Worki na śmieci z taśmą ściągającą

Worki wiązane to opcja dla wszystkich Państwa, dla których ważna jest higiena i wygoda. Worki z taśmą ściągającą charakteryzują się wbudowanym systemem wiązania worków, którego zadaniem jest jak najlepsze zabezpieczenie zawartości przed wysypaniem. Oczywiście można wybrać standardowe worki bez taśm, jednak trzeba pamiętać, że podczas zawiązywania często zabrudzonych worków narażamy się na kontakt z różnymi patogenami mogącymi negatywnie odbić się na naszym zdrowiu. System taśmowy w workach na śmieci powstał głównie po to, by ograniczyć kontakt użytkownika z nieczystościami. Dodatkowo taka opcja pozwala oszczędzić czas przeznaczony na wiązanie i dodatkowo pozwala też na ponowne, bezproblemowe rozwiązanie worka by na przykład dorzucić coś do jego zawartości. Worki te prócz odpadów pomogą także podczas segregowania np. zabawek dziecięcych. Są wielozadaniowe.

Worki wiązane występują w wielu opcjach pojemności, od najmniejszych stosowanych najczęściej w łazienkach (o pojemności 15 litrów), do tych największych i najczęściej wybieranych do użytku domowego (60 litrowych). Różnią się także kolorami dla łatwiejszej identyfikacji. Worki te wykonane są z odpornej folii LDPE, która stanowi pewny materiał o wyjątkowych właściwościach. Folia LDPE jest nieprzemakalna, odporna na promieniowanie ultrafioletowe (UV), nie przepuszcza zapachów, ani nimi nie przesiąka, a dodatkowo jest wysoce odporna na rozerwanie, przebicie, pęknięcie czy działalność czynników chemicznych. Można ją w całości poddać recyklingowi co wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. Wybierając rozważnie produkty podlegające recyklingowi ograniczamy powstawanie odpadów szkodliwych dla naszej planety.

Worki wiązane oferowane przez nas w naszym sklepie pochodzą od najlepszych producentów na rynku.

Zapewniają oni Państwu najwyższą jakość wykonania, a co za tym idzie - odporność i niezawodność swoich produktów. Worki wiązane to doskonałe rozwiązanie także dla biur i różnego rodzaju zakładów pracy. Szybka i higieniczna wymiana worków na śmieci pozwoli ograniczyć do minimum czas przeznaczony na ich wynoszenie do zbiorczych kontenerów usprawniając przy tym cały proces. Zapewniamy więc, że zakupione u nas produkty spełnią wszelkie oczekiwania, a ich atrakcyjna cena oraz systemy rabatowe ucieszą nie jednego klienta. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów do pakowania i zabezpieczania. Oferujemy ekspresową wysyłkę, by mogli cieszyć sie Państwo produktami jak najszybciej.

Worki na odpady zamykane taśmą ściągającąWorki na śmieci są artykułem codziennie stosowanym przez wszystkie gospodarstwa domowe, firmy i punkty handlowo-usługowe. Pozwalają na higieniczne i czyste pozbycie się codziennych odpadów, niezależnie od tego, co nimi jest. Worki z zamknięciem mają dodatkową zaletę. Szczelne zawiązanie worka sprawia, że odpady nie wysypią się podczas transportu. Nie bez znaczenia pozostaje też możliwość uniknięcia nieprzyjemnych zapachów pochodzących z kosza. Z tego względu worki na śmieci zamykane taśmą ściągającą lub worki na odpady wiązane są jednymi z najbardziej popularnych foliowych worków na śmieci.

Worki na śmieci z taśmą ściągającą są dostępne w wielu rozmiarach. Mniejsze z nich sprawdzą się świetnie jako worek do pojemnika na odpady w domu, biurze lub firmie. Większe worki foliowe mają nawet ponad 100 litrów pojemności. Sprawdzają się do pakowania większych rzeczy, dużej ilości odpadów. Z tego względu można je wykorzystać w miejscach, gdzie pojawia się znaczna ilość odpadów - w restauracjach, sklepach, itp.

 

Dlaczego warto wybrać zamykane worki na odpady z taśmą ściągającą?Taśma ściągająca zamontowana wokół otworu worka na śmieci spełnia dwa ważne zadania. Przede wszystkim to taśma pełni rolę zamknięcia worka na odpady. Szczelne zamknięcie worka ze śmieciami jest istotne dla pozbycia się nieprzyjemnych zapachów i aby odpady nie wysypały się. Można ją związać dla lepszego efektu - wtedy napełniony worek z pewnością nie otworzy się podczas przenoszenia.

Samo wynoszenie śmieci też w tym przypadku zostało nieco usprawnione. Ściągnięta taśma tworzy uchwyty, za które można podnieść worek. Szczególnie dobrze sprawdza się to, gdy worek jest nieco cięższy.

Te zalety w porównaniu do worków na śmieci bez zamknięcia, sprawiają że to jedne z najbardziej wygodnych worków na śmieci.

 

Właściwości folii, z której wykonane są worki na odpady z taśmą ściągającąWorki na odpady z taśmą ściągającą są najczęściej wykonane z folii polietylenowej. Folia PE zapewnia dobrą wytrzymałość, a jednocześnie elastyczność worka. Jest rozciągliwa, dlatego nie rozrywa się podczas kontaktu z ostrzejszymi krawędziami przedmiotów umieszczanych w worku.

Zamknięcie worka wykorzystuje ściągającą taśmę. Wystarczy pociągnąć za nią, by otwór worka się zamknął. Końce taśmy tworzą przy tym uszy, za które można przenosić worek. Taśma ściągającą pozwala też na zawiązanie worka. Dzięki temu można mieć pewność, że odpady nie wysypią się w najmniej oczekiwanym momencie, 

 

Największe zalety worków foliowych na odpadyWorki na śmieci są codziennie wykorzystywane przez niemal wszystkie gospodarstwa domowe i firmy z każdej branży. Cechuje je wytrzymałość i spora elastyczność przy zachowaniu niskiej ceny zakupu. Worki na odpady z taśmą ściągającą pozwalają dodatkowo na zamknięcie worka ze śmieciami i łatwiejszy transport. Możliwość zamknięcia worka pozwala także na uniknięcie nieprzyjemnych zapachów dochodzących z jego wnętrza. To spory plus worków z zamknięciem na taśmę.

Do największych zalet worków na odpady z taśmą ściągającą należą:
 • wytrzymałość;
 • elastyczna folia, co zapobiega rozdzieraniu;
 • niski koszt zakupu
 • wiele odmian do wyboru - różna objętość, kolor, grubość folii;
 • pozwalają na szczelne zamknięcie worka;
 • taśma ułątwia wynoszenie śmieci.
 

Rodzaje worków na śmieci z taśmą ściągającąW naszym sklepie internetowym Neopak znajdą Państwo wiele rodzajów worków na odpady z taśmą ściągającą. Mniejsze z nich z powodzeniem można umieścić  w domowym lub biurowym pojemniku na odpady. Są niedrogie i wytrzymałe. Większa objętość pozwala natomiast na zapakowanie większej ilości odpadów. Pojemne worki foliowe o dużej wytrzymałości sprawdzą się także w wielu innych zastosowaniach. Można ich użyć podczas przechowywania ubrań, butów, pościeli - zabezpieczają te rzeczy przed czynnikami zewnętrznymi i niewielkim kosztem ułatwiają ich transport. Pojemne worki na odpady można również wykorzystać podczas przeprowadzki. Pozwolą na łatwe przenoszenie i zabezpieczenie dla wielu przedmiotów - zabawek, odzieży, dekoracji i wielu innych przedmiotów.

Najpopularniejsze rozmiary worków na śmieci z taśmą ściągającą to:
Worki na odpady zamykane taśmą wstępują także w kilku kolorach. Dzięki temu można ułatwić sobie organizację odpadów, na przykład dzieląc je na poszczególne kategorie (plastik, papier, itp.).

 

Worki na śmieci z taśmą ściągającą - gdzie je kupić?

 

Gdzie kupić worki na odpady z taśmą ściągającą? Najlepiej w Neopaku!

Worki na śmieci z taśmą ściągającą znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Neopak. Wśród znajdujących się w naszej ofercie produktów są także inne podobne opakowania foliowe, które mogą spełnić Państwa oczekiwania:
 • wiązane worki na śmieci;
 • worki na śmieci do 35L;
 • worki na śmieci 60-litrowe;
 • remontowe worki na gruz;
 • worki na opony;
 • i wiele innych.
Nasz asortyment pozwala dobrze przygotować się do pakowania, przechowywania, wysyłania różnych towarów podczas ich składowania i transportu.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie