Worki na opony

Propozycja dla fanów motoryzacji - worki na opony. Jak powszechnie wiadomo opony powinny być dopasowane do warunków panujących na drogach. Wczesną wiosną i późną jesienią, kiedy sezon na wymianę opon rusza pełną parą, szukamy gorączkowo w piwnicach i garażach naszych kół lub samych opon. Często jednak po ich odnalezieniu doznajemy szoku. Skorodowane felgi, uszkodzone i zapleśniałe opony pokryte warstwą kurzu, które w najlepszym wypadku musimy oczyścić, a w najgorszym nie nadają się już do użytku wprawiają nas w szewską pasję. Co dalej? Narażamy się więc na kolejne koszta, czy to czyszczenia, czy wymiany opon, felg - na nowe. Jak więc temu zaradzić? Jak przechowywać opony by nie ulegały zniszczeniom?

Tutaj z nieocenioną pomocą przychodzi produkt jakim są worki do przechowywania opon i kół.

Wykonane są z folii LDPE o grubości 35 mikrometrów, która zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak rozerwanie, przebicie czy przetarcie. Jej wytrzymałość pozwala także na swobodne przenoszenie przedmiotów takich jak właśnie koła i opony bez ryzyka zniszczenia. Folia LDPE powstaje w procesie polimeryzacji polietylenu, przez co staje się także odporna na działanie wody i wilgoci. Jest nieprzepuszczalna więc po szczelnym zamknięciu worka z niej wykonanego nie ma możliwości, że do jego wnętrza dostanie się jakakolwiek wilgoć. Zapewni to bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów i oszczędzi stresu związanego z korodowaniem i gniciem zawartości. Dodatkowo w garażach, gdzie występuja wszelkiego rodzaju rozpuszczalniki, kleje i inne substancje chemiczne mogące powodować zniszczenia gumy, stali czy aluminium worki te pozwolą zabezpieczyć zawartość także przed nimi. Folia LDPE tej grubości stanowi zapewnienie dobrej izolacji przed kurzem, pyłem czy innymi szkodzliwymi czynnikami.

Dostępne w naszym sklepie zielone worki na opony mają aż 190 litrów pojemności i wymiary 1000mm x 1100mm co pozwoli na bezproblemowe i wygodne zapakowanie do nich opon czy kół. Dostępne są w rolce zawierającej 20 sztuk, tak więc mogą być Państwo pewni, że nie zabraknie ich podczas pakowania. Zielony kolor dodatkowo pozwoli na szybkie ich odnalezienie wśród innych przedmiotów stojących w powierzchni magazynowej oraz identyfikację. Wyróżniają się one na tle innych swoim żywym kolorem. Zapewniamy ekspresową wysyłkę i satysfakcję z zakupu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj