Koperty foliowe bezpieczne

Każdego roku firmy pocztowe, kurierzy i firmy transportowe przewożą coraz większą liczbę produktów. Wbrew pozorom, spedycja i dystrybucja paczek to trudny proces nie tylko dla przewoźników, ale również dla nadawców. Odpowiednie opakowanie i zabezpieczenie przesyłki to obecnie krytyczne elementy w łańcuchu dostaw, bez niego wszystko się sypie.

Naszym klientom oferujemy koperty bezpieczne z folii nieprzezroczystej, które mogą oni wykorzystać jako pojedyncze opakowania do transportu takich rzeczy jak książki, czasopisma, katalogi, multimedia, odzież i inne przedmioty o standardowych kształtach.

Koperty plastikowe są dostępne w różnych rozmiarach, ale wszystkie są dostosowane do standardów wysyłkowych ustalonych przez krajowe i światowe firmy transportowe. Ich struktura składa się z wielu warstw folii LDPE, co pozwala na bezpieczne i szybkie przechowywanie oraz dostarczanie wrażliwych materiałów (np. poufnych dokumentów).

Liczne zalety kopert foliowych pozwolą Ci z powodzeniem wykorzystać je w swojej działalności, a co ważniejsze, zwiększą trwałość produktów, które chcesz wysłać.

Koperty są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby zaspokoić niemal wszystkie potrzeby. Najpopularniejsze są koperty A4, ale klienci, którzy potrzebują bezpiecznego opakowania dla większych przedmiotów, mogą wybrać koperty w formacie A2 (2xA4). Wszystkie koperty foliowe oferowane na naszej stronie są dostępne w opakowaniach ilościowych, co pozwala zaoszczędzić na kosztach przesyłki. Dzięki łatwości użytkowania łatwiej jest również wysyłać gotowe produkty. Koperty foliowe idealne do wysyłki materiałów promocyjnych lub katalogów, a także przesyłek pocztowych.

Koperty foliowe nie tylko zwiększają pewność i bezpieczeństwo przesyłek - zwiększają również trwałość transportowanych przedmiotów, co jest niezwykle przydatne w przypadku przewożenia delikatnych dokumentów, takich jak książki i czasopisma, a także płyty CD i DVD. Oferujemy nieprzezroczyste koperty plastikowe w różnych rozmiarach; jeśli chcesz przewieźć większe przedmioty, takie jak odzież lub buty, wybierz z naszej oferty

Neopak, koperty foliowe

Koperty foliowe dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, które z całą pewnością zadowolą Cię swoją wytrzymałością i nie sprawią, że Twoje miesięczne koszty wzrosną. Gwarantujemy szybką dostawę, a także umożliwiamy modyfikacje opakowań, nanosząc na przykład grafiki, loga itd. Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem infolinii, albo wbudowanego w stronę komunikatora.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj