Worki 300l

Worki o pojemności 300 litrów to największe z dostęnych w naszym sklepie internetowym neopak.pl worków z przeznaczeniem na odpady lub zabezpieczanie zawartości. Wykonane są one z grubej folii LDPE, która odznacza się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Sprawia to, że worki tego typu doskonale sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju prac remontowo - budowlanych, gdzie zawartość często wymaga zastosowania mocnych rozwiązań ze względu na ryzyko przerwania worka. Odpady budowlane o ostrych krawędziach spędzają sen z powiek większości ekip remontowych. Aby uniknąć przykrych "wpadek" w postaci zanieczyszczonej podłogi czy też ścian należy zainwestować w sprawdzone rozwiązania.

Takim rozwiązaniem są właśnie worki na śmieci z najgrubszej folii mającej grubość aż 45 mikrometrów. Worki te gwarantują bezpieczeństwo podczas transportu odpadów. Ich właściwości są nieocenione także podczas większych porządków domowych czy tych wykonywanych w biurach i magazynach. Pojemność 300L z pewnością będzie wystarczająca nawet przy największych pracach. Worki, o których tu mowa są całkowicie wodoodporne, dlatego też nie istnieje ryzyko, że po odpowiednim związaniu ich zawartośc ulegnie uszkodzeniu w skutek zawilgnięcia czy zalania. Pozwala to także na magazynowanie ich na zewnątrz. Nie straszna im także działalność promieni UV, przez co worki stojące nawet w pełnym słońcu nie tracą swoich pierwotnych właściwości i zostają funkcjonalne na długi czas. Odporność na rozerwanie jest cechą, która jest istotna także podczas pakowania przedmiotów, które mają powędrować na przykład do piwnicy lub na strych. Folia, z której wykonane są worki nie ulega utlenianiu, dlatego stanowią one sposób na skuteczne zabezpieczenie na naprawdę długi czas.

Worek na śmieci 300 L z folii LDPE posłuży Państwu podczas większości prac domowych.

Spełni swoją funkcję podczas sprzątania ogrodu, podjazdu czy podczas pozbywania się niepotrzebnych już przedmiotów. Zapakować można w niego przedmioty o dużej masie i nieregularnych kształtach. Worki LDPE ulegają recyklingowi w 100% stanowiąc więc ekologiczną alternatywę dla innych opakowań. Można używać ich wielorazowo co wpływa na ograniczenie kosztów opakowania do absolutnego minimum.

Oferujemy worki na śmieci w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy satysfakcję i ekspresową wysyłkę zakupionych towarów. Zapraszamy serdecznie na zakupy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj