Tuby kartonowe - długość do 300mm

W naszych kartonowych tubach o średnicy 300 mm można bezpiecznie przechowywać dokumenty, projekty, mapy i prace artystyczne o długości nieprzekraczającej 30 cm. Gdy chcemy je przechować, zarchiwizować lub wysłać pocztą

Kartonowe tuby 30 cm są wykonywane w Neopaku, za pomocą skomplikowanego procesu technologicznego. W wyniku klejenia kolejnych warstw papieru przy pomocy silnego kleju powstaje niezwykle sztywne opakowanie. Kartonowe tuby do 30 cm świetnie nadają się do wysyłek, nawet tych dalekich, duża odporność na złamania i zgniecenia, praktycznie neutralizuje ryzyko uszkodzenia towaru w transporcie. Jedyną szansą na zniszczenie zawartości tuby, jest jej zamoczenie, całe szczęście nie dzieje się to zbyt często.

W razie czego zawsze kartonową tubę 30 cm można zafoliować.

Ścianki o grubości 2 mm wykonane z tektury spiralnie zwijanej o odpowiedniej gramaturze pozwalają zabezpieczyć znajdujące się w nich rzeczy przed zwijaniem, rozdarciem i zabrudzeniem. Ręczniki papierowe, papier toaletowy i inne towary o dużych gabarytach przyciągają uwagę tak samo jak artykuły spożywcze, ponieważ są pakowane w cienkie kartonowe tuby o długości 300 mm. Idealnie nadają się na rolki tkanin lub folii, ponieważ są lekkie i wytrzymałe. Można w nich przechowywać butelki i wyroby ceramiczne ze względu na ich kruchą i delikatną naturę (na przykład). Arkusze papieru, folia stretch, wyroby pasmanteryjne mogą być pakowane przy użyciu tak szerokich tulei (w tym przypadku 300 mm).

Dostępne są również uchwyty, które w ciągu kilku sekund można przymocować do tub, co pozwala na ich dowolne ułożenie. Dzięki specjalnym plastikowym denkom, które są dołączone do tub kartonowych, można przechowywać i transportować nawet dużą ilość drobnych przedmiotów, a nawet towarów sypkich, dobrze zabezpieczonych przed wilgocią. Opakowania na słodycze są często wykonywane z tub kartonowych zamkniętych na 30 cm.

Najczęściej spotykanym kolorem tubek Neopak jest brązowy, ale mamy swobodę w ich zadrukowywaniu zgodnie z życzeniem naszych klientów. Tektura może być również powlekana chemią uszlachetniającą, dzięki czemu z tuby kartonowej 30 cm powstanie piękne opakowanie, które z powodzeniem spełni cele marketingowe i dekoracyjne. Butelka wina lub innego napoju alkoholowego umieszczona w takim pudełku będzie niezwykle wyjątkowym prezentem.

Jeśli masz problem z wyborem opakowania, skorzystaj z infolinii Neopaku, a jeden z naszych konsultantów pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję. Tuby kartonowe 300 mm z naszej oferty to produkty wysokiej jakości, dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo i już dzisiaj kup środki, dzięki którym Twoje przesyłki będą już zawsze bezpieczne.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie