Koperty ochronne Securitex

Securitex to linia kopert bezpiecznych wykonanych ze wzmocnionego papieru i folii aluminiowej. Taka konstrukcja uniemożliwia jej rozerwanie. Dzięki temu każda przesyłka otrzymuje najwyższy możliwy poziom ochrony.
 

Zawartość opakowania jest sucha i wolna od wpływów zewnętrznych dzięki precyzyjnie wykonanemu hermetycznemu zamknięciu. Koperty zamykane są za pomocą paska samoprzylepnego, na który naniesiona jest wyjątkowo mocna warstwa kleju. Do produkcji opakowań Securitex wykorzystywany jest papier Enduro, który posiada specjalne właściwości. Dzięki temu zawartość koperty musi być wydobyta z dużym wysiłkiem. Nawet najdrobniejsza próba nieuprawnionej ingerencji będzie natychmiast zauważona.

Mamy koperty Securitex w różnych rozmiarach. Można je spersonalizować za pomocą grafiki, aby służyły zarówno jako koperty ochronne, jak i nośniki marketingu i reklamy. Dostępne są pakiety, dzięki którym można uzyskać idealną ochronę za przystępną cenę. Deutsche Post AG przyznała kopertom Securitex certyfikat bezpieczeństwa.
 

Ten rodzaj koperty można śmiało uznać za najbezpieczniejszy, szczególnie jeśli zależy Ci na tym, żeby nie było wiadome co jest w paczce. Przyda się też do transportu korespondencji, czy drobnych przedmiotów. To bardzo popularne rozwiązanie i nie ma w tym nic dziwnego, podnosi do kolejnego poziomu bezpieczeństwo, obiektywnie czyniąc transport pocztowy, czy kurierski nawet bezpieczniejszym niż własnoręczne dostarczenie paczki. Zapobiega kradzieży, a więc stwarza niezrównane poczucie bezpieczeństwa. Nie ma możliwości, aby ktoś ukradł kopertę i ją otworzył, a ten fakt gwarantuje nowy poziom bezpieczeństwa i może być integralną częścią strategii biznesowej. Koperty Securitex są produkowane przez Deutsche Post AG, posiadają certyfikat bezpieczeństwa przyznany im przez samą firmę, który każdy natychmiast rozpozna. Dodatkowo można je spersonalizować za pomocą informacji z własnym logo.
 

Koperty Securitex przydądza się też w domach do przechowywania różnego rodzaju cennych przedmiotów, odporna na uszkodzenia koperta pozwoli je schować bez ryzyka dla ich stanu nawet w miejscach narażonych na działanie na przykład wody. Jak wiadomo złoto lubi ciszę, jeśli więc nie wiesz, jak je efektywnie przechowywać, to jest to rozwiązanie, które zdecydowanie możesz sprawdzi i które będzie się dało łatwo i szybko zaimplementować.
 

Bezpieczne koperty Securitex

W naszym sklepie kupisz oryginalne koperty Securitex. Dostępne są w bardzo uczciwych cenach i przy zakupie wielu sztuk, możemy rozważyć obniżenie ceny. Jeśli nie wiesz, które z opakowań wybrać skorzystaj z naszej infolinii, albo komunikatora wbudowanego w stronę, z chęcią Ci pomożemy. Nie zwlekaj z zamówieniem, już dzisiaj z pomocą Neopaku uczynisz każdą ze swoich przesyłek bezpieczniejszą.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie