Worki 60l

Najpopularniejsze z worków pasujących do przeciętnej wielkości koszy na śmieci to worki o pojemności 60 litrów. Ich wielkość dostosowana jest do potrzeb większości gospodarstw domowych. Nie zajmują one dużej przestrzeni jednak mieszczą na tyle dużo odpadów, że nie ma potrzeby wynoszenia ich codziennie,a na przykład co drugi czy co trzeci dzień. Worki 60 L wykorzystywane są też w przestrzeniach publicznych takich jak galerie handowe czy parki ponieważ pasują do średniej wielkości pojemników na odpady.

Co właściwości worków 60 litrowych - jest ich całkiem wiele.

Przede wszystkim najważniejszą właściwością jest odporność na uszkodzenia. Wybierając worki na odpady warto kierowac sie jakością produktów. Worki z grubszej lub bardziej wytrzymałej folii zapodbiegną przykrym skutkom rozerwania czy przebicia ich w postaci rozsypania odpadów. O ile zbieranie odpadów suchych takich jak papier, plastik czy metal odbywa się dość szybko i nie pozostawia śladów - o tyle w przypadku odpadów biologicznych skutki rozerwania worka są bardzo nieprzyjemne. Tutaj pojawia się kolejna z właściwości worków dostępnych w naszym sklepie. Są one nieprzepuszczalne pod względem pary wodnej, dlatego też po odpowiednim zamknięciu i zabezpieczeniu worka nie ma możliwośći powstania żadnycy wycieków czy też ulatniania się z niego nieprzyjemnych zapachów. Dlaczego jest to tak ważne? Proszę wyobrazić sobie mieszankę odpadów różnego pochodzenia i różnych zapachach. W przypadku niezabezpieczenia takiej zawartości narażamy siebie i osoby z otoczenia na wdychanie często szkodliwych związków powstających podczas procesu rozkładu, który rozpoczyna się już w momencie umieszczenia odpadu w worku na śmieci.

Podsumowując - jeśli szukają Państwo niezawodnych workiów na śmieci w różnych rozmiarach i kolorach, oraz z różnymi systemami zamykania - trafili Państwo pod najlepszy adres. Oferujemy worki z taśmami ściągającymi, bez taśm ściągających, w kolorach, które pozwolą utrzymać porządek i ułatwią segregację odpadów, a także w opcji biodegradowalnej lub standardowej. Współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi producentami, którzy gwarantują niezrównaną jakość i największa wytrzymałość swoich produktów. Zależy nam na Państwa zadowoleniu dlatego oferta naszego sklepu jest stale poszerzana. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny i systemy rabatowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta sklepu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj