Nici lniane

Nić lniana jest rodzajem nici do szycia, która występuje w różnych kolorach i rozmiarach. Dostępne są nici artystyczne i rzemieślnicze, a także nici dziewiarskie. Nici te mogą być wykorzystywane do produkcji koronek klockowych i biżuterii, a także jako nici do szycia maszynowego i ręcznego oraz nici do haftowania. Dostarczane przez nas włókna lniane są cienkie, ale bardzo mocne. Bez problemu można z nich uszyć dżins. Należy pamiętać, że może być konieczna zmiana górnego i dolnego naprężenia maszyny do szycia.

Nici lniane to wysokiej jakości produkty, które mogą być używane do szycia ubranek dziecięcych, dżinsów, T-shirtów i wielu innych ubrań. Len jest dobry do wszystkiego, od ciężkich skór po delikatne koronki. Możesz nawet użyć nici lnianych do haftu ręcznego lub maszynowego! Nie ma więc żadnych ograniczeń co do tego, do czego są dobre.

Nić lniana jest często używana do produkcji firan i haftów ręcznych. Można ją stosować do wszystkich tkanin i ma wysoką wytrzymałość na zrywanie. Nici lniane są nie tylko dobre do szycia, ale również świetnie wyglądają!

Nici wykonane z włókien lnianych dobrze się noszą po wielokrotnym praniu i nie wyciągają się. Zachowują swój jasny kolor po każdym praniu i nie tracą wytrzymałości pod wpływem promieni słonecznych lub płynów do prania chemicznego. Nici lniane mają długą żywotność i dzięki tej jakości pozwalają zaoszczędzić pieniądze konsumentom, którzy nie muszą ich często wymieniać. Ponadto len nie pali się łatwo: olej, którym pokryta jest jego powierzchnia, utrudnia cząsteczkom ognia przyczepianie się i zapalanie tkaniny, co znacznie zmniejsza ryzyko pożaru.

Nici lnianych używa się przede wszystkim do szycia i haftowania, ale ten wszechstronny materiał można również przerobić na przędzę i nici do dziergania swetrów, kardiganów i skarpet. Zdolność lnu do wchłaniania wilgoci sprawia, że doskonale nadaje się on na pościel, taką jak prześcieradła czy koce. Właściwości termoregulacyjne lnu pozwalają na komfortowy sen przez cały rok, bez konieczności używania kołdry w lecie! Pomyśl tylko, jak miło by było, gdybyś mógł sam uszyć swoją pościel!

Len od wieków znany jest ze swoich oczywistych zalet: jego niewiarygodnie miękka faktura zapewnia chłód w gorące dni i ciepło w zimne noce. Przez cały rok, połączenie włókien lnu i bawełny daje ciału oddychający i wygodny materiał do spania. Ponadto len jest często wykorzystywany jako przędza w dziewiarstwie, ponieważ charakteryzuje się dobrą elastycznością.

Nici lniane są bardzo mocne, co czyni je doskonałymi do ciężkich tkanin, takich jak dżins czy płótno.

Ponieważ mogą być barwione na dowolny kolor, nici do haftu z lnu są doskonałym wyborem do tworzenia atrakcyjnych wzorów... I nie zapominajmy, że oryginalne przedmioty dekoracyjne wykonane z tych nici wyglądają naprawdę ładnie na wyświetlaczu!

 • Jakie są zalety nici lnianych?
  Nici lniane występują w różnych kolorach i rozmiarach. Oprócz nici do szycia dostępne są również nici artystyczne i rzemieślnicze, a także nici dziewiarskie. Nici lniane to wysokiej jakości produkt, z którego możemy uszyć niemal wszystko, od ubranek dziecięcych po T-shirty czy spodnie dżinsowe. Nici lniane są odporne na rozciąganie i zachowują swój wspaniały kolor po każdym praniu. Nie blakną ani nie tracą wytrzymałości pod wpływem światła słonecznego lub płynów do czyszczenia na sucho.

  Nici lnianych używa się przede wszystkim do szycia i haftowania, ale ten wszechstronny materiał można również przerobić na przędzę i nici do dziergania swetrów, kardiganów i skarpet. Len, który jest znany od wieków, ma wiele zalet przede wszystkim:
  • zapewnia chłód w gorące dni, a ciepło w chłodne noce
  • elastyczność  
  • nici lniane są trwałe
  Dobrej jakości nici lniane w bardzo korzystnych cenach można kupić na stronie neopak.pl.
   
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie