Długość do 300mm

Dokumenty, projekty, mapy i prace artystyczne, których najdłuższy wymiar nie przekracza 30 cm, mogą być doskonale zabezpieczone w produkowanych przez nas tubach kartonowych 300 mm. Odpowiednie zabezpieczenie jest niezbędne, zarówno wtedy, kiedy chcemy je bezpiecznie przechowywać, składować, czy archiwizować, jak i gdy planujemy ich wysyłkę.

Kartonowe tuby 30 cm są wykonywane w Neopaku, za pomocą skomplikowanego procesu technologicznego. W wyniku klejenia kolejnych warstw papieru przy pomocy silnego kleju powstaje niezwykle sztywne opakowanie. Kartonowe tuby do 30 cm świetnie nadają się do wysyłek, nawet tych dalekich, duża odporność na złamania i zgniecenia, praktycznie neutralizuje ryzyko uszkodzenia towaru w transporcie. Jedyną szansą na zniszczenie zawartości tuby, jest jej zamoczenie, całe szczęście nie dzieje się to zbyt często. W razie czego zawsze kartonową tubę 30 cm można zafoliować.

Ścianki o grubości 2 mm wykonane ze spiralnie rolowanej tektury o odpowiedniej gramaturze pozwalają chronić umieszczone w nich przedmioty przed zagnieceniami, naderwaniem i zabrudzeniem. Tuby kartonowe o długości 300 mm są też doskonałym opakowaniem do rulonów tkanin lub folii. Można w nich umieszczać delikatne i kruche przedmioty (np. butelki lub prace ceramiczne). Gilzy tej szerokości sprawdzą się także jako podstawa do nawinięcia arkuszy papieru pakowego, folii stretch i artykułów pasmanteryjnych.

Wyposażenie tulei z kartonu w specjalne denka z tworzywa sztucznego pozwala przechowywać i transportować także dużą liczbę drobnych przedmiotów, a nawet towary sypkie, dobrze zabezpieczone przed wilgocią. Zamykane tuby kartonowe 30 cm często są wykorzystywane do tworzenia ciekawych opakowań dla słodyczy.

Standardowe tuby produkcji Neopak są w kolorze brązowym, ale mamy możliwość ich dowolnego zadrukowywania, według pomysłów i oczekiwań naszych klientów. Tektura może być także powleczona materiałami uszlachetniającymi, dzięki czemu kartonowa tuba 30 cm staje się ozdobnym opakowaniem, z powodzeniem spełniającym funkcje reklamowe i dekoracyjne. Umieszczona w takim pudełku butelka wina, bądź innego trunku, będzie prawdziwie ekskluzywnym upominkiem.

Jeśli masz problem z wyborem opakowania, skorzystaj z infolinii Neopaku, a jeden z naszych konsultantów pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję. Tuby kartonowe 300 mm z naszej oferty to produkty wysokiej jakości, dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo i już dzisiaj kup środki, dzięki którym Twoje przesyłki będą już zawsze bezpieczne.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Zastosowanie
Inne
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj