Sznurki murarskie

Sznurki murarskie to produkty, które są nieocenione przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych. Pomagają w utrzymywaniu poziomu podczas murowania.

Najczęściej są dostępne w jasnych kolorach, dzięki czemu są łatwo widoczne, a wykonanie pracy jeszcze łatwiejsze.

Stosowanie sznurka murarskiego znacznie ułatwia pracę, jest tani, dzięki czemu czynienie oszczędności polegającej na zwijaniu już raz użytego sznurka jest zbędna, a pozwala oszczędzić czas.

Sznurki murarskie doskonale nadaje się do wiązania innych materiałów budowlanych. Można ją wykorzystać do mocowania folii lub plandek, aby zapewnić, że są one szczelne i nie trzepoczą na wietrze. Jest to szczególnie istotne, jeśli warunki pogodowe są niekorzystne.

Z powodzeniem stosowane jako praktyczne wzmocnienie różnokształtnych elementów budowlanych podczas murowania, sznury murarskie zapewniają łatwość pracy i zwiększają szybkość realizacji projektu. Jednocześnie sznury pozwalają na zaoszczędzenie kosztów materiałowych dzięki zmniejszeniu wymiarów okładzin przy układaniu ukrytych części (obróbki cokołowe, fasady itp.). Dzieje się tak dlatego, że stosowanie sznura nie wymaga odcinania jego nadmiaru po owinięciu jednego końca wokół okładziny.

Sznurki służą również do wiązania innych materiałów budowlanych. Łatwy w użyciu jako wzmocnienie dla folii lub plandek, które dzięki dobrej wytrzymałości są szczelne i nie trzepoczą na wietrze, sznurek murarski jest idealny nawet przy projektach, w których liczy się każdy grosz.

Sznurki murarskie występują w różnych kolorach, jednak najczęściej używany jest sznurek w kolorze białym (np. przez profesjonalistów). Sznurki wykonane są z wysokiej jakości włókna polipropylenowego. Mogą być one albo skręcone razem, tworząc splotkę, albo rozciągnięte prosto, tworząc pojedyncze linie. Skręcone sznurki murarskie są preferowane głównie dlatego, że mają kilka zalet w stosunku do swoich odpowiedników; należą do nich zwiększona wytrzymałość na zerwanie, większa łatwość użycia (skręcone sznurki mają tendencję do samoczynnego rozplątywania się i tym samym skracają całkowitą ilość zużytego sznurka), i co nie mniej ważne - skręcone sznurki pozwalają na oszczędności, ponieważ można ponownie wykorzystać już zużyte nitki bez konieczności odcinania nadmiaru. Sznurek zazwyczaj występuje w opakowaniach o długości 25 m, co jest więcej niż wystarczające, gdyż jedno opakowanie wystarcza na około 30 metrów bieżących sznurka.

Jeśli więc prowadzisz firmę budowlaną warto się zainteresować naszymi sznurkami murarskimi, z całą pewnością nie będzie żałować ich kupna. W Neopaku oferujemy tylko produkty najwyższej jakości w świetnych cenach. Zakupy hurtowe są znacznie tańsze.

Filtry

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Długość
Kolor
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie