i bardzo wytrzymały. Powstaje z naturalnych surowców, a proces jego produkcji nie jest szkodliwy dla środowiska. Prezentuje też najwyższy stopień jakości względem ceny. Można na nim drukować, a różne gramatury i warianty kolorystyczne sprawiają, że możesz kupić papier natronowy, który będzie perfekcyjnie odpowiadał Twoim potrzebom.

Papier natronowy jest wytwarzany z włókien roślinnych. Rośliny są uprawiane specjalnie do produkcji papieru natronowego. Są to m.in. drzewa eukaliptusowe, akacjowe i sosnowe. Warto wiedzieć, że obecnie papier natronowy może zawierać do 10% materiałów pochodzących z recyklingu.

Papier natronowy nadaje się do recyklingu, może być wykorzystany jako surowiec do dalszego przetwarzania, np. do produkcji nowych opakowań lub folii ochronnych (w tym przypadku nawet do 50%).

Proces produkcji papieru natronowego nie jest szkodliwy dla środowiska. Zużywa on mniej wody niż inne materiały wykonane z włókien roślinnych i w zależności od rodzaju drewna zazwyczaj emituje mniej dwutlenku węgla do atmosfery podczas jego wzrostu. Podczas zbierania i transportu papieru natronowego do środowiska nie przedostają się żadne zanieczyszczenia, ponieważ recykling nie wymaga użycia ciężkich maszyn, które emitowałyby szkodliwe substancje. Papier natronowy może być również wielokrotnie wykorzystywany do pakowania przedmiotów, zanim trafią one do recyklingu.

Papier pakowy natronowy co to?


Papier natronowy to jeden z rodzajów papieru pakowego, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Jest to materiał, który wyróżnia się doskonałą jakością oraz szerokimi możliwościami wykorzystania. Przyda się on zarówno w firmach zajmujących się szeroko pojętą dystrybucją handlową, jak i tych zajmujących się sprzedażą wysyłkową. To jednak nie wszystko. Jeśli magazynujesz towar i zależy Ci na tym, aby był odpowiednio zabezpieczony, to również skorzystaj z naszej oferty na papier pakowy natronowy. Co więcej, możesz też bezsprzecznie znaleźć dla niego zastosowanie w domu. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Być może jako Konsument nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale na co dzień masz do czynienia z tego rodzaju materiałem. Na przykład w restauracji, cukierni, sklepie z pamiątkami oraz sklepie spożywczym. Jeśli Twoim hobby jest tworzenie origami, na pewno też masz z nim styczność. Jak powstaje papier natronowy? Produkowany jest z naturalnych surowców, a dokładniej mówiąc z włókien roślinnych, drzew akacjowych i eukaliptusów. Co ważne proces produkcji w żadnym razie nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Korzystając więc z tego rodzaju papieru nie tylko wpisujesz się w trend bycia eco, ale również zapewniasz produktom, którymi handlujesz najwyższy stopień bezpieczeństwa. I to w konkurencyjnej cenie.
 

Papier natronowy gdzie kupić?


Papier natronowy dostępny jest w naszej ofercie. Wyróżnia się doskonałą jakością i wytrzymałością. Wśród tego rodzaju produktów dostępny jest m.in. papier arkusz pakowy Kraft 105x126cm gładki 70g; papier biały Kraft gładki 80cm-5kg rolka 70g; papier osłonowy Kraft 100cmx5m gładki beztulejowy oraz papier Kraft 100x126cm 5szt arkuszy foliowany. Wszystkie te produkty dostępne są w naszym sklepie w bardzo korzystnej cenie. Jako przedsiębiorstwo, które posiada ogrom doświadczenia, z pełną odpowiedzialnością polecamy Ci wyłącznie produkty, które są sprawdzone. I tak na przykład wspomniany wcześniej papier osłonowy w kolorze brązowym to produkt, którym zabezpieczysz podłogę w warsztacie lakierniczym, jak również możesz w niego zawinąć kanapki na śniadanie do pracy. Ciekawy produkt, prawda? Co jeszcze możemy o nim powiedzieć? Papier osłonowy znajdzie zastosowanie też w szkołach plastycznych, pracowniach malarskich oraz sklepach wysyłkowych. Charakteryzuje się doskonałą odpornością na różnego rodzaju substancje. Materiał ten jest wyjątkowo wytrzymały. Ponadto odporny na wilgoć, pył i zapachy. Brązowy papier osłonowy możesz wykorzystać też w sklepie internetowym, na magazynie wysyłkowym oraz w domu. Wszystko dzięki temu, że idealnie nadaje się do pakowania przesyłek i dekorowania prezentów. Jeśli chcesz, aby produkty, które docierają do Twoich Klientów, były zapakowane estetycznie, a jednocześnie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru właśnie papieru osłonowego. Zyskujesz ekskluzywny materiał w bardzo dobrej cenie. W dodatku lekkie, dzięki czemu nie zwiększa masy przesyłki. Struktura tego materiału pozwala też na użycie go w celu zabezpieczenia delikatnych i kruchych przedmiotów.

Papier pakowy KRAFT i nici leżące na stole

Wśród papierów natronowych znajdziesz też papier Kraft gładki. Podobnie jak poprzedni możesz wykorzystać go do zabezpieczania przedmiotów podczas wysyłki oraz oklejania nim kartonów. Brązowy papier doskonale nadaje się też do pakowania prezentów. Wygląda estetycznie i elegancko. Możesz go też ozdobić kokardami lub innymi sznurkami, które również dostępne są w naszje ofercie. Na tle brązowego papieru KRAFT pięknie będą prezentować się też takie dodatki jak suszone plastry pomarańczy i cytryny, laski cynamonu, orzechy włoskie oraz goździki i szyszki.
 

Papier natronowy do druku


Z uwagi na to, że papier natronowy jest jedną z popularniejszych odmian papieru pakowego, musisz wiedzieć, że możliwe jest wykonanie na nim logo Twojej firmy. Często zdarza się, że jako właściciel firmy chcesz budować pozytywny wizerunek swojej marki wśród Klientów. Estetyka opakowania zdecydowanie w tym pomaga. Warto w takiej sytuacji zdecydować się na personalizowaną wersję papieru natronowego. Dzięki temu w momencie, kiedy Klient odbierze przesyłkę i otworzy ją, będzie mile zaskoczony. Zwłaszcza starannością zapakowania produktu. W papier tego rodzaju możesz pakować m.in. ubrania, buty oraz różnego rodzaju inne przedmioty, które chcesz, aby prezentowały się elegancko. Pamiętaj też, że nie musisz na nim umieszczać wyłącznie logo swojej firmy. Może to być nazwa Twojej firmy wraz z adresem lub slogan reklamowy. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich oczekiwań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z naszym działem handlowym. Konsultanci dostępni pod numerem telefonu 22 853 16 89 oraz adresem [email protected] z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jeśli więc szukasz uniwersalnego papieru pakowego, który zapewni doskonałą ochronę dla delikatnych przedmiotów oraz który idealnie nada się do zapakowania prezentu, to jesteś we właściwym miejscu. Wybierz polecany przez nas papier natronowy i ciesz się doskonałą jakością w konkurencyjnej cenie. A także szybką realizacją zamówienia.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie