Worki z taśmą ściągającą

Worki wiązane to opcja dla wszystkich Państwa, dla których ważna jest higiena i wygoda. Worki z taśmą ściągającą charakteryzują się wbudowanym systemem wiązania worków, którego zadaniem jest jak najlepsze zabezpieczenie zawartości przed wysypaniem. Oczywiście można wybrać standardowe worki bez taśm, jednak trzeba pamiętać, że podczas zawiązywania często zabrudzonych worków narażamy się na kontakt z różnymi patogenami mogącymi negatywnie odbić się na naszym zdrowiu. System taśmowy w workach na śmieci powstał głównie po to, by ograniczyć kontakt użytkownika z nieczystościami. Dodatkowo taka opcja pozwala oszczędzić czas przeznaczony na wiązanie i dodatkowo pozwala też na ponowne, bezproblemowe rozwiązanie worka by na przykład dorzucić coś do jego zawartości. Worki te prócz odpadów pomogą także podczas segregowania np. zabawek dziecięcych. Są wielozadaniowe.

Worki wiązane występują w wielu opcjach pojemności, od najmniejszych stosowanych najczęściej w łazienkach (o pojemności 15 litrów), do tych największych i najczęściej wybieranych do użytku domowego (60 litrowych). Różnią się także kolorami dla łatwiejszej identyfikacji. Worki te wykonane są z odpornej folii LDPE, która stanowi pewny materiał o wyjątkowych właściwościach. Folia LDPE jest nieprzemakalna, odporna na promieniowanie ultrafioletowe (UV), nie przepuszcza zapachów, ani nimi nie przesiąka, a dodatkowo jest wysoce odporna na rozerwanie, przebicie, pęknięcie czy działalność czynników chemicznych. Można ją w całości poddać recyklingowi co wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. Wybierając rozważnie produkty podlegające recyklingowi ograniczamy powstawanie odpadów szkodliwych dla naszej planety.

Worki wiązane oferowane przez nas w naszym sklepie pochodzą od najlepszych producentów na rynku.

Zapewniają oni Państwu najwyższą jakość wykonania, a co za tym idzie - odporność i niezawodność swoich produktów. Worki wiązane to doskonałe rozwiązanie także dla biur i różnego rodzaju zakładów pracy. Szybka i higieniczna wymiana worków na śmieci pozwoli ograniczyć do minimum czas przeznaczony na ich wynoszenie do zbiorczych kontenerów usprawniając przy tym cały proces. Zapewniamy więc, że zakupione u nas produkty spełnią wszelkie oczekiwania, a ich atrakcyjna cena oraz systemy rabatowe ucieszą nie jednego klienta. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów do pakowania i zabezpieczania. Oferujemy ekspresową wysyłkę, by mogli cieszyć sie Państwo produktami jak najszybciej.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj