Koperty ochronne Securitex

Securitex to linia kopert bezpiecznych wykonanych ze wzmocnionego papieru i folii aluminiowej. Taka konstrukcja uniemożliwia jej rozerwanie. Dzięki temu każda przesyłka otrzymuje najwyższy możliwy poziom ochrony.

Zawartość opakowania jest sucha i wolna od wpływów zewnętrznych dzięki precyzyjnie wykonanemu hermetycznemu zamknięciu. Koperty zamykane są za pomocą paska samoprzylepnego, na który naniesiona jest wyjątkowo mocna warstwa kleju. Do produkcji opakowań Securitex wykorzystywany jest papier Enduro, który posiada specjalne właściwości. Dzięki temu zawartość koperty musi być wydobyta z dużym wysiłkiem. Nawet najdrobniejsza próba nieuprawnionej ingerencji będzie natychmiast zauważona.

Mamy koperty Securitex w różnych rozmiarach. Można je spersonalizować za pomocą grafiki, aby służyły zarówno jako koperty ochronne, jak i nośniki marketingu i reklamy. Dostępne są pakiety, dzięki którym można uzyskać idealną ochronę za przystępną cenę. Deutsche Post AG przyznała kopertom Securitex certyfikat bezpieczeństwa.

Ten rodzaj koperty można śmiało uznać za najbezpieczniejszy, szczególnie jeśli zależy Ci na tym, żeby nie było wiadome co jest w paczce. Przyda się też do transportu korespondencji, czy drobnych przedmiotów. To bardzo popularne rozwiązanie i nie ma w tym nic dziwnego, podnosi do kolejnego poziomu bezpieczeństwo, obiektywnie czyniąc transport pocztowy, czy kurierski nawet bezpieczniejszym niż własnoręczne dostarczenie paczki. Zapobiega kradzieży, a więc stwarza niezrównane poczucie bezpieczeństwa. Nie ma możliwości, aby ktoś ukradł kopertę i ją otworzył, a ten fakt gwarantuje nowy poziom bezpieczeństwa i może być integralną częścią strategii biznesowej. Koperty Securitex są produkowane przez Deutsche Post AG, posiadają certyfikat bezpieczeństwa przyznany im przez samą firmę, który każdy natychmiast rozpozna. Dodatkowo można je spersonalizować za pomocą informacji z własnym logo.

Koperty Securitex przydądza się też w domach do przechowywania różnego rodzaju cennych przedmiotów, odporna na uszkodzenia koperta pozwoli je schować bez ryzyka dla ich stanu nawet w miejscach narażonych na działanie na przykład wody. Jak wiadomo złoto lubi ciszę, jeśli więc nie wiesz, jak je efektywnie przechowywać, to jest to rozwiązanie, które zdecydowanie możesz sprawdzi i które będzie się dało łatwo i szybko zaimplementować.

Neopak, koperty Securitex

W naszym sklepie kupisz oryginalne koperty Securitex. Dostępne są w bardzo uczciwych cenach i przy zakupie wielu sztuk, możemy rozważyć obniżenie ceny. Jeśli nie wiesz, które z opakowań wybrać skorzystaj z naszej infolinii, albo komunikatora wbudowanego w stronę, z chęcią Ci pomożemy. Nie zwlekaj z zamówieniem, już dzisiaj z pomocą Neopaku uczynisz każdą ze swoich przesyłek bezpieczniejszą.

  • Czym są bezpieczne koperty Securitex?

    Dostępne w wielu rozmiarach bezpieczne koperty Securitex to opakowania wykonane z połączenia wzmocnionego papieru oraz folii aluminiowej. Dzięki unikalnej konstrukcji, koperty Securitex są praktycznie nierozerwalne. Tym samym gwarantują zawartości przesyłki  najwyższy możliwy poziom ochrony. Stosując koperty Securitex, nadawca ma pewność, że zawartość opakowania pozostanie sucha i wolna od zanieczyszczeń dzięki hermetycznemu zamknięciu. Bezpieczne koperty tego typu są zamykane przy pomocy paska samoprzylepnego z wyjątkowo mocnym klejem.
  • Czy warto kupić koperty bezpieczne Securitex?

    Koperty bezpieczne Securitex to koperty zapewniające najwyższą ochronę przed wieloma czynnikami zewnętrznymi jak wilgoć czy zabrudzenia. Chroni również przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi dzięki temu, że wykonana jest z najwyższej jakości mocnego papieru oraz folii aluminiowej. Jeżeli zależy nam na poufności i uniemożliwieniu niepostrzeżonego dostania się do zawartości koperty osób trzecich, to ta koperta będzie idealna. Najpopularniejsze rozmiary takich kopert to C4 i C5.
    Dobrej jakości koperty bezpieczne Securitex w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
     
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie