Sznurki bawełniane

Sznurki bawełniane to produkty, które świetnie się sprawdzą w każdym domu i w każdej firmie zajmującej się produkcją wszelkiego rodzaju ubrań, czy akcesoriów z włókien bawełnianych. W naszej ofercie znajdziecie bardzo wiele różnych rodzajów sznurków bawełnianych, o różnej grubości włókien i o różnej długości szpuli.

Sznurki bawełniane są bardzo wytrzymałe i mogą być wykorzystywane do naprawiania przedmiotów, jeśli mają odpowiednio gruby splot. Dostępne są różne kolory, które mogą być elementem Twojej kreatywnej kreacji. Dostępne są też sznurki bawełniane ze wzorami. Sznurek bawełniany znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach pracy. Jest on najczęściej używany w tworzeniu bransoletek, opasek przyjaźni, uchwytów na klucze i innych rzemiosł.

Oferujemy produkty najlepszej jakości w przystępnych cenach.

Nasze ceny hurtowe są tak niskie, że już nigdy nie kupisz nigdzie indziej!

Sznurki bawełniane są mocne i trwałe w użyciu nasz cennik wciąż oferuje masz możliwość zakupu ich po cenach hurtowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie.

Sprzedajemy wszystkie rodzaje sznurków bawełnianych

Sznurek bawełniany to sznur, lina lub struna zbudowana z wielu pasm włókien naturalnych ciasno skręconych ze sobą tak, że przyjmują bardziej jednolitą strukturę. W budownictwie stosowany jest głównie jako substytut liny w zastosowaniach, w których wysoki koszt lub nieregularna dostępność tej ostatniej byłyby nieadekwatnie drogie, lub niewygodne, np. w wyposażeniu wnętrz, ogrodnictwie, pakowaniu i innych celach użytkowych, ale także w niektórych specjalnych urządzeniach zabezpieczających, gdzie amortyzacja wstrząsów w połączeniu z wytrzymałością jest szczególnie potrzebna. Sznurek bawełniany jest powszechnie wykonany w 100% z bawełny, podczas gdy rzemieślnicy produkujący ubraniai biżuteria z konopi często używają tego materiału zamiast niego.

Sznurek bawełniany jest szeroko stosowanym sznurkiem, który może zawierać dwie lub trzy nitki w formie plecionej, oplatanej, overhand lub w innej gotowej formie. Jego głównym zastosowaniem jest wiązanie i zawiązywanie - np. do uszczelniania opakowań, do produkcji wyrobów przemysłowych, w tym lin i kabli, oraz w rzemiośle. Sznurek bawełniany może być również skręcany razem, aby stworzyć wstążkę rafii

Najczęstszym kolorem, który oferujemy jest biały, ale jest też wiele innych: czarny, brązowy, zielony, czerwony i żółty. Polecamy wszystkie sznurki bawełniane do produkcji rzemieślniczej i odzieżowej ze względu na ich trwałość i wygodę.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj