Papier półpergaminowy

Papier półpergaminowy to świetny środek, który może być wykorzystywany w Twoim domu i biurze.

Papier półpergaminowy jest estetyczny i wytrzymały, z jego pomocą można śmiało owijać i zabezpieczać produkty. Jest też w pełni bezpieczny do transportu żywności, co będzie szczególnie przydatne dla firm zajmujących się ich dystrybucją i rolników. Papier półpergaminowy wykonany jest w 100% z celulozy, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska. Papier posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, w tym do stosowania w przemyśle spożywczym. Nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji szkodliwych dla zdrowia, jest więc całkowicie bezpieczny w transporcie produktów, które łatwo ulegają zepsuciu lub mogą mieć kontakt z wilgotnym powietrzem. Papier półpergaminowy może być stosowany do pakowania produktów w supermarketach i domach towarowych, gdzie higiena i prezentacja są szczególnie ważne.

Papier ten jest również chętnie wybierany przez użytkowników domowych, jeśli w procesie pakowania potrzebują nie tylko owinąć produkt, ale również zabezpieczyć go przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Perforacja pozwala na umieszczenie papieru pakowego na dowolnej powierzchni bez konieczności mocowania go za pomocą taśm klejących.

Papier półpergaminowy może być stosowany również do pakowania żywności. Jeśli jednak zamierzasz zapakować w niego raczej mokre lub tłuste produkty, nie pozostaje nic innego, jak po prostu złożyć arkusz i położyć go obok zakupów. Nie próbuj także tej opcji w przypadku transportu ryb o silnym zapachu, ponieważ w tym przypadku nawet najbardziej higieniczne opakowanie nie uratuje Twoich owoców morza. Opakowania półpergaminowe mogą być

Papier półperforowany jest uniwersalnym, a zarazem estetycznym rodzajem papieru, który może być stosowany zarówno do pakowania paczek, jak i do zabezpieczania żywności - jest wykonany w 100% z celulozy i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Nie jest jednak polecany do pakowania produktów bardzo tłustych lub mokrych. Chętnie wybierany jest przez klientów indywidualnych do użytku domowego, jak i sklepy detaliczne (zwłaszcza spożywcze).Ważną cechą papieru półpergaminowego jest to, że jest półprzezroczysty, co ułatwia jego śledzenie, np. przy owijaniu szklanych butelek czy przedmiotów cylindrycznych, takich jak puszki.

Papier półpergaminowy jest wygodny w transporcie, ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca wewnątrz opakowania, chroniąc jednocześnie produkty przed brudem, kurzem i wilgocią. Papier jest również oszczędzany podczas transportu poprzez zmniejszenie wagi ładunku.

Papier półpergaminowy oferuje niepozorną, ale niezawodną ochronę podczas wysyłania paczek lub transportu żywności (świeże warzywa, owoce).

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj