Pianka polietylenowa o grubości 8mm

Zastosowania pianki polietylenowej 8 mm są bardzo zróżnicowane.

Korzystając z jej właściwości fizycznych zyskała największą popularność wszędzie tam, gdzie liczy się elastyczność i dobra amortyzacja. Produkt stosuje się w sprzedaży internetowej, zabezpieczając wysyłane przedmioty i w budownictwie, gdzie służy zabezpieczaniu powierzchni - termicznie, fizycznie, a także przed zarysowaniami.

Pianka polietylenowa 8 mm jest wytwarzana z polietylenu w procesie polimeryzacji. Produkt końcowy jest zarówno ekonomiczny, jak i wydajny w kontekście ochrony przedmiotów przed uszkodzeniami w transporcie. Posiada dużą ilość kieszeni powietrznych, dzięki technice produkcji, dla maksymalnej izolacji termicznej. Na budowach pianka jest powszechnie stosowana tuż przed montażem dużych konstrukcji metalowych, takich jak baseny. Właściwości termiczne elastycznej pianki polietylenowej pozwalają na stosowanie jej jako wyściółki pomiędzy metalowymi płytami.

Ponieważ jest to materiał elastyczny, pianka PP 8 mm może być stosowana jako dodatkowy amortyzator w budownictwie. W budownictwie pianka polietylenowa o grubości 8 mm jest często stosowana jako wypełniacz lub izolacja między powierzchniami. Nie tylko czyni to te powierzchnie bezpieczniejszymi od zarysowań i uderzeń, ale również chroni je przed zmianami temperatury, zapobiegając powstawaniu mostków termicznych pomiędzy różnymi materiałami.

Ten rodzaj tworzywa sztucznego (pianka polietylenowa 8 mm) został zaprojektowany tak, aby uniknąć koncentracji naprężeń i rozproszyć siły na dużej powierzchni. Można go produkować w postaci bloków lub płyt, które są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe i trwałe, o dużej odporności na odkształcenia nawet przy dużych obciążeniach, co sprawia, że doskonale nadaje się do wypełniania pustych przestrzeni w ramach w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości.

Wytrzymała i elastyczna pianka (polietylen 8 mm jest używana jako materiał do pakowania ochronnego dla delikatnych przedmiotów, takich jak szkło, porcelana lub przedmioty kryształowe, które mogą zostać uszkodzone przez uderzenia podczas transportu. Z tego samego powodu, produkt ten jest również używany do pakowania obrazów i innych dzieł sztuki.

Pianka polietylenowa 8 mm jest tania, nie waży dużo i może się pochwalić swoją wytrzymałością, co sprawia, że często zastępuje papierowe alternatywy. Separatory palet zbudowane z tektury można z powodzeniem zastąpić tym produktem. Jest to doskonała decyzja, którą powinna przemyśleć również Państwa firma. Towar występuje w niewielkiej gamie kolorystycznej. W naszej działalności - Neopak - oferujemy konkurencyjne ceny i szybką dostawę.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie