Papier pakowy ZipaK

ZipaK to oszczędność czasu i pieniędzy!

W zaledwie kilka minut można bezpiecznie owinąć ekrany, książki, małe urządzenia i inne przedmioty. ZipaK jest dostępny w czternastu różnych kolorach ze wzorami, które podniosą każdy prezent na wyższy poziom.

W zaledwie trzech prostych krokach pakiety będą opakowane pięknie, że będzie miał szczęki opadające zarówno w domu jak i za granicą, więc czy wysyłasz prezent urodzinowy lub wysyłanie klienta prezenty z zagranicy w tym sezonie świątecznym nie przegap okazji, aby wyróżniać się od innych, będąc bardziej ekologiczny, oszczędzając czas i pieniądze zbyt venture do zipak dzisiaj.

ZipaK™ to nowoczesny i ekologiczny samoprzylepny papier pakowy. Jest wygodny w użyciu, oszczędza czas i zasoby (eliminuje konieczność stosowania taśmy, folii czy wypełniaczy).

Z powodzeniem zastępuje koperty wysyłkowe i kartony.

ZipaK™ zbudowany jest z dwóch warstw:

1) Folii samoprzylepnej, która ma identyczne właściwości jak standardowa folia do pakowania prezentów używana w sklepach detalicznych. Po użyciu folię można oderwać, aby poddać ją recyklingowi w celu ponownego wykorzystania. Eliminuje to odpady poprzez zmniejszenie ilości papieru do wyrzucenia. Oszczędza czas, ponieważ nie potrzeba nożyczek, aby przyciąć ją do kształtu i rozmiaru przed nałożeniem na paczkę. Skraca to o kilka minut każdą procedurę owijania, oszczędzając jednocześnie papier i materiały opakowaniowe. Jedna rolka zamiast całego opakowania papieru pakowego! ZipaK™ zapewnia również lepszą ochronę dzięki zwiększonej wytrzymałości w porównaniu z tradycyjnymi narzędziami do owijania papieru lub torbami.

2) Warstwa

ZipaK™ to samoprzylepny papier pakowy, który może być używany do pakowania praktycznie wszystkiego. Przykleja się do siebie, a nie do prezentu. Dlatego nadaje się do wielokrotnego użytku - możesz podarować prezent raz, a potem odesłać go z powrotem owiniętego! Spodobają Ci się również nasze nowoczesne wzory, które podniosą każdy prezent na wyższy poziom bez konieczności stosowania taśmy, folii czy wypełniaczy. ZipaK™ oszczędza czas i zasoby (eliminuje potrzebę użycia taśmy, folii lub wypełniaczy), dzięki czemu możesz bezpiecznie owinąć ekrany, książki i małe urządzenia w kilka minut! Wysyłka staje się również przyjazna dla środowiska, ponieważ nie są potrzebne rolki taśmy, co zmniejsza ilość odpadów, a to oznacza większe oszczędności... ZipaK™.Papier do pakowania prezentów, który przykleja się do siebie, a nie do prezentu!

Jest przyjazny dla środowiska, wielokrotnego użytku i nowoczesny. Nie przegap okazji, aby wyróżnić się spośród innych w tym sezonie świątecznym!

Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Możesz nawet wykazać się kreatywnością, tworząc własny papier pakowy do wielokrotnego użytku lub tworząc spersonalizowane prezenty na specjalne okazje, takie jak zaproszenia ślubne, kartki urodzinowe, kartki z okazji rocznicy itp. ZipaK™ jest idealny do codziennego użytku - zarówno w domu, jak i za granicą. Sprawia, że zakupy są szybkie i łatwe, ponieważ nie wymaga użycia taśmy, folii ani wypełniaczy (wystarczy owinąć przedmiot w środku, aby zaoszczędzić czas).

Wyjątkowo praktyczny papier pakowy ZipaK

Papier ZipaK to rodzaj papieru pakowego, który znajdziesz w naszym sklepie tuż obok takich papierów, jak papier celulozowy, papier półpergaminowy, papier siarczanowy, papier Kraft czy papier świąteczny.
 

Czym wyróżnia się papier ZipaK wśród papierów pakowych?

Papier ZipaK wyróżnia się swoim praktycznym zastosowaniem. Posiada warstwę folii samoprzylepnej, dzięki której łatwo i szybko zapakujesz przedmioty bez konieczności używania taśmy klejącej czy kleju. To bardzo praktyczne rozwiązania, które pozwala na zaoszczędzenie czasu i innych materiałów biurowych. Pakowy papier ZipaK to wygodne i wytrzymałe rozwiązanie do pakowania takich produktów jak książki, płyty, zeszyty i inne przedmioty o regularnych kształtach. ZipaK to dobra alternatywa dla kopert wysyłkowych, a nawet dla kartonów.
 

Właściwości papieru ZipaK

 • W naszym sklepie znajdziesz rolki papieru ZipaK o różnej długości i szerokości. Dzięki temu możesz dopasować papier pakowy do swoich potrzeb.

 • Ekologiczny produkt wykonany z naturalnych surowców i w całości biodegradowalny. To znakomita alternatywa dla foliowych opakowań.

 • Lekki papier nie podnosi wagi zapakowanych przedmiotów.

 • Papier pakowy ZipaK stanowi dobrą ochronę zapakowanych produktów przed ich zabrudzeniem, wilgocią, a także zarysowaniem czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

 • Samoprzylepna warstwa papieru ZipaK sprawia, że jest to opakowanie, dzięki któremu szybko i łatwo zapakujesz przedmiotu bez konieczności używania taśmy klejącej lub kleju.

 • Papier ZipaK nie traci swoich właściwości klejących pod wpływem wilgoci.

 

Czy ZipaK to papier ekologiczny?

Tak! Oferowany przez nas produkt – papier ZipaK – to ekologiczny, w pełni biodegradowalny produkt, który został wyprodukowany z surowców naturalnych. Jeżeli zależy ci na ochronie naszej planety i dbaniu o środowisko naturalne, to zapoznaj się z nasza ofertą produktów ekologicznych, które posiadamy w naszym sklepie.
 

Jak wygodnie i szybko pakować przedmioty do wysyłki?

Skorzystaj z naszej oferty papierów pakowych, aby wybrać odpowiedni papier pakowy do swoich potrzeb. Polecamy ci papier ZipaK jako alternatywa dla kopert kurierskich. Nadaje się on doskonale do szybkiego obklejenia przedmiotów takich, jak książki, zeszyty, duże ilości dokumentów czy opakowania z płytami.
 

Jakie rodzaje papieru ZipaK znajdziesz w naszym sklepie?

 

Z czego składa się papier ZipaK?

Pakowy papier ZipaK składa się z dwóch warstw – z folii samoprzylepnej z naturalnym klejem oraz warstwy papieru. Takie połączenie sprawia, że ZipaK to lekki i wytrzymały papier pakowy, który doskonale chroni przedmioty przed zabrudzeniem, wilgocią i zarysowaniem. Warstwa klejąca jest bardzo praktyczna i ułatwia szybkie pakowanie przedmiotów. Dzięki samoprzylepnej folii nie potrzeba używać taśmy klejącej ani kleju do pakowania produktów za pomocą papieru ZipaK. 
 

Jak można wykorzystać papier pakowy ZipaK?

 • Papier ZipaK to bardzo popularne rozwiązanie stosowane przed sklepy oferujące wysyłkę swoich towarów. Szybkie i łatwe pakowanie produktów spowodowane jest samoprzylepną warstwą opakowania. Dzięki temu pakowanie dużej ilości przesyłek jest wygodne i sprawne. Papier ZipaK sprawdza się doskonale do pakowania przedmiotów różnej wielkości. Można łatwo dopasować go do pod dowolną szerokość, długość i wysokość produktu, oczywiście w zakresie wymiarów papieru na rolce. Tak uniwersalna, łatwa do dopasowania wielkość opakowania to jego duży atut.

 • Papier pakowy nadaje się również do pakowania prezentów. Jeżeli planujesz szybko zabezpieczyć wręczane przez ciebie podarki przed zabrudzeniem, to możesz skorzystać z papieru ZipaK, który doskonale chroni przed brudem i wilgocią. Jest to estetyczne, jednokolorowe opakowanie, które sprawdzi się do wręczenia prezentów z wielu okazji.

 • Przeprowadzka i remont to doskonałe powody do zabezpieczenia swoich cennych przedmiotów przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Papier pakowy ZipaK przychodzi tutaj z dużą pomocą. Dzięki niemu szybko zapakujesz przedmioty o różnych rozmiarach. Dzięki samoprzylepnej warstwie nie musisz sięgać po taśmę klejącą ani nożyczki, a paczki będą szczelne, dzięki czemu będą dobrze ochraniały przed niepotrzebnym zabrudzeniem. Twoje przedmioty nie będą narażone na kurz, pył ani wilgoć.

 • Prowadzisz swoją firmę i zdarza ci się wysyłać dokumenty, projekty czy różnego rodzaju broszury? Męczysz się, aby odpowiednio dopasować opakowanie do różnej wielkości i grubości przedmiotów? W tym przypadku znakomicie sprawdzi się papier pakowy ZipaK, który łatwo można dopasować do produktów, uwzględniając zakres jego szerokości. 


  

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie