Koperty bankowe

Koperty bankowe są specjalistycznym rodzajem kopert bezpiecznych. Służą do transportowania i przechowywania szczególnie cennej zawartości takiej jak pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty firmowe, klucze itp.

Dostępne w naszej ofercie koperty depozytowe wykonane są z odpornej na rozrywanie folii (transparentnej lub nieprzezroczystej), a zastosowany w nich system zabezpieczeń chroni zawartość opakowania przed dostępem ze strony niepowołanych osób.

Bezpieczne koperty bankowe są indywidualnie ponumerowane i posiadają kody kreskowe, co pozwala na ich rejestrację w systemach elektronicznych służących do śledzenia ich drogi. Dodatkowo są wyposażane w mocny pasek klejący umieszczony wzdłuż całego otwarcia i umieszczane na zgrzewach paski z nadrukiem.

Koperty depozytowe mają szereg zastosowań, oczywiście wszystkich związanych z bezpieczeństwem i poufnością swojej zawartości. Możemy tutaj wymienić między innymi:

  • przewożenie gotówki, papierów wartościowych i innych depozytów
  • ochrona poufnej korespondencji
  • zabezpieczenie wartościowych przedmiotów (biżuterii, nośników danych, kart dostępu, kluczy itp.)

Neopak, koperty bankowe

Koperty bankowe, które znajdziesz w naszej ofercie charakteryzują się wieloma cechami, które sprawiają, że świetnie spełniają swoją rolę. Większość z nich, wynika bezpośrednio z tego, jak koperty depozytowe są tworzone. Możemy wymienić:

  • dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne
  • złożony system zamknięcia wskazujący na próby nieuprawnionego otwarcia opakowania
  • identyfikacja przebiegu przesyłki poprzez stosowanie specjalnych kodów i kuponów kontrolnych
  • bardzo mocny pasek klejący, trwale i szczelnie zamykający kopertę
  • nadruki na zgrzewach
  • mała waga, niewpływająca na wagę przesyłki i koszt jej nadania

Proponujemy klientom m.in. wyjątkowej jakości koperty depozytowe AmerSafe®, które – jako jedyne na rynku – opatrzone są certyfikatem bezpieczeństwa wydanym przez Polskie Stowarzyszenie Kryminalistyczne. Nasza oferta obejmuje różne modele kopert bezpiecznych w różnych rozmiarach, do różnorodnego zastosowania. Wszystkie gwarantują perfekcyjną ochronę umieszczanych w nich przedmiotów.

Opakowania dostępne w naszym sklepie z całą pewnością nie zawiodą Ciebie ani Twojego przedsiębiorstwa. Przy zakupie większej ilości sztuk, możesz negocjować z nami cenę, co sprawi, że koperty bankowe będą jeszcze bardziej opłacalne. Nie zwlekaj z zamówieniem i już dzisiaj wielokrotnie zwiększ bezpieczeństwo swoich przesyłek, zadbaj o kondycję wysyłanych przedmiotów i finanse.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj