Pianka polietylenowa o grubości 0.8mm

Pianka polietylenowa o grubości 0,8mm często wykorzystywana jest w życiu codziennym. Dzięki swojej niewielkiej grubości nie stanowi znacznego obciążenia magazynowego. Należy jednak wspomnieć, iż pianka polietylenowa o grubości 0,8 mm jest najcieńszą dostępną na rynku pianką, przy czym w żaden sposób nie ustępuje wytrzymałością modelom o większej grubości. Jest elastyczna, nieścieralna a przy tym niezwykle wytrzymała. Doskonale nadaje się jako zabezpieczenie rozmaitych pakunków, minimalizując ryzyko uszkodzenia zapakowanych przedmiotów, w tym również tych, które charakteryzują się wysoką kruchością.

Ze względu na fakt, iż pianka polietylenowa 0,8mm jest niepalna, bardzo często wykorzystywana jest również jako izolacja, zarówno izotermiczna jak i akustyczna. Co równie istotne - pianka polietylenowa doskonale chroni przed wilgocią, dzięki czemu może zabezpieczać zapakowane produkty magazynowane w najprzeróżniejszych warunkach.

W wielu branżach pianka polietylenowa o grubości 0,8mm znajduje swoje zastosowanie.

Mowa tu chociażby o przemyśle meblarskim, motoryzacyjnym, jak również w zakładach produkujących i wykorzystujących elektronikę oraz szło. Pianka to doskonale nadaje się do zabezpieczenia takich przedmiotów jak sprzęt rtv, meble, elektronika użytkowa, instalacje laboratoryjne czy też instrumenty muzyczne, nie wykluczając przy tym elementów związanych z ogrodnictwem.

Dzięki różnym rozmiarom rolek bez problemu każdy klient znajdzie rozwiązanie dla siebie najodpowiedniejsze. Dobrze dopasowana szerokość rolki pozwoli na sprawniejsze i efektywniejsze zabezpieczenie przedmiotów lub też kładzenie jako materiał izolacyjny. Dobrze zabezpieczony towar minimalizuje ryzyko uszkodzeń, co jest szczególnie istotne w przypadku przedmiotów o dużej wartości, jak również w przypadku firm, które cenią sobie swoją reputację i nie mogą pozwolić sobie na dostarczanie do klienta towarów uszkodzonych.

Dlaczego pianka polietylenowa o grubości 0,8mm to doskonały wybór? W odróżnieniu od grubszych pianek, potrafi zajmować mniej miejsca, co przekłada się na niższe koszty transportu i magazynowania, nie tracąc przy tym swoich właściwości ochronnych.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie