Papier pakowy siarczanowy

Papier siarczanowy to bardzo estetyczny i wytrzymały rodzaj papieru pakowego, który na pewno sprawdzi się w Twojej firmie zajmującej się handlem wysyłkowym, bądź innej. Papier siarczanowy jest mocny i trudny w rozerwaniu. Można nim śmiało owijać wysyłane produkty albo całe kartony. Papier kraft jest również przyjazny dla środowiska i ulega biodegradacji, ponieważ jest wykonany w 100% z pierwotnej masy celulozowej. Może być wykorzystywany do pakowania produktów w firmach produkcyjnych i mniejszych przedsiębiorstwach. Papier siarczanowy jest odporny na działanie wody, co sprawia, że doskonale nadaje się do wysyłki produktów lub paczek z zawartością wrażliwą na wilgoć. Użyj tego papieru do pakowania pudełek z prezentami, książek i paczek.

Rozdzieranie i przebijanie: Papier siarczanowy jest bardzo trudny do rozdarcia. Jest mocniejszy niż karton i może być stosowany jako powłoka ochronna dla delikatnych, cienkich materiałów, takich jak chipsy czy kostki mydła. Do ochrony delikatnych produktów za pomocą papieru siarczynowego nie potrzeba żadnych dodatkowych materiałów opakowaniowych. W przeciwieństwie do innych rodzajów papieru pakowego, które łatwo się rozdzierają i pozostawiają na produkcie niepożądane ślady, które nie znikają nawet po dokładnym wytarciu. Ponadto można go wykorzystać do tworzenia niestandardowych pudełek - wystarczy wyciąć żądany rozmiar i złożyć krawędzie zgodnie z typem opakowania (kwadratowe, podłużne itp.). Jeśli potrzebujesz stworzyć narożniki opakowania - wystarczy użyć taśmy maskującej; jeśli są zbyt proste - użyj kilku warstw

Najważniejszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć używając papieru siarczanowego jest to, jak zmierzyć długość rolki i określić cenę za metr. Najczęstszym metrycznym rozmiarem, którego używamy w naszym codziennym życiu jest jeden metr lub 100 centymetrów. Oznacza to, że rolka papieru siarczanowego będzie miała 30 metrów długości. Szerokość może się wahać od 38 mm (1 ½") do 1020 mm (40"). Dostępne są różne rodzaje rolek, ponieważ zależy to od kraju, w którym się je kupuje, od tego, czy na rolki o określonych wymiarach nałożone są cła importowe itp. Zmierz średnicę rolki przed jej zakupem, a następnie zapytaj o cenę za metr lub spróbuj obliczyć ją samodzielnie za pomocą

Papier siarczanowy jest również znany jako brązowy papier pakowy, ponieważ jest on zazwyczaj owijany na paczki lub produkty w kolorze brązowym.

Ten papier siarczanowy może być poddany recyklingowi i w ten sposób oszczędza drzewa, które nie są wycinane, aby ponownie wytworzyć ten sam produkt. Papier siarczanowy jest wystarczająco mocny, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu pakietowi, a jednocześnie wystarczająco pluszowy, aby nie pozostawić żadnych zagnieceń na delikatnych powierzchniach Twojego pakietu.

Chociaż ten rodzaj papieru pakowego najczęściej można znaleźć w naturalnym brązowym odcieniu, lokalna firma drukarska lub studio projektowe może wydrukować dla Ciebie każdy inny kolor, lub wzór. Możemy też zrobić to my, jako producenci opakowań. Możesz wydrukować logo, projekty, cytaty, wiadomości motywacyjne na powierzchni papieru siarczynowego, tak aby wyróżniały się, gdy zostanie on owinięty wokół nieporęcznego przedmiotu, takiego jak nowy monitor.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie