Tuby kartonowe - długość do 300mm

W naszych kartonowych tubach o średnicy 300 mm można bezpiecznie przechowywać dokumenty, projekty, mapy i prace artystyczne o długości nieprzekraczającej 30 cm. Gdy chcemy je przechować, zarchiwizować lub wysłać pocztą

Kartonowe tuby 30 cm są wykonywane w Neopaku, za pomocą skomplikowanego procesu technologicznego. W wyniku klejenia kolejnych warstw papieru przy pomocy silnego kleju powstaje niezwykle sztywne opakowanie. Kartonowe tuby do 30 cm świetnie nadają się do wysyłek, nawet tych dalekich, duża odporność na złamania i zgniecenia, praktycznie neutralizuje ryzyko uszkodzenia towaru w transporcie. Jedyną szansą na zniszczenie zawartości tuby, jest jej zamoczenie, całe szczęście nie dzieje się to zbyt często.

W razie czego zawsze kartonową tubę 30 cm można zafoliować.

Ścianki o grubości 2 mm wykonane z tektury spiralnie zwijanej o odpowiedniej gramaturze pozwalają zabezpieczyć znajdujące się w nich rzeczy przed zwijaniem, rozdarciem i zabrudzeniem. Ręczniki papierowe, papier toaletowy i inne towary o dużych gabarytach przyciągają uwagę tak samo jak artykuły spożywcze, ponieważ są pakowane w cienkie kartonowe tuby o długości 300 mm. Idealnie nadają się na rolki tkanin lub folii, ponieważ są lekkie i wytrzymałe. Można w nich przechowywać butelki i wyroby ceramiczne ze względu na ich kruchą i delikatną naturę (na przykład). Arkusze papieru, folia stretch, wyroby pasmanteryjne mogą być pakowane przy użyciu tak szerokich tulei (w tym przypadku 300 mm).

Dostępne są również uchwyty, które w ciągu kilku sekund można przymocować do tub, co pozwala na ich dowolne ułożenie. Dzięki specjalnym plastikowym denkom, które są dołączone do tub kartonowych, można przechowywać i transportować nawet dużą ilość drobnych przedmiotów, a nawet towarów sypkich, dobrze zabezpieczonych przed wilgocią. Opakowania na słodycze są często wykonywane z tub kartonowych zamkniętych na 30 cm.

Najczęściej spotykanym kolorem tubek Neopak jest brązowy, ale mamy swobodę w ich zadrukowywaniu zgodnie z życzeniem naszych klientów. Tektura może być również powlekana chemią uszlachetniającą, dzięki czemu z tuby kartonowej 30 cm powstanie piękne opakowanie, które z powodzeniem spełni cele marketingowe i dekoracyjne. Butelka wina lub innego napoju alkoholowego umieszczona w takim pudełku będzie niezwykle wyjątkowym prezentem.

Jeśli masz problem z wyborem opakowania, skorzystaj z infolinii Neopaku, a jeden z naszych konsultantów pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję. Tuby kartonowe 300 mm z naszej oferty to produkty wysokiej jakości, dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo i już dzisiaj kup środki, dzięki którym Twoje przesyłki będą już zawsze bezpieczne.

Filtry

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Rodzaj tektury
Zastosowanie
Inne
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie