Ochronne koperty piankowe

Koperta piankowa powinna być Twoim pierwszym wyborem do pakowania za każdym razem, gdy potrzebujesz opakowania dla lekkich, delikatnych lub łamliwych towarów. Jest miękka i łatwa w użyciu, co czyni ją idealną dla każdego biznesu internetowego lub stacjonarnego, który sprzedaje produkty, które mogą zostać uszkodzone przez mechanikę.

Opakowanie przedmiotów z kategorii "zaawansowane" zawiera powłokę ochronną z pianki polietylenowej. Ta nieprzepuszczalna warstwa wykonana jest z pianki polietylenowej, która jest trwała i zapewnia doskonałe efekty amortyzacyjne. Koperty z pianki są lekkie, dzięki czemu mają niewielki wpływ na koszty wysyłki. Z kolei ich miękka i gładka faktura dobrze zabezpiecza przed zarysowaniami. Nierzadko zdarza się, że pracownicy magazynu traktują przesyłki niedbale. Dzięki kopertom piankowym zawartość paczki jest chroniona przed nieoczekiwanymi wstrząsami i zderzeniami

Pianka polietylenowa jest również przydatna do zabezpieczania zawartości koperty przed wodą i zanieczyszczeniami. Z pewnością dotrze ona do celu w doskonałym stanie, niezależnie od tego, co się w niej znajduje. Koperty z pianki są również atrakcyjne dla oka, co ma znaczący wpływ na to, jak klienci postrzegają daną firmę. Klienci będą postrzegać firmę przychylnie, jeśli będzie ona korzystać z fachowych opakowań, takich jak to.

Warto też zaznaczyć, że koperty piankowe bardzo dobrze się nadają do transportu przedmiotów narażonych na zarysowania, w przeciwieństwie do tradycyjnej koperty, wyściełanej papierem, tutaj wnętrze stanowi miękka i gładka polietylenowa pianka, która z całą pewnością nie wytworzy nawet najmniejszych rys na powierzchni transportowanego przedmiotu.

Koperta piankowa, to gwarancja bezpieczeństwa Twoich przesyłek, na pewno się na nich nie zawiedziesz. Pakowanie produktów w koperty piankowe może być dobrym sposobem na generowanie większych zysków, ponieważ cena, którą zapłacisz za koperty piankowe jest inwestycją, która się zwróci. Nie zwlekaj i już dziś kup papierową lub polietylenową kopertę piankową!

Neopak, koperty piankowe

Koperty piankowe sprawdzą się świetnie w Twojej firmie zajmującej się sprzedażą wysyłkową, albo wtedy, gdy będziesz potrzebować ich do prywatnych celów. Nasza firma, Neopak, zajmuje się produkcją i sprzedażą opakowań. Z tego powodu możemy dla Ciebie zmodyfikować nasze koperty piankowe, nadrukowując na nie Twoje loga, czy zmieniając ich barwę, tak, aby pasowała do wizerunku firmy, który próbujesz zbudować.

Nie wiesz, którą z kopert piankowych wybrać? W takim razie użyj komunikatora, albo infolinii, konsultant pomoże Ci w podjęciu decyzji. Nie zwlekaj z zakupem i złóż już dzisiaj zamówienie, szybkie dostawy i wysoka jakość produktów Neopak na pewno Cię zadowoli.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj